področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 tool
#17694
mojcej77 napisal/-a:....drgač boš mel še kej druzga plavga, ne sam rit!!!
pa si mi rekla, da ga ne grizeš :oops: :?

Lučko - ok zdej sm pa cel prestrašen :shock: ampak se je ne bojim. razn če ona tut grize :twisted:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#17695
aaaaaaaaaaa!
bejžmo!!!!
skrijmo seeeeeeee!!!
tool...zdej si ga pa res na**bu!!!!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

m
 Lučko
#17702
tool napisal/-a:Lučko - ok zdej sm pa cel prestrašen :shock: ampak se je ne bojim. razn če ona tut grize :twisted:

Ah to ni nč, to je..... dim. :-((
A bi bil ti rd u tamali kavni žličk utopljen :--( , a bi ti rd vidu, k ženska 162 cm, rata kar naenkrat velka 202 cm, pa jo morš gor gledat , pa te vpraša za tvoje zdravje :--( , pa laufa, kolesar, kvihta - a bi ti probu njen valar na svojem hrbt, aaaaaau, a bi ga a :--(
Tool, ne se špilat :roll: :--
Uporabniški avatar
 mojcej77
#17717
Tool!!!
že šibam po kiklco!
mal se bo treba stisnt, k ni tok placa, ampak tuki gre za življenje!!! :shock: :shock: :shock:


m
 Nataša
#17734
kr neki nalagate, da bi pa men kdo kej odgovoru, pa NČ! že prou...grem v kot...pod kovter...glej mojo slikco levo!! pfej, pa tak forum člouk nbene flauze ne zve. :cry:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#17737
Nataša!!!
Ej!!!
pssssst!
sej si uganla, no...
sam ne nobenmu povedat, no.... :wink:


m
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#17747
Pozdrav!
Lučko napisal/-a:A sm ti reku, da je blo prmal š-jev, še kr mu grejo neumnost po glav :roll:
PS
Tale primer s tool-om, bom pa Tjaš prepustu :--

Evo, Lucko jaz imam obcutek, da je tole zaleglo. :twisted: :) Ce sem kaj prav bral na forumu bomo kmalu imeli se eno podruznico v Celju. :!: :) Pohvalno! :!: Vse zgleda, da se napoved o nezadrznem sirjenju virusa TF ze uresnicuje. 8) Ah, novinci dobrodosli. :) (pozremo vse PRESS) :twisted: Jeh, kolk ga bomo se sral po peskovnku. :roll: :) :P :D

lp, oranzni slon

p.s.: Vsaj dokler nas sefla ne udari po prstih. ;) :D :twisted:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#17748
Pozdrav!
Nataša napisal/-a:kr neki nalagate, da bi pa men kdo kej odgovoru, pa NČ! že prou...grem v kot...pod kovter...glej mojo slikco levo!! pfej, pa tak forum člouk nbene flauze ne zve. :cry:


8) Nta, soncek moj zlati, kraljica peskovnika, sefla neodvisnih, itd... ne se prec jezit, ce se ti poticka ne posreci. :) Ves, potem vzames lopatko, pa kanglico pa probas se enkrat. :roll: :) Evo, obljubim, da ti bom pomagal, sam ne se kujat v kotu. :D

lp, oranzni slon

p.s.: Mater, bom se sladkorno dobil od samga cukra. ;) :)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#17750
Pozdrav!
mojcej77 napisal/-a:Tool!!!
že šibam po kiklco!
mal se bo treba stisnt, k ni tok placa, ampak tuki gre za življenje!!! :shock: :shock: :shock:


8) Huh, tole bo pa se vroce. :D :twisted: In kaj potlej prvo odleti kadar je vroce? :?: Kiklca! :!: :D :) Ja, tool, definitivno gre tukaj za zivljenje. ;) :twisted: Mojcej77 ali nam hoces kaj povedat? :roll: :)

lp, oranzni slon

p.s.: Cas kislih kumaric je ze skoraj mimo. :) :twisted:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#17751
Pozdrav!
tool napisal/-a:pa si mi rekla, da ga ne grizeš :oops: :?

8) Eh, tool, naivcina. :) Sej na plotu tudi pise p...a, pa tam ni kaksnega pretiranega veselja. :roll: :)

lp, oranzni slon

p.s.: Se bos ze navadil, koliko je za verjet. ;) :D :twisted:
 Lučko
#17752
Nataša napisal/-a:kr neki nalagate, da bi pa men kdo kej odgovoru, pa NČ! že prou...grem v kot...pod kovter...glej mojo slikco levo!! pfej, pa tak forum člouk nbene flauze ne zve. :cry:

Oj ti moj otrok nesrečn :roll: nisi nč zamudla, na Slika
PS
Če ne boš firbčna, te bom dons na sladoled pelu, oblubm. :lol:
PSS
Zdej pa le pejt iz kota :--
Uporabniški avatar
 mojcej77
#17757
oranzni_slon napisal/-a:
8) Huh, tole bo pa se vroce. :D :twisted: In kaj potlej prvo odleti kadar je vroce? :?: Kiklca! :!: :D :) Ja, tool, definitivno gre tukaj za zivljenje. ;) :twisted: Mojcej77 ali nam hoces kaj povedat? :roll: :)

lp, oranzni slon

p.s.: Cas kislih kumaric je ze skoraj mimo. :) :twisted:



hmm...kakšne kisle kumarce?sej nisem noseča, no...vsaj ne da b jst vedla :oops: :shock:
če bi pa rada kej povedala...hmm...bi lahko marsikaj, sam bi se forum zabasal. mogoče samo nataši...če se bo nehala kujat tm v kotu :wink:
mam zate čist frišne novice, veš...take, k jih še mamce na oknu ne vejo!!! no no, prid vn, nataška, no!!! :D
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#17832
Pozdrav!
Natasa napisal/-a:p.s. pa spet ni bilo nobenega novega forumovca, da bi ga pojedli. Oranžni, prosim za intervencijo - tržno strategijo!!

Nta, soncek moj zlati, kraljica peskovnika, sefla neodvisnih, otrok nesrecni, itd., 8) malo razmisljam, pa mi nic pametnega ne pade v buco. :( Bom sel malo po soncu s krampom in lopato telovadit. :twisted: Ponavadi dobro dene mozganskim krivuljam. :)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#17835
Pozdrav!
mojcej77 napisal/-a:..če bi pa rada kej povedala...hmm...bi lahko marsikaj, sam bi se forum zabasal. mogoče samo nataši...če se bo nehala kujat tm v kotu :wink:
mam zate čist frišne novice, veš...take, k jih še mamce na oknu ne vejo!!! no no, prid vn, nataška, no!!! :D

:roll: Zdej grem pa jaz v kot kuhomulica izigravat. :twisted: Halo! :!: A samo Nti (soncek moj zlati, kraljica peskovnika, sefla neodvisnih, otrok nesrecni, itd. 8) ) bi povedala? :?: A oranzni slon je pa zrak, kaj li? :?: No, mogoce bo pa Nta (soncek moj zlati, kraljica peskovnika, sefla neodvisnih, otrok nesrecni, itd. ) vse to delila z nami. :twisted: Grem prasat. Cao, cao. :D

lp, oranzni slon
 Nataša
#17836
Mojcej, mam vuliiiiike ušese in čakam (nisem volk, ti nisi rdeča kapica). torej....????? pošlji ZS...dva...tri...javno objavo, karkol!!!! usmil se nas!!!!

sm že iz kota ven pa že po celi sobi skačem k je slonček oblubu, da mi bo vseee flavze pomagu zvedet. sej une od kiklce me ne zanimajo :oops: .

Slon, pa ne preveč kopat po vrtu da nouš na kšnga Kitajca naletel. bod mal črnogorca :wink:

cukr mnjam mnjam
včeri si ga zamudu, sem bla pr koritu. nč ne priznam, to pa ne!! mmm, je blo dobr....

Darko je izginu u darko. halo, Darko?? kdo ti je to poćistio poste? ga bomo z lopato!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA