področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 raziskovalec
#168711
Tkole, milko dobi lahko samo El Polho. Če se prijavi in štarta na 75 km, ne glede na to ali pride na cilj.
Razy v nobenem primeru ne dobi čokolade iz tega naslova.
Gre za takoimenovane ukrepe spodbude (korenček), če to El polha ne zbudi, potem ne vem kaj lahko še ponudim 6pack? laškega -je tako neizvirno.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#169114
Pozdrav!

8) Eh, Razy te jaz sedaj vprašam a je prav, da se takole provocira El'Polho-ta? Je lepo krotilec severnih jelenov (Pegmljask) povedal, da je taka ponudba, kot bi žabo silil v vodo. Ampak, da se ne bo samo ElPolho tresel bo treba še zate najti kakšno vabo, ki bo ostala brez priziva. Grem tuhtat kaj bi bilo tako ultimativno. ;)

Lp, oranzni Polh
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#173725
Pozdrav!

8) Eto, začelo se je! (fatadodajpivodoknijepocelo PRESS) Oni dan (v četrtek namrec) sva z Razijem in dobrohotno pomočjo Simi začela gledat okoli, kje bi našla eno "napsihirano babo" (tako je zadevo označila moja nečakinja, ko smo govorili o hitrosti mešanih in ženskih trojk in zakaj so prve hitrejše), ki bi se z nama podala na eno hitro dvanajstko ali pa še raje eno hitro osemindvajsetko. :) In sva takoj našla eno kandidatko, ki dovolj usteza, da naju ne moti, če ni napsihirana. ;) Ne bom povedal kaj vse sva ji na poti obljubljala, ampak je očitno bilo preveč hudo, ker je v hrib kar zakopala in naju pustila v prahu, da grizeva kolena in ostale okončine. Moram pa priznat, da je na cilju obljubila, da bo pretehtala ponudbe in sporočila odločitev. :) Eto in tako se je začelo. :) Kaj že? Ja knjižba košaric, ne. Me prav zanima do kje bova letos z Razijem prispela? Katera bo tista številka, ki bo zapisana v zgodovinske knjige? :twisted: He, he, verjetno bova v zadnjem tednu pobasala kakšnega desca, ki bo ostal brez trojke zaradi bolezni v VIS-u. :)
:) Ja, kola mamo. :D K vsak let. :)

Lp, oranzni Polh
Uporabniški avatar
 pegaz
#173745
dragi el polho,prav bogi si.
tkole nas zenske vozjo.
ne obbuppat,bomo ze nasli drugo,verjem ti men!
tvoj brader in arms
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 še1PR
#173758
oranzni_slon napisal/-a:kew kew kew... Ja knjižba košaric, ne. Me prav zanima do kje bova letos z Razijem prispela? Katera bo tista številka, ki bo zapisana v zgodovinske knjige? :twisted:..kew kew kew


pegaz napisal/-a:kew kew kew...tkole nas zenske vozjo... kew kew kew


Cmeri!! :twisted: A sta deda al nista? :twisted: :wink:

Slonče, presneta sralca, tega nobena knjiga nau prenesla, ti priskrbim raj role skret papirja?! :wink: :twisted:
Kojnček, nč se ne prtožuj, raj kar za volan prim! :wink: :twisted:

:cmok:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#174104
Pozdrav!
Odločna še1PR napisal/-a:Cmeri!! :twisted: A sta deda al nista? :twisted: :wink:

Slonče, presneta sralca, tega nobena knjiga nau prenesla, ti priskrbim raj role skret papirja?! :wink: :twisted:
Kojnček, nč se ne prtožuj, raj kar za volan prim! :wink: :twisted:

:cmok:

:P Jebela, jaz res nisem imel namenj jamrat. :twisted: Se mi je zdelo, da sem napisal ugotovitveni sklep. :) Ampak za rolice se pa priporočam. ;) Mi bodo pa tukaj prav prišle za brisat. :P :) (mnogosereovajslon PRESS)
8) Krotilec severnih razgledov je štirikolesna zgodba z vinjeto, avijonom, profesorjem, ovcami, hribi, volno, ...da ne nabrajam ... (bogaminijemulako PRESS). Ampak ta glaven je pa volan. ;)
Tko je to. :)

Lp, oranzni slon

p.s.: Zase sem preveril in menda sem ded. ;) :P
Uporabniški avatar
 še1PR
#174161
oranzni_slon napisal/-a:Ampak za rolice se pa priporočam. ;)
Dobiš, kakšno dodatno pa menjam za une ta obljubljene kartone! :wink: :shock: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 pegaz
#174305
še1PR se je nasceperila in  napisal/-a:Cmeri!! :twisted: A sta deda al nista? :twisted: :wink:

Slonče, presneta sralca, tega nobena knjiga nau prenesla, ti priskrbim raj role skret papirja?! :wink: :twisted:
Kojnček, nč se ne prtožuj, raj kar za volan prim! :wink: :twisted:
:cmok:

Jest nisem ded, ampak konj s krilci. Da smo si na jasnem.
Drugo - nisem nic cvikal, ampak samo moralno podporo dajal polhotu.
In tretje - sem razumel tvoj post kot dodatno podporo nam sralcem.
Nimas boljsga!

Jest se tud priporocam za kaksne rolce. Take biskvitne s cokoladno kremo. Menda znas zlo dobr spect kaksne stvari. Tud zanje se priporocam.
(Se mal, pa bo DHL prisel pome, ko se tako priporocam.)

Dobr laufejte!
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 še1PR
#174318
pegaz napisal/-a:...sem razumel tvoj post kot dodatno podporo nam sralcem...

Odločna nasceperjena še1PR bo napisal/a:
točn to! še ena sralka! :wink: :lol:

pegaz napisal/-a:...jest se tud priporocam za kaksne rolce (biskvitne s cokoladno kremo)...

če bodo uni slončetovi kartoni polni :twisted: , se ti ni treba bati! :wink: :D
Uporabniški avatar
 Jusuf
#174320
Hoj!
Obložena s kartoni še1PR napisal/-a:
oranzni_slon napisal/-a:Ampak za rolice se pa priporočam. ;)
Dobiš, kakšno dodatno pa menjam za une ta obljubljene kartone! :wink: :shock: :lol: :lol:

ElPolho oranzni je takoj po prebranem sporočilu začel najprej nekaj tipkati v gsm, potem je klicaril z gsm-jem, nato pa je ovihral po kombinirano vozilo in z nim v meznano smer. Nazadnje so ga opazili na Duplici in kasneje tudi na Trojanah, ko se je basal s krofi in bajal o zdravi prehrani. Od tistega časa velja za nekoliko pogrešanega. ;)

Lp, Jusuf
Uporabniški avatar
 še1PR
#174321
zaskrbljeni? Jusuf napisal/-a:ElPolho oranzni je takoj po prebranem sporočilu začel najprej nekaj tipkati v gsm, potem je klicaril z gsm-jem, nato pa je ovihral po kombinirano vozilo in z nim v meznano smer. Nazadnje so ga opazili na Duplici in kasneje tudi na Trojanah, ko se je basal s krofi in bajal o zdravi prehrani. Od tistega časa velja za nekoliko pogrešanega. ;)
:shock: pa taki prjatli! :wink: :lol: ko jih rabiš, se nardijo pogrešane! :wink: :lol: :lol: Jusuf, nč bat, bomo ustrezno ukrepali! :wink: :)
Uporabniški avatar
 Jusuf
#174323
Hoj!
Hrabra in odločna še1PR napisal/-a:
pegaz napisal/-a:...sem razumel tvoj post kot dodatno podporo nam sralcem...

Odločna nasceperjena še1PR bo napisal/a:
točn to! še ena sralka manj! :wink: :lol:

pegaz napisal/-a:...jest se tud priporocam za kaksne rolce (biskvitne s cokoladno kremo)...

če bodo uni slončetovi kartoni polni :twisted: , se ti ni treba bati! :wink: :D

8) Kolikor sem jaz razumel elPolhota Oranžnega, ko sva vadila sporazumevanje sa mujotom je on sedaj onmišn kar koli že to pomeni. Menda nekaj kontrabanta v smeri proti Madžarski meji. Ni povedal kaj in kam, le bentil se je čez kartone, pa počeno gumo, pa premalo krofov, pa j***ne vijake na gumi, pa na džipies, itd........ Skratka, po moje je menjal gumo kje bogu iza nogu. Ampak jaz vrjamem, da bo njegov mišn uspel. Grem pogrnit tepih v ta namen. ;) :twisted:

Lp, Jusuf
Uporabniški avatar
 Jusuf
#174783
Hoj!
krotilec severnih jelenov napisal/-a:(Se mal, pa bo DHL prisel pome, ko se tako priporocam.)

8) Jebela, krotilec severnih razgledov, boš moral nosti eno majco z naslovom, kam naj se te dostavi v primeru priporočennosti ali lost und drunk stanja. :roll: Menda so te majčke sedaj skoraj en mali hit. :P (mnogosereovajJusuf PRESS) Eko, tako je to. :twisted:

Lp, Jusuf
Uporabniški avatar
 pegaz
#174790
Jusuf napisal/-a:Hoj!
krotilec severnih jelenov napisal/-a:(Se mal, pa bo DHL prisel pome, ko se tako priporocam.)

8) Jebela, krotilec severnih razgledov, boš moral nosti eno majco z naslovom, kam naj se te dostavi v primeru priporočennosti ali lost und drunk stanja. :roll: Menda so te majčke sedaj skoraj en mali hit. :P (mnogosereovajJusuf PRESS) Eko, tako je to. :twisted:

Lp, Jusuf

Jusufov,
nic bat, mamo RoadID, pa vemo, kje smo doma.
Ti raj pazi na Oranznega Krofa, da ne pade po sistemu Eh kad se samo setim al se nekad dobro jelo - BAS!

Kako pa zgleda s trojko. Meni se rdeca lucka priziga, zgleda bom VSEEN moral v LJ 8.5. In potem NI razloga, da ne bi tekel 9.5.
Hm.
Orao, soko, javite se!

Lep let, Kebap :)
Uporabniški avatar
 Jusuf
#175057
Hoj!
pegaz napisal/-a:Jusufov,
nic bat, mamo RoadID, pa vemo, kje smo doma.
Ti raj pazi na Oranznega Krofa, da ne pade po sistemu Eh kad se samo setim al se nekad dobro jelo - BAS!

8) Mali zeleni je opravil svoje na tepihu in sedaj budno spremlja, kako se oranzni slon kotali skozi puščavo in goščavo. :P (teškogapratimovihdana PRESS)
konj s krilci napisal/-a:Kako pa zgleda s trojko. Meni se rdeca lucka priziga, zgleda bom VSEEN moral v LJ 8.5. In potem NI razloga, da ne bi tekel 9.5.

8) Evo, bom po pravici priznal, da gledava za kakšno "v krilcu". :twisted: Ali misliš, da je kakšen od nas tak, da bi v krilcu prepričal tekmovalno komisijo :?: :shock: In v kaj bi jo prepričal :?: :P :twisted:

Lp, Jusuf
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA