področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#175457
Pozdrav!
8) Eto, razpis za krmarko na 28km je zunaj, inbox pospravljen, da bo lahko sprejel "neverjetne" količine ZS-jev, sklece, trebušnjake in počepe delam občasno, tečem redno vsak teden kolikor se da (kaj bi brez tebe Golada?), plan za april je narejen, za maj je v izdelavi... Tako, sedaj lahko tiho kot polh (zvečer in ponoči) sedim v kotu in čakam in čakam in čakam... na kakšno spodbudno novico. :D NE! Nataknil si bom tekaške cote in copate in jo mahnil v širni svet Golovca. :P Samo še tale lešnik poglodam in oni oreh od lanske zaloge še odprem, da vidim ali ni morda že čisto zanič. ;) :twisted: :P

Lp, oranzni slon

p.s.: :( "mišn" je padel v vodo, ker sem zapeljal kombinirano vozilo v jarek, poln vode. Tovor se je zmočil, kakor tudi moj oranžni kožuh. In potem sem šel na eno pivo, ki se je malo zavleklo. Zato sem nadlegoval AMZS avtovleko v jako neugodnih urah. Skratka ni bilo vredu. :twisted:
 luzr
#175458
[quote="pegaz"
]
Kako pa zgleda s trojko. Meni se rdeca lucka priziga, zgleda bom VSEEN moral v LJ 8.5. In potem NI razloga, da ne bi tekel 9.5.
Hm.
Orao, soko, javite se!

Lep let, Kebap :)[/quote]

Halo...Javljam... (slovenački)

Mogoče bodo nadvojvodi podaniki priskrbeli družbo za trojko; morebiti celo kako mladenko.
Ako nam bo njegova visokost napovedala okvirni ciljni čas.

Halo...prijem...?
Nazadnje spremenil luzr, dne 31 Mar 2009, 16:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#175459
Pozdrav!
raziskovalec napisal/-a:Tkole, milko dobi lahko samo El Polho. Če se prijavi in štarta na 75 km, ne glede na to ali pride na cilj.
Razy v nobenem primeru ne dobi čokolade iz tega naslova.

8) He, he, Razy dobi pico in pivo v cilju, če se prijavi in pride na štart v Celje. Kaj bo počel do Logarske je njegova stvar. :)
Ali bo to vredu ponudba?

Lp, oranzni El'Polho
Uporabniški avatar
 pegaz
#175470
luzr napisal/-a:Halo...Javljam... (slovenački)

Mogoče bodo nadvojvodi podaniki priskrbeli družbo za trojko; morebiti celo kako mladenko.
Ako nam bo njegova visokost napovedala okvirni ciljni čas.

Halo...prijem...?

Pa kje si ti, Mr. IceT?

Lej, jaz sem za ene kratke trojke naizi (cas? ne vem, recimo okol 1:10-1:15)
Trenutno sem sam. Po sistemu:
Halo Bing, kako brat? Poceo da trci i slomio koljeno? Bas nema momce stila... Nego, zanima li te jedna lijepa utrka preko brda? Tempo? Sitnica, uvjeravam te!

Javi se mi, vjerni viteze!

N.Pegaz :)
 luzr
#175770
Zaradi smetenja po tem privatnem brlogu se v strahu pred potencialnimi ugrizi oranžnega polha in močno preplašen za drugo koleno, ki ga kani prestreliti nevarni terorist Jusuf, se selim v nek drugi hlevček.

Če ugotovim, da se mi krilce poda in bi rada tekla ta-zaresne-trojke kaka deklica, javim.

Mali izgubljeni kurirček...
Uporabniški avatar
 pegaz
#175772
Ma joj, nic bat, oranzni polh bo samo vesel, ce bomo zdruzeni sralci kaj napisali v njegov log.Jusuf bo pa enga zvil, pa bo.
Torej dragi kurilcek u krilcu, smo akcija. Ce si za, pol rabva samo se tretjo(jega) . Tempo sem dal pa kot zgornjo omejitev, jaz hitrejhe ne bi sel, na pocasneje pa sem odprt za predloge.

Drzmo pesti...!
Uporabniški avatar
 Jusuf
#176026
Hoj!
pegaz, mož s krilci napisal/-a:Ma joj, nic bat, oranzni polh bo samo vesel, ce bomo zdruzeni sralci kaj napisali v njegov log.

8) Log? Ne, ne, to je brlog in duplina. Čist grozn.

pegaz napisal/-a: Jusuf bo pa enga zvil, pa bo.

8) Eh, a to ti misliš tepih? Ja, tistega pa zvijem vsako jutro in večer. :) In se potem valjam po njem. :D


Lp, Jusuf
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#176187
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!
raziskovalec napisal/-a:Tkole, milko dobi lahko samo El Polho. Če se prijavi in štarta na 75 km, ne glede na to ali pride na cilj.
Razy v nobenem primeru ne dobi čokolade iz tega naslova.

8) He, he, Razy dobi pico in pivo v cilju, če se prijavi in pride na štart v Celje. Kaj bo počel do Logarske je njegova stvar. :)
Ali bo to vredu ponudba?

Lp, oranzni El'Polho


Ponudba je več kot v redu, bom pa povišal tudi svojo, samo da premislim.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#176457
Pozdrav!
raziskovalec napisal/-a:Ponudba je več kot v redu, bom pa povišal tudi svojo, samo da premislim.

8) Samo tega nikar. :) Me že sedaj čisto trese od mrzlice. ;) Povišanje bi verjetno povzročilo, da bi moral kar v posteljo za kakšen teden. :twisted: To pa ni dobro. Res ne. :oops:

Lp, oranzni polh ;)
Uporabniški avatar
 softi
#176774
... oranzni El'Polho...

Očitno me mal diklesija daje, ker sem prebrala... oranzni El;Poho :oops: .
In potem, k sem vidla,da noben ne poha, samo pivo pije, sem bila čist pomirjena.

Tolk za interzmezzo
8)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#176895
Pozdrav!
softi napisal/-a:... oranzni El'Polho...

Očitno me mal diklesija daje, ker sem prebrala... oranzni El;Poho :oops: .
In potem, k sem vidla,da noben ne poha, samo pivo pije, sem bila čist pomirjena.

Tolk za interzmezzo
8)

8) Boščka. ;) :P Saj veš, da je oranžni polh ena staromodna živalca, ki si zvije samo kakšen gležen. :P Grozn dolgcajt. :twisted: Nobene akcije. :) Samo spat, jest, spat, malo tečt, spet spat itd.... :roll:

Lp, oranzni Polho
#186437
Jao, kaj vidim ob planiranju svojih aktivnosti:
5.9.2009 ultramaraton Logarska
5.9.2009 Triatlon Bled. :--(

Globoko sem se zamislil, in sem malo nesrečen. :twisted:
Takale odločitve mi nikoli niso šle od rok (nog). :idea:
Poglobil se bom vase in se odločil.
Še je nekaj časa.
Poiskati drug triatlon, poiskati drug ultramaraton.
:?: :argue:
#187556
Moram priznat, da sem pričakoval, da me bo Jusuf nadrl zaradi navedene dileme. - Pa nič
SEm pričakoval, da me bo morda Oranžni_slon prepričeval, pa nič

Tako sem moral kar sam sprejeti to težko odločitev. GREM V LOGARSKO !
#187567
Logarska je zjutraj, ne?

Na Bled greš pa lahko na kratko razdaljo:
14.30 start - TRIATLON ZA VSAKOGAR

:mrgreen:


Pripis: po prebranem poročilu z včerajšnjega triatlona menim, da si se prav odločil. V Logarski vsaj ne moreš pasti s kolesa med natikanjem rokavic ali pretirano zgrešiti smeri tik pred ciljem. :D
#187568
spela* napisal/-a:Logarska je zjutraj, ne?

Na Bled greš pa lahko na kratko razdaljo:
14.30 start - TRIATLON ZA VSAKOGAR

:mrgreen:


Pripis: po prebranem poročilu z včerajšnjega triatlona menim, da si se prav odločil. V Logarski vsaj ne moreš pasti s kolesa med natikanjem rokavic ali pretirano zgrešiti smeri tik pred ciljem. :D


Super ideja. od 6:00 do 13:00 LOgarska, mal nad 6:00 tempo. :mrgreen: :lol:
POtem pa ena hitra vožnja na Bled. :--
In štart ob 14:30. :clap:
-
Pa še Svizec bo vmes zavil čokolado. Upam, da ne že v Mozirju. :--( :--
Če bi bil človek resen, bi po navedenih dogodkuh šel navijat na 3atlon za vsakega.
Pa očitno nisem. :lol:
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA