področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#17129
Pozdrav!

8) Evo, ce pa tale tema ni "samorazlozljiva", potem vam tudi boh ne more vec pomagat. :twisted: Namenjena je preseganju sektastva v peskovniku in je odprta za vse bluzmane in bluzice, ki bi radi kaksno zabluzili, pa se nekako ne najdejo v drugih temah nove se jim pa nekako ne odpira. :D Skratka tole je totalno dezorientirana tema, ki pa se vedno zahteva, da obdrzite nivo nad vodo. :) Saj vsi vemo kako lustno se je potapljat, ampak 'globinska' pijanost je bila se vedno usodna. ;)
Skratka, lipi moji, navalite in obdrzite glavo nad vodo. :!: :twisted: :) Srecno! 8)

lp, oranzni slon
 Lučko
#17132
Evo, še tvoji temi en mojjjjj štempeljSlika :wink:

PS
Fant, kva ga bomo sral :--
Uporabniški avatar
 Tjaša
#17141
Lučko napisal/-a:Evo, še tvoji temi en mojjjjj štempeljSlika :wink::--

Luči, a teb kej pušča danes, al je temu kriva 24 urna druža Šika :?: Le glej, da nauš še doma kaj pomarkiral :!: Je tam tud kej mojga!
:twisted:

Slonček, pametna tema, ni kaj :!:
Uporabniški avatar
 tool
#17511
heh idealna tema za moj prvi post :twisted:

v miru čepim na klopci pod jablano na mojem vikendu...
..vse je mirno...
gozd je zelen...ptički žvrgolijo...
..sonce me prijetno greje..
.. ko od nekod
iznenada
se pojavi
stvar, ki ji nisem mogel ne nameniti pogleda..
komaj sem zadrževal dih..
srce mi je zastalo..
dobre tri metre vstran od mene se je sprehajala..
mravlja, ki je nosila na svojem trupu trikrat večjo stvar, kot je sama velika..
..in je urno hitela v svojo votlino k drugim prav tako delavnim mravljam.

zamislil sem se.. če zakaj jaz nisem tako priden in marljiv..
misel me je v presledku nekaj milisekund minila saj sem ugotovil, da zato nisem anatomsko zmožen, zato sem v miru naprej užival..
..na klopci pod jablano na mojem vikendu..
 Lučko
#17517
Ne se ti men takole Slika svaljkat, marrrrrrrrršššššššš Slika :lol: :wink:

PS
Te bo še šef te teme "slonček" tud okregu, če boš sam pod jablano ležu :--
Uporabniški avatar
 mojcej77
#17519
Tko ja, Lučko, kr dej ga!!!
Pa medve z Aljo ga bova tud brcale!
Sicer bi blo fino, k bi najprej mal mase gor dobu, k se mu lahk od prehude brce kostke skp sesedejo...hmmm...bomo pa bl nežno...a učinkotvito!!!!
:wink:

m
Uporabniški avatar
 tool
#17521
ojej :/ še mal pa me bote res prestrašl :twisted:

-----------------------------------------------------
Počitek je najpomembnejši del treninga za tek.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#17544
Pozdrav!
tool napisal/-a:ojej :/ še mal pa me bote res prestrašl :twisted:
-----------------------------------------------------
Počitek je najpomembnejši del treninga za tek.

8) Ti se kar hecaj, ko bo pa Lucko vod pripeljal in ga postrojil bos pa tenko piskal in se skrival pri mojcej77 v krilo. :D Evo, lepo pusit mravlje, da delajo svoj posel ti pa se spravi tect, tudi ce te nihce ne preganja. :roll: S casom bos spoznal, da sam sebi niti nisi tako slaba druzba. :twisted: Alo, mars na 'ples'!

lp, oranzni slon

p.s.: Lucko, Mojcej77 ali sem ga zadosti kregal ali je se treba? :evil:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#17546
Pozdrav!
Natasa napisal/-a:a to je tak ekstremen videz, da mamo in ato kap zadane, ko se po preobrazbi prikažeš domov? In če smo že pr kafki (kdaj smo že tja pršli? mene ni blo zraven... :roll:) , potem to pomeni, da pred vrati omenjenih mame in ate leži nemočen hrošč, ki se s hrbta ne zna prevaliti na nožice??
v čem je pravzaprav srž tega problema?

8) Mah, jaz si zadevo predstavljam tako nekako, kot da bi tebe ali mene zbrali za vlogo terminatorja. :D In potem bi imela nalogo, da nabildas tak arnijevski videz. :evil: Zmeraj me je imelo,da bi naredil kaj takega, pa nekako nisem nasel voje za tak podvig. :roll: Morda je problem v kafki ali pa kafi ali pa v dzezvi, morda pa v zocu? :) Natasa, ce bi se preobrazila v hrosca, bi te atej in mamej lahko imela za enega velikega koloradarja. :) In potem adijo krompir. :D Ne, ni ga za biksat. :twisted:

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 mojcej77
#17550
Hehehe, oranžni_slon...dost, dost...
Ampak, sej veš, kokr pravi LojzeP (pa verjetno še kdo) - "Konstantnost je zelo pomembna zadeva!"
Drgač pa...da bi se pr men pod kiklo skrival - ni šans. Prvič, je ne nosim (no, na morju sm mela eno oblekco, ampak to je blo drugič v življenju, da sem kiklco oblekla prostovoljno); drugič pa - petrčk je mičkn prevelik za take zadeve - tja nekam proti dvem metrom ga nese, pa bi ga prec pogruntal, če bi se pr men pod kiklo skrivu. Tko da je res nujno, da gre kr laufat...drgač se mu res slabo piše - bo mel od brcanja čist plavo rit!!! Booooooogiiiii... :twisted: :twisted: :twisted:

m
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#17554
Pozdrav!

8) Eh, mojcej77, pa dej se kdaj kiklico gor, ce druzga ne bo tool ime vsaj obcutek, da se lahko kam skrije. :roll: Pa itak bi ti ga kar tam pustil tudi, ce bi pogruntal, bi vsaj ti imela kaj od tega. :oops: :)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 mojcej77
#17556
Akhm...
:oops:
Hja, oranžni_slon, najlepša hvala, ker bi mi ga kr prepustil...samo...se ti ne zdi pri takih zadevah še kiklca malo odveč?
A se ti zmeri pod kiklo skrivaš al kaj? Je to kkšna nova (al pa bl antična) tehnika? Položaj? Morm preverit v Kamasutri?
m
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#17558
Pozdrav!
mojcej77 napisal/-a:...samo...se ti ne zdi pri takih zadevah še kiklca malo odveč?
...Je to kkšna nova (al pa bl antična) tehnika? Položaj? Morm preverit v Kamasutri?

8) Evo, pa si me dobila. :) Moram priznat, da se od casov, ko sva s Spartakom skupaj suznje spilala, je kiklica samo kamuflaza in izgovor. :D No, potem je Spartak sel spilat junaka, mene je pa po drugih potih neslo v svet. ;) Lahko ti potrdim, da mi je najbolj prirasel k srcu cas, ki se mu danes rece barok. Punce so bile lepo okrogle in rdecelicne, kikle so bile pa primerne tudi za taborjenje. :oops: No, dandanasnji kiklice pac nic ne motijo, saj v 'kriticnih' momentih kar same cez kolena zdrsnejo. :roll: Jeh, kar se tice pa preverjanaj v Kamasutri, ti priporocam, da to raje pocnes v zivo. 8) Da si ne bos samo luste delala. :twisted:

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 mojcej77
#17561
Kdo komu zdej tuki lušte dela, a? Aaaaaa? :evil:

m

kr čak se...bom mišice dobla, pa metlo zajaham...te bom že najdla!!! Pa tud če se boš spet kje z biciklom okol podil, te bom že z njega stresla!!!
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#17564
Pozdrav!
mojcej77 napisal/-a:Kdo komu zdej tuki lušte dela, a? Aaaaaa? :evil:
kr čak se...bom mišice dobla, pa metlo zajaham...te bom že najdla!!! Pa tud če se boš spet kje z biciklom okol podil, te bom že z njega stresla!!!


8) Ce sem cisto iskren ti meni. :oops: :) He, he, ce me hoces z bicikla strest ti lahko namignem, kje se bom klatil. :) Pa bova potem videla v grmovju kaj se da naredit. :twisted: In za mene strest z bicikla res ne rabis misic. :roll: Tudi na prijazno besedo se dol spravim. :twisted:

lp, oranzni slon

p.s.: Na, tool pa se kar zabusava. :evil: Daj ga mojcej77, daj ga nagajzlaj po tazadni. :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA