področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#217104
Spet sem izbrskal nekaj lepega, čeprav se ne strinja ... :D
Tone Pavček napisal/-a:Sreča ni v glavi in ne v daljavi,
ne v žepu ali pod palcem zaklad.
Sreča je, če se delo dobro opravi
in če imaš nekoga rad.
Uporabniški avatar
 dejc
#217122
Zelo koristna in poučna debata, vendar jaz jo razumem kot vsesplošno življensko in nikakor ne omejeno samo na tek za razliko od nekaterih, ki negirajo ta rek (vse je v glavi).
:clap: ZdravkoC, tulček, Giant odlično pisanje.
Definitivno se strinjam z rekom, ki meji na modrost, kajti vsakemu človeku se dogaja. Kje? V glavi vendar.
Pravijo, da se povprečnež uči iz svojih napak, nadpovprečnež iz tujih, podpovprečnež pa se iz nobenih napak ničesar ne nauči.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#217140
dejc napisal/-a: Pravijo, da se povprečnež uči iz svojih napak, nadpovprečnež iz tujih, podpovprečnež pa se iz nobenih napak ničesar ne nauči.

To so si izmislili podpovprečni, da bi zgledali bolj pametni :rol:
Iz tujih napak se učimo, iz svojih naučimo. Takšnega, ki se ne bi naučil nič iz napak ni. Torej smo vsi povprečneži, nadpovprečni pa se učijo iz naših napak ... :rol:
Življenje je lepo.
Uporabniški avatar
 tulček
#217166
dejc napisal/-a:Zelo koristna in poučna debata, vendar jaz jo razumem kot vsesplošno življensko in nikakor ne omejeno samo na tek za razliko od nekaterih, ki negirajo ta rek
(vse je v glavi).
Definitivno se strinjam z rekom, ki meji na modrost, kajti vsakemu človeku se dogaja. Kje? V glavi vendar.
Pravijo, da se povprečnež uči iz svojih napak, nadpovprečnež iz tujih, podpovprečnež pa se iz nobenih napak ničesar ne nauči.

@dejc, se strinjam :clap: :lol:
 skorc
#217258
Ko smo že pri učenju na napakah... prijateljica pravi: "Učiti se na lastnih napakaj je najdražje, a hkrati tudi najučinkoviteje". :D
Uporabniški avatar
 tadejz
#217262
dejc napisal/-a:To so si izmislili podpovprečni, da bi zgledali bolj pametni
Iz tujih napak se učimo, iz svojih naučimo. Takšnega, ki se ne bi naučil nič iz napak ni. Torej smo vsi povprečneži, nadpovprečni pa se učijo iz naših napak ...
Življenje je lepo.


Lepo povedano, Zdravko.
Spomnim se serije Smogovci: "Oni su mali ali su veliki, odnosno hoću reći oni su mali ali su dovoljno veliki, da ne budu mali..."
:D
 jp1991
#245843
Je bilo prav zabavno brati tole temo.
Moj trener je vedno na tekmah in testiranjih govoril točno to: vse je v glavi. Vedno ko misliš da nemoreš več, se motiš. :)
Nazadnje spremenil jp1991, dne 26 Mar 2011, 18:40, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA