področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 spela*
#240479
raziskovalec napisal/-a:
="spela...
A pa to drugo dejansko obstaja?


Ja, še video dokaz:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 343478962#
Pa na svoj mauntič inštaliraš pozimi.


Kul zadeva. Ravno danes sem z avtobusa z malo zavisti opazovala enega kolesarja, ki je vozil kar po Celovški - to si jaz namreč ne upam, kolesarske steze pa ne nel, da so neočiščene, ampak so nanje zmetali še dodaten sneg s cest. :(

za tek bi pa tudi jaz kupila nekaj takega, kar imaš ti in kar je v enem od navedenih linkov - ampak a se da dobiti kaj takega tudi ceneje kot za 30 evrov (in kar bi zdržalo vsaj nekaj časa)?
Uporabniški avatar
 dannae
#240492
Hoj,
jaz od lani uporabljam oboje. Dereze za čevlje. Gumijaste s čepki in tiste z verigo. Ko sem tekla, so se dobro obnesle gumijaste (tudi na mivki ali blatu), za pohajanje po zaledenelih roženskih potkah je pa varijanta z verigo top. Tudi za varen sprehod po zasneženih pločnikih. Greš, kot, da ni snega.
Večkrat vidim, da jih oglašujejo v letakih, recimo Leclerc ali Mercator, mislim pa, da jih izdeluje Veriga Lesce. Jaz sem oboje kupila kar na Petrolu, ker je bilo tako najhitreje. Dobiš jih v močni vrečki, tako, da jih imaš lahko pri roki v nahrbtniku ali torbici in ti ne preluknja blaga.
Uporaba je enostavna, saj jih obuješ preko čevljev kot telovadne copate. Jaz v snegu ne grem več brez njih ven. Vsaj v žep jih dam ;) in na hitro obujem, če je potreba. Za sankanje so pa postale nepogrešljive. Letos jih bom kupila še za otroke, da ne bosta v snegu v klanec hodili po en korak naprej in dva nazaj ... :shock:
Skratka, ena izmed boljših investicij zadnje čase.... :wink:

Pa varen korak vam želim!
D.
Uporabniški avatar
 Loni
#240873
spela* napisal/-a:za tek bi pa tudi jaz kupila nekaj takega, kar imaš ti in kar je v enem od navedenih linkov - ampak a se da dobiti kaj takega tudi ceneje kot za 30 evrov (in kar bi zdržalo vsaj nekaj časa)?


Količinski popust, če se kupita dva para, stane en par 20 evrov, preverjeno v Verigi Lesce. Ali pa ti jih kdo podari, tako kot so jih meni. :wink:
Uporabniški avatar
 dannae
#241006
teoo napisal/-a:Kako se pa kaj obnesejo pri hoji/teku v hrib? Predvsem mislim na shojene zasnežene poti, ki se že po kakem dnevu naredijo na večini dobro obiskanih slovenskih hribcev.

Ice track so odične tudi na zmerni strmini. Kako je v gorah, ne vem, ker jih tam še nisem uporabila. Odlično primejo po zaledenelem in odlične so tudi za po francoski na Rožniku in na Viševniku so bile super.. Gor in dol... Če pa Loni pravi, da jih dobiš še s popustom, pa nimaš kej več razmišljat... Na Petrolu je cena 29.
D.
Uporabniški avatar
 Loni
#241010
Oboje so bile opažene tudi v visokogorju in to ne samo enkrat, no, ene tudi na mojih nogah. Za to, kar se jaz grem, so čisto dovolj.
Uporabniški avatar
 dannae
#241012
Metka 2 napisal/-a:Kaj je to francoska na Rožniku?

:)
francoska na Rožniku je sankaška proga po eni izmed bolj stmih potk... znana med bivšimi otroki... ;)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA