področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#294605
Sicer poslušam na Radiu Helsinki iz Graz-a o razvojnih izzivih najnovejše verzije Linux Ubuntu in bi moralo verjetno biti umestneje o tem govoriti. Ampak...

Ne vem zakaj je bila Zvonetova tema zaklenjena.
Verjetno vsi čutimo, da se bliža čas nove paradigme družbenih odnosov. Verjeno smo že malo okosteneli s to potrebo po sebičnem ravnotežju in drogiranju s tekom.

Verjetno bomo kmalu namesto tovrstne teme komuniciranja iskali možnosti kako ure treninge samozadovoljevanja v teku nadomestiti s služenjem skupnosti.

Ampak pač moramo skozi neke stopnje rasti. Verjetno moramo računati, da bomo že jutri tisti, ki ne bodo govorili tiste nadute kao empatične opise: Saj nam je hudo gledati druge, ki nimajo...ampak bomo med njimi tisti, ki še včeraj nismo pomislili.

Zgleda, da prihaja čas soočenja z zavedanjem, da to da nekdo ima možnost umirjeno se soočiti s seboj skozi tek in napolniti je samo blagoslov, ker to nekdo drug sponozorira ali skozi direktno menjavo ali skozi energijo, ki si jo izmenjamo tako ali drugače, če hočete preko centralnega serverja :). Ne verjamem ( morda pa bojim :) ) , da je tek beg ampak soočenje in da se bo moral končati in takrat bo vsak trenutek izpolnjen z ustreznim služenjem. Nič ni narobe, če se soočimo s kaosom mar ne in vidimo dlje od trenutne politike. Itak nam je vsem jasno, da je to samo uvertura v spremembe, ki se jim bomo morali tako ali drugače prilagoditi. In morda je tako rušenje komfort zone malo lažje kot pa se je bojimo.
#294629
Strinjam se, da se dogajajo spremembe, ki so potrebne.
Ne strinjam pa se s tem, da bi Tekaški forum postal prostor, kjer bi naletela na pozive, katero številko naj obkrožim na volitvah! Tega nočem! Tega imam dovolj drugod. Obstajajo druga, politično bolj vplivna omrežja, kjer lahko izražamo takšna mnenja - in nekateri to tudi počnemo, kljub napadom tistih, ki so tako strastni privrženci določene politične opcije, da vsako kritiko jemljejo, kot da je atentat. Nočem tega še na Tekaškem forumu!
Če imam na tekmi majico Tekaškega foruma, jo nosim zato, da se pokažem kot članica skupnosti ali "družine" tekačev. Če bo znak TF postal asociacija za skupino, ki je ZA ali PROTI Janši, Jankoviću, Pahorju, Türku, Lukšiču in tako naprej, je ne bom več oblekla. Kdor me pozna, tako ali tako ve, kakšno je moje mnenje.
#294634
spela* napisal/-a:Strinjam se, da se dogajajo spremembe, ki so potrebne.
Ne strinjam pa se s tem, da bi Tekaški forum postal prostor, kjer bi naletela na pozive, katero številko naj obkrožim na volitvah! Tega nočem! Tega imam dovolj drugod. Obstajajo druga, politično bolj vplivna omrežja, kjer lahko izražamo takšna mnenja - in nekateri to tudi počnemo, kljub napadom tistih, ki so tako strastni privrženci določene politične opcije, da vsako kritiko jemljejo, kot da je atentat. Nočem tega še na Tekaškem forumu!
Če imam na tekmi majico Tekaškega foruma, jo nosim zato, da se pokažem kot članica skupnosti ali "družine" tekačev. Če bo znak TF postal asociacija za skupino, ki je ZA ali PROTI Janši, Jankoviću, Pahorju, Türku, Lukšiču in tako naprej, je ne bom več oblekla. Kdor me pozna, tako ali tako ve, kakšno je moje mnenje.



Moj komentar je bil res nenavaden, se opravičujem vsem, ki sem jih s tem kakorkoli vznemirila. Me je očitno zaneslo :wink: Sprašujem se pa vendarle, Zakaj zaklepati temo (?), se pač opozori avtorja nezaželenih tem, neumesnih komentarjev in zadeva je zaključena :wink:
#294635
spela* napisal/-a:Strinjam se, da se dogajajo spremembe, ki so potrebne.
Ne strinjam pa se s tem, da bi Tekaški forum postal prostor, kjer bi naletela na pozive, katero številko naj obkrožim na volitvah! Tega nočem! Tega imam dovolj drugod. Obstajajo druga, politično bolj vplivna omrežja, kjer lahko izražamo takšna mnenja - in nekateri to tudi počnemo, kljub napadom tistih, ki so tako strastni privrženci določene politične opcije, da vsako kritiko jemljejo, kot da je atentat. Nočem tega še na Tekaškem forumu!
Če imam na tekmi majico Tekaškega foruma, jo nosim zato, da se pokažem kot članica skupnosti ali "družine" tekačev. Če bo znak TF postal asociacija za skupino, ki je ZA ali PROTI Janši, Jankoviću, Pahorju, Türku, Lukšiču in tako naprej, je ne bom več oblekla. Kdor me pozna, tako ali tako ve, kakšno je moje mnenje.


:clap: Ne bi se mogel bolj strinjati.
#294660
Tilcara napisal/-a:Še malček, pa bom izločena iz TF :lol:



Eh, Tilcara, saj veš da se ne spodobi delat reklame za osebo, ki jo podpira DRUŽINA, ki se na sumljiv način ukvarja z gojenjem težko prebavljivih gob kot so; "Jurčki" in "Türki"!
#294683
tabonir napisal/-a:
Tilcara napisal/-a:Še malček, pa bom izločena iz TF :lol:



Eh, Tilcara, saj veš da se ne spodobi delat reklame za osebo, ki jo podpira DRUŽINA, ki se na sumljiv način ukvarja z gojenjem težko prebavljivih gob kot so; "Jurčki" in "Türki"!


... in smo spet tam! :?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA