področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 mojA
#318919
Res ne bom več jedla sladkarij! Tistih "svinjskih" .. tudi sladoleda bom manj in črne čokolado samo en košček, no, eno vrstico... če je ta mala ...

... in potem bom spet lahko "letela" ne sam tekla...


In ne bom se razburjala za vsako figo, bolj bom prijazna, čas bom uporabila bolj koristno, vse načete projekte bom dokončala, TV res na minimum in samo ob likanju, ja no, razen če bo res kakšna dobra oddaja. Kar nekaj se je nabralo teh zaobljub. Sam še držat se jih je treba :D
Uporabniški avatar
 jurkokafro
#318922
Najprej želje - ostati zdrav, brez poškodb, srečen, vesel, neobremenjen ...

Ok, če se želje izpolnijo, bodo tudi zaobljube že še šle nekako:
1. Preteči vsaj 2000 km v enem letu
2. Preteči vsaj dva tekmovalna polmaratona in vsaj 1x izboljšati PB
3. Vsaj 8x vzpon na Mirno goro (tek ali hoja)
4. Vsaj 5x PST krog
5. Še 8 kg dol :--

Bom raje nehal, ker mi bo že 1.1. žal te pisarije :)

In tudi vam TFjevci želim, da se vam izpolnijo vse želje v 2014! :D
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#319004
:)

1. Da bi se mi še nadaljeval trend a zadnjih nekaj let kaosa, padcev, blokad. Ne samo
nadaljevaval ampak celo podvojil.

2. Da bi se vsi kakorkoli izraženi cilji/želje/namere ( v mislih, besedah in dejanjih ) končali s TRESSSSK v zid ali pa poniknili v tišino kot da jih ni bilo ostal pa samo grenak priokus
miksa lenobe, apatije .

3. Da bi se še povečala negotovost. Celo ena najbolj gotovih stvari, da bi še pasje mrcine na
Kozjaku namesto prijaznosti me grizle za hlačnice

4. Da bi prijazni domačini po katerih poteh mimo kmetij tečem nenadoma se spremenili
in me pospremili s palico in nasršenim psom

5. Da bi se zaletaval in se spotikal ob še več ograj

6. Da bi se na vseh ultra ali ostalih dogodkih še bolj se opotekal, vlekel kot kup nesreče in
če že ne končal potem po koncu ne imel nobenega tolažilnega ali zmagoslavnega
občutka

7. Da bi še več bil tečen in brez motivacije ter razsejan in neuporaben oz. v karkoli kar
verjamem, da se razsuje oz. ponikne in ostane samo čuden občutek HAAAAA

8. Da bi se iztisnile še zadnje molekule empatije ali sočutja in se drogiral
z lažnim napuhom, pametjo, tekaško moralo/moč/vrednoto.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Če že mora duša ponoči na potem ali na posodo, naj potem ostanejo vsaj sanje in trden spanec za te sanje. Če že je treba vse negativno preživeti, morda ne bo treba sanjati o tem. :).

Da se razume vsem vam želim popolnoma nasprotno in skupnosti gotovosti ter novih čeprav težko sprejemljivih vendar prosperitetnih paradigem in občutka gotovosti, prijetnega v premagovanju sebe in sožitju s traso, drevesi in kar prihaja na poti.
http://www.youtube.com/watch?v=rKr2T_iuMZY

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA