področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#30554
Sedaj mi je šele jasno in glasno od kod runerju takšna energija pri debati, bravisimo. :wink:
Samo tako naprej pol boš pa naš prvi olimpijec, ki je nastopil na letnih in zimskih olimpijskih igrah bingoooooooooooooooooo.
ČA0!
Uporabniški avatar
 pegaz
#30955
Dragi Runo,

Je trajalo nekaj časa, ma sem se zmislil, kje sem že videl tistga ptiča.

Samo zate: SR-71!
Tkole zgleda, preden te povozi...
Slika
... tkole, preden ti koga povoziš...
Slika
... seveda, če znaš!
Slika
Veliko užitkov (ostale slike so na diasih, sporočte, če ste za en diasešn: Kanada + SV ZDA.

LL, Pegaz the Ultrasonic Flier :)
Uporabniški avatar
 runner
#31292
Evo me, evo me, ziv sem (kon'c bolniske!!!)

Leteca Kljusino kaj ne da ti in NM Bajsi imate podoben okus?
svedski kuhar, mascobe, PST, Blackbird... :-)

super slikce... vidi se da je pilot pravi je*ac.
Dandanes za $50 dobis POH (navodila za uporabo letala) pred parimi leti pa so mislili da je NLP.
Uporabniški avatar
 runner
#31976
Krilati žrebiček napisal/-a:
Varuj se, mladenič. Take pohrustam za zajtrk!


Jao, jao kaksen signature. Pegasus ko se razpizdi rata Zmaj...


Secundus napisal/-a:
mladosti leta ! kmalo ste minule...


Pa še kako kamlu... :-(
Že tri dni sem na Krvavcu, na smučarskem tečaju.
Če sem kdaj vedel kako se smuča - sedaj ugotavljam, da nisem vedel, da ne vem.
Sedaj pa vem da ne vem... Veste? ... Mah jaz tudi ne...
:-)
Na tečaju sem, seveda, najstarejši. Najmlajši tečajnici (16) sem lahko, ne oče - ampak dedi.
:-)
In psihomotrika? Veste unga, da starega psa težko naučiš novih trikov.
Eeeee to drži. Posebej če ta stari pes že dvajset let "narobe" smuča.
Od-učiti ga od tega in nanovo naučiti (pravilno) je zelo težko.
Demonstrator tem "ta mladim" enkrat pokaže, oni trikrat ponovijo in gotovo – razturajo. Jaz rabim malo več ponovitev. 10x več.
:-(
Eeeeh mladosti moja ...

No, kdo pa lahko pove kaj o starosti? Kaj so prednosti? Čemu naj se veselim? (pokojnine sigurno ne)

Middle-aged runner
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#32001
Hja Runneru moj, dejstvo je sledeče :lol: :wink: da starejši si bolj dragocen si :lol: :lol: !
Samo poglej arhivska vina, ki dosegajo astronomske cene :roll: :evil: .
A si ti misliš to, da ko bi prišel v tako blaženi penzijon bi dobival skoz večjo pokojnino, ker bi postajal vse starejši. :o :lol: .
In sedaj bo v modo prišlo da starejši si bolj si iskan pri nežnejšemu spolu, saj vino ki zori je najboljše kvalitete, tako je pa tudi z ljudmi :lol: .
Tako si lahko samo ponosen, da ti bo šlo skoz nabolje :wink: 8) .
Pa še to, saj si slišal tisto znamenito pesem:" BOLJ STAR, BOLJ NOR "
ČAO!
Uporabniški avatar
 pegaz
#32008
Dragi moj Runo,

pa ti si mi pravi jugonostalgik! Jugo zato, ker si se mi razpekmezio in ti gre vse proti jugu (= v smeri gravitacije) :) Nostalgik pa... ziher si še Arsena zvečer navil, pa Terezo, tako za dobro mero ;)

Kaj je prednost starosti? Spomini. Pa to, da veš in ti je jasno tisto, kar si se celo življenje trudil dognati (samo da tvoje izkušnje nikogar ne zanimajo). Pa trenutek, ko te Dedičev sin pride žicat za dnar za u kino. "Dedi, ti si car!" 8)

Aja, zmajček ti je všeč? Tak tapravi, ljubljanski, s citatom iz Slovenskih ljudskih pravljic. In potem se me nič hudega sluteč loti Primus, kot da ne bi vedel, da zmaji bruhajo ogenj. Zgleda da kot dvojček poleg kljuseta nosim tudi reptilčka v sebi. Mah kaj, glavn da leti, ane? :)

Pridno smučaj, pa poročaj o novih tehnikah, pa kako vam je spet en "majčkano šel na živce s tem telefonom v rokah. Ah kaj češ, če pa se imata rada... :-)" ;)

Lep let, tvoje Leteče Strašilo :)
Uporabniški avatar
 runner
#32020
marathon napisal/-a:
BOLJ STAR, BOLJ NOR


To pa si zadel... (kot s prstom v ...ZMAGO PLEMENITI PRESS)
Kot da bi svojo ženo slišal.
Še dobro, da nisem bogat, ker bi drugače kupil športni avto in na zadnji sedež montiral dedinjin otroški sedež. (middle-age crisis)...

Eh kad te opali...

Zmaj, ki živi za sedmimi gorami, sedmimi dolami in sedmimi morji... in pravi \"Kjeee jaz živim!!!\" napisal/-a:Dedičev sin pride žicat za dnar za u kino. "Dedi, ti si car!"


"Dedi" ne bo doživel tako globoko starost (pri tako visokem holesterolu sigurno ne) ... je pa lepo pomisliti kako bi znal vnučke razvajati.

Upal sem da bo kakšna forumovka napisala kaj o tisti šarmantnosti (veš, ko začnejo lasi siveti okrog ušes), ali pa mogoče kakšen dedi (al' pa Fotr), ki že ima vnučka (in si barva lase :-) bi lahko razkril kakšno življenjsko modrost...

:-/
Uporabniški avatar
 Fotr
#32023
runner napisal/-a:...Upal sem da bo kakšna forumovka napisala kaj o tisti šarmantnosti (veš, ko začnejo lasi siveti okrog ušes), ali pa mogoče kakšen dedi (al' pa Fotr), ki že ima vnučka (in si barva lase :-) bi lahko razkril kakšno življenjsko modrost...:-/


Saj sem mislil odgovoriti in deliti nasvete naokoli, potem pa sem dojel, da se to mene ne tiče. 8) Kdo pa je tukaj star? :shock: Kaj pa je starost? :o Če preživiš 60 let življenja imaš tri možnosti:
1. da si star 60 let ali klinično mrtev :cry:
2. da sploh nisi star, čas je relativen :D
3. da si mrtev :(
Ugotovil sem, da nisem mrtev, sicer ne bi tole pisal, ugotovil sem, da tudi klinično nisem mrtev, sicer ne bi tekal po hribih in dolinah, ostane torej, da sploh nisem star. In kakšne izkušnje naj potemtakem delim? :idea:
Res imam tri vnukinje 10, 8 in 6 let in to ti pa lahko povem, da so vnuki šele zenice oka tvog in da jih imaš drugače rad kot dediče. Čeprav misliš, da si star, ko dobiš vnuke, te oni le pomladijo, ko se ukvarjaš z njimi. :evil:
Ne obupuj, Runner, kaj holesterol, kaj leta, čakaj, da se forumci spet začnemo srečevati na tekih, na tekmah, na treningih, boš videl mladost, ne glede na leta. :P
Kakšni neki srebrnosivi lasje na sencih, take ima Oralio Juri, pa mora po časopisih in omrežju iskati partnerje. Lase si pobarvaš, tečeš maratone v odlični družbi forumcev in si mlad, ostalo pride kar samo od sebe.
Ne priznaj let, ne priznaj holesterola, ne priznaj kilogramov, na tek, v fitnes, v forumsko družbo, to je življenje, to je kvaliteta življenja, to je mladost, to je energija...se vidimo na naslednjem teku! :evil:
Uporabniški avatar
 runner
#32033
Fotr napisal/-a:...da se to mene ne tiče. Kdo pa je tukaj star?


Dedi ne se jezit :-) ... nisi mrtev (tudi klinično ne). Star si pa toliko koliko si ... 60? (Mogel bi pogledati vprašanja, ki so bila na TF milijonarju)... ampak itak se to ne šteje. Šteje se kako se počutiš (tlinajst)

Fotr napisal/-a:...da so vnuki šele zenice oka tvog in da jih imaš drugače rad kot dediče...


Mislim, da si lahko predstavljam to ljubezen. Spomnim se kako je moja baka mene imela rada. :-)

Fotr napisal/-a:...se vidimo na naslednjem teku...

Seveda! In do takrat se fajn imej - STARI! :-)
 Nataša
#32034
Dragi dečki, upam, da je vsa ta lbezn samo vpliv valentinovega in se vam ni že začelo kam obračat... :shock: :lol:

Kakšna izguba bi bla to za forumovke.... :!: :twisted: :lol:
Uporabniški avatar
 runner
#32036
Ntalepsa napisal/-a:Dragi dečki, upam, da je vsa ta lbezn samo vpliv valentinovega in se vam ni že začelo kam obračat... :shock: :lol:

Kakšna izguba bi bla to za forumovke.... :!: :twisted: :lol:


eto vidis ... vabis forumovke da kaj povejo o sarmantnosti ... pol pa to ... nam se kao na toplo obraca... al kva?

Jao jao ...

Draga Nta ... mi smo sooooooooo straight da bolj ne bi mogli bit'.

Komprende... ???

Zdaj pa ti povej kako se pocutis ko v ogledalu zagledas novo gubo.
He he :twisted:
 Nataša
#32038
Kakšno gubo? :shock: :shock: :shock:

tega pa pri nas nimamo...
če pa že...kozmetična industrija mastno služi, da ne govorimo o lepotnih kirurgih...vso žepnino sem tja znosila, da zgledam tko perfektno, kot zgledam (glej avatar)...pa še zmeri nisem premagala Gage...eh pfeh (glej avatar) :wink: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

na toplo se ti obrača? fino, te vsaj zebe ne k je tak mraz :wink:
kok ti jest dons nagajam a ne a ne ruuunoooo!!! hov hov

dpop wanna-be PRESS
Uporabniški avatar
 runner
#32039
Ntaplastik napisal/-a:..kozmetična industrija mastno služi, da ne govorimo o lepotnih kirurgih...


Nta zakaj denar zapravljaš na te reči. Kaj nisi slišala kakšna čuda se lahko naredijo z masažo? (LENDERO PRESS) :-/

Ko smo že pri toplini in Gagi ... vedi da njen avatar že toplo občudujemo.

Ntanagajivka napisal/-a:kok ti jest dons nagajam a ne a ne ruuunoooo!!! hov hov


Majckan :-P ... čeprav moram reči da mi je tvoj predlog ... saj veš ... 5krat na dan ... zelo mamljiv. :twisted:
 Nataša
#32040
runner napisal/-a:Kaj nisi slišala kakšna čuda se lahko naredijo z masažo? (LENDERO PRESS) :-/


ja sem slišala...8000 let stare masažne tehnike..še kromanjonci so se vsak dan pridno masirali, da so bili perfect za na EMO :lol: :lol:

ampak! jest nisem zapravljala za te stvari...govora je bilo o gubah...in če jih bom masirala, bodo baje večje, ne? zakaj bi torej?

runner napisal/-a:Ko smo že pri toplini in Gagi ... vedi da njen avatar že toplo občudujemo.


še je upanje za VAS...kdorkoli že ste...al se vikaš po novem? glede na vsa visočanstva tuki na forumu ne bi blo nič čudnega... :twisted:

njen avatar je res lep, ampak jest sem mislila na mojega...jeznega...eh kokrkol :(

runner napisal/-a:čeprav moram reči da mi je tvoj predlog ... saj veš ... 5krat na dan ... zelo mamljiv. :twisted:


Resnično!!! še je upanje za VAS!
sam zmerno ti to, da te ne bo kej štihnl... :twisted:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#32883
Runner :wink: ,

a to čudo znaš upravljat :? Če znaš, potem je tvoj :!: :wink:

Slika

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA