področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#317990
Ha, komaj sedaj vidim, kakšen uspeh je bil zate letošnjih Sladkih6. Ti plazolazec si se več kot odlično spopadla s progo, ki ni niti približno podobna tvojemu Plazu. :clap:

Drugo leto pa če ti bo šlo na živece hoditi samo po ravnini imamo v bližini nekaj podobnega kot ti ;)

Sicer pa čestitke za vztrajnost, 10 let vztrajati in hoditi na isti breg in to skorajda vsaki dan, tudi ni kar tako. :laola

Aja pa da ne pozabim, hvala še enkrat za kakije. Smo že pozabili kako čudovit sadež je to.
#317993
Vse čestitke Valentina, jaz sem že dolga leta tvoj fan, čeprav se "v živo " še nisva spoznala, se pa bova nekega dne upam!
Uživajta še naprej s tvojim ZZ-jem! :D :D
Miro
#317995
Čestitam! :!: In vidiš, danes si vpisana 908-ma, ravno toliko je moja uradna številka primorskih gorskih tekov. Hja seveda, saj tudi moj hrib pravzaprav ni daleč. Pravzaprav cela gmajna do Snwobra....

:wink:
#317998
Seveda priznam, da sem vseh vaših pohval izreeeeednooooo vesela. :clap: :clap: :clap:

Sploh pa bom vesela, če bo samo eno bitje, pa ni važno, al je žensko al muško :D , ki se bori z odvečnimi kilogramčki, ob prebiranju teh mojih vrstic in pregledu mojih fotk v podpisu, reklo: " Jutri začnem pa tudi jaz! Ah, kaj čem čakat na jutri ?! Začnem kar zdaj !"
Ker to isto, kar sama s tem uživam, privoščim prav vsem. Ker te spuca, ma nič ne znuca ! :D Osvobodi!
In nič ne stane! :)
#318001
Moje spoštovanje, Valentina! Ker si odločna, vztrajna in še kaj ter srčna in prisrčna :D Všeč mi je, ker si ena tistih, ki je spoznala, da je tableta le odrivanje in bežanje pred tistim kar si ti našla na Plazu in mogoče drugi najdemo ali nekoliko višje in dlje oz. nižje in bližje. Ko se pa odločimo in naredimo prve korake, spoznamo, da je ni tablete, ki bi zdravila tako "hudo" kot korak naravnan v pravo stran. Srečno še naprej ZZ :D
#318003
zz topka napisal/-a:Ker me za ta moj dosežek ni hotela priti snemat nobena športna TV ( niti EuroSport ne :lol: )


Še dobr da mamo TF! :D

Valentina, čestitke za vse dosežke in za odličen zapis!! :cast: :cast: :cast:
#318014
Valentina, čestitke tebi in tvojemu Damjanu :laola
Res je, vsak ima svoj hrib, ki je boljši kot katerakoli tableta :D .
Še čim večkrat na Plaz in seveda na tekme - tvoje navijanje nas žene naprej!
#318029
Čestitke :clap: vsak Plaz ima svojo zgodovino in del zgodovine tvojega hriba :D zelo velik del si napisala tudi ti :laola

LP Andrej

p.s. za naslednjih 3000 pa lahko tudi film posnamemo :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA