področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#318060
Res je da,Zato si zaslužiš veliko pohvalo.
Res je,da Za tem vsponov in km veliko je nabralo.
Res je,da Tudi sonce vedno ni sijalo je dostikrat pihalo.
Res je,da Ob spominu vse lepo je ostalo in se bo še nadaljevalo.
Res je,da Plaz z vsponi nagrado prigaralo,se bo ti poslalo
Res je,da Kar še tako in drugače bo naprej zmagovalo .
Res je,da Anegdotno o tem se bo še govorilo in pisalo.

Belečina mine,ponos ostane.
#318110
Draga ZZ topka!
Naj kot vedno uporabim besede Srečka Katanca: "Kapo dol!"
Res si carica, vedno znova dokazuješ, da kjer je volja - tam je pot...
Srečno- kjerkoli te bo vodila pot!

Urša (tista, ki si jo zamenjala z Zinko :lol: )
#318180
Kot sem že v mojem poročilcu omenila, da me ni hotel priti posnet niti Eurosport :evil: , sva iz omare privlekla eno 20 let staro kamero in kar sama mal posnela, če bo ratalo kej ...
In nejki je ratalo... :D :oops: :P

Makalu :!: Nič bat, ni tebi konkurenčno :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=lUewOdHT ... e=youtu.be

Ma, glede na najin amaterizem in da sva kamero vzela po ne vem koliko letih iz omare..(sva pozabla tudi, kako se sploh upali) bo že. :clap:
#318199
Bravo zate Valentina in tvojega snemalca :clap: ne veš kako sem bil vesel, ko sem v tej pozni ali zgodnji uri, ko sem prišel domov ob skoku na tekaški forum ( pred spanjem ) opazil ta vajin zapis s poti na Plaz. Za mene, ki redko obiščem prelepe vaše hribe je ta predstavitev nekaj novega, nekaj zanimivega, zato vsekakor izziv, da obisk Plazu vnesem v koledar prireditev za drugo leto. Predvsem vrhnji del poti se mi zdi nekaj posebnega in seveda pogled z vrha, ko se odpre cela dolina.

Lep pozdrav iz meglenega Kamnika :D

p.s. vajina kamera pravi, da bi šla še kdaj v hribe :wink:
#318203
Čuj, Valentina, tole si pa čisto mimo brcnila :twisted:, mislim, da sred' meseca, kar na en tak "nič posebnega" dan, zaokrožiš na 3000. :!: :shock: Mar bi bila počakala na 31. 12., ko je dan za veeel'ke reči, viš, zdaj pa ne veš, kaj bi do takrat počela, številke si pač ne moreš pokvarit z nekim dodatnim drobižem! :lol: Ti pa čisto verjamem, da si bila tolikokrat gor, saj vidim, da se je cel graben naredil od obilja tvojega štamfanja v tvoj breg. To pa le glej, da ne shujšaš še bolj, tota vaša burja pač zahteva vsaj malo (bolj) korpulentno persono, kajnede, ni to vetrič za trlice ... :mrgreen: Čestitam v vseh ozirih! :cast:
Sicer pa še naprej zelo redno kujem dobre misli nate in zate, v oranžnem! :laola
Še naprej vsaj tako! :clap:
PS: Kje za vraga najdeš material za tvojo hudo piktografijo? :idea: :mrgreen:
#318222
ZiZi-ka, ti si res rojena za zmage. Res si TOP!
Prav vesel sem, da si malo obširneje zapisala tale jubilejni vzpon, je res zanimivo prebrat in pogledat filmček. Čestitke ... :clap: :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA