področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 kustus
#326326
LP

V sodelovanju z Never give up zbiramo hrano (konzervirano, ipd,....), oblačila in toaletne potrebščine za POMOČ ljudem v Bosni, Srbiji in hrvaški. Če ima kdo kaj za podariti lahko prinese na K-Rožnik ob 17:20 ali pa po K-Rožniku cca. 18:35. Stvari zbrane bom dostavil organizaciji Never give up.

HVALA vse ki boste pomagali.

kustus (031/500-405) ali email zzvis@t-2.net


:laola :laola
Uporabniški avatar
 Vreme
#326330
Kot zgleda ga ni Slovenca, ki nebi v takšni ali drugačni obliki pomagal :cast1:

Mimogrede. Naša znanka iz Beograda nam je sporočila, da najbolj potrebujejo vodo, konzervirano hrano in plenice. Ja tudi V Sladkem Vrhu poteka zbiralna akcija.
Uporabniški avatar
 kustus
#326342
LP
Najbolj primanjkuje konzervirane prehrane.

Če nebo dovolj prostora bom odpeljal v vojašnico Šentvid in se vrnil nazaj, ali pa vsi skupaj odpeljemo v vojašnico. Bomo videli koliko bo tega.
Uporabniški avatar
 kustus
#326562
CIAO

Zopet jaz. Včeraj sem zvedel da je v mestu Paračin, Srbija moj prijatelj Nebojša zgubil skoraj vse v hiši (pohištvo in podobno), ker pomoč v hrani iz osnovnih stvareh dobiva sem se odločil da poskušam z vašo pomočjo zbrati morda za kakšen kos pohištva ali pa kar bo najbolj potreboval. Dobrodošlo bo vsak cent, euro. kolikor bom uspel nabrati toliko mu tudi pošljem, da vsaj malo olajšam situacijo zbiratelja/tekača iz Paračina

:laola :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA