področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 KadilecSamo
#360700
Bravo Maja, čestitke. Si zelo pridna v zadnjih tednih. Od tebe sem prvič slišal za Pravljično pot 10 koč v Kranjski Gori, ki si jo želim čim prej oddelati, potem Rokovnjaška pot in še na vse najvišje vrhove naših gorskih verig.

:laola

Pozdravček tebi in tvojemu zvestemu spremljevalcu :lol:

Lp Jure
Uporabniški avatar
 zz topka
#360703
Ja, Majči, buhsigavedi, če si res ti na Triglavu? Tako ozadje ima marsiktera :lol:
Hehehe, mal se hecam... :oops:
Pridna si. :laola
Kej si bla prvič na vseh?
KadilecSamo, ma, pole pa ne čitaš glih kej preveč gajstno TF-ja, ker Majčka je dala skozi še marsikaj več, kot opisuješ... :oops:
 KadilecSamo
#360707
Ja ponavadi grem kar vsak dan pogledat na TF. Res mi sicer tudi kdaj kaj uide, ampak se imam za kar zvestega bralca. :lol:

Za Majčko pa vem da je dala že ogromno ulter in poti skozi. Tiste zgoraj je oddelala v mesecu avgustu, zato sem mislil da je pridna zadnje tedne :D . Zdaj pa ne vem, a ima preveč dopusta, ali pa je pojačala trening zaradi kakšnega še bolj norega projekta ??? :mrgreen:

Lp
Uporabniški avatar
 majcka
#360723
zz topka napisal/-a:Kej si bla prvič na vseh?


Da. Saj veš, da glih nisem en planinc. :laola

zz topka napisal/-a:KadilecSamo, ma, pole pa ne čitaš glih kej preveč gajstno TF-ja, ker Majčka je dala skozi še marsikaj več, kot opisuješ... :oops:


Saj je napisal v zadnjih tednih....ostalega pač ni omenjal. :wink:
 lecko
#360731
Čestitke. Očitno se da kar z nordijskimi palcami na vrh gore? Edin na Triglavu jih ni v kadru.
Pa čevlji tudi niso treba da so tatežki gojzarji.
Uporabniški avatar
 majcka
#360733
lecko napisal/-a:Čestitke. Očitno se da kar z nordijskimi palcami na vrh gore? Edin na Triglavu jih ni v kadru.
Pa čevlji tudi niso treba da so tatežki gojzarji.


Tokrat sem imela (na Triglavu) zložljive palice. Ne tiste, ki jih sicer tovorim s sabo po tekmah. Ker sem jih med plezanjem zložila in zataknila za ruzak. Ta težkih gojzerjev pa nimam, ker še trail superge komajda najdem take, ki me ne ožulijo. Torej sem šla gor v preverjenih šuhah.
Pa hvala za čestitke.
Uporabniški avatar
 majcka
#360735
KadilecSamo napisal/-a: Zdaj pa ne vem, a ima preveč dopusta, ali pa je pojačala trening zaradi kakšnega še bolj norega projekta ??? :mrgreen:

Lp


Stol, Grintovec in Triglav = 3 dni LD. Koče in Rokovnjaška je bilo pa na soboto. :FO: :FO:

Trening???? Je pravzaprav je Črna prst 01.09.2018. Ker če letos ne spacam Pušeljca, ga ne bom nikol! :mrgreen: :mrgreen:
 TONEK
#360741
Bravo, Maja!
Gledam v zapiske - 25. 6. 2005 so ti trije očaki gostili tudi mene.
Fantastičen občutek.
'Operacijo' sem imenoval ¨Slovenski Alpski trio¨.
Uporabniški avatar
 majcka
#360749
TONEK napisal/-a:Bravo, Maja!
Gledam v zapiske - 25. 6. 2005 so ti trije očaki gostili tudi mene.
Fantastičen občutek.
'Operacijo' sem imenoval ¨Slovenski Alpski trio¨.


A vse tri na isti dan??? :laola :laola Ti si počen! :clap: :clap:



In ime mi je všeč. :clap: :clap:
 TONEK
#360751
Z dobro logistiko je to dokaj enostavno. Skupna višina pa tudi ni prehuda in ob izbranem datumu je bila baterija bolj za rezervo. Do višine Mt Everesta bi moral splezat vsaj še na Čaven, pa bi še 5m zmanjkalo... :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA