področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#310017
Takole gre to. Lahko startas iz Novalje ali iz Campa Strasko. Dve (žal prometni) cesti vodita proti Stari Novalji, kjer se zapodis mimo plaže s toboganom Trinčel, potem pa zavijes na sever levo po cesti proti Liviču, Kaštelu. Tečeš pribl 3 km do konca otoka, da vidis bivšo trajektno luko Čun, malo prej pa zavihes desno gor v hrib po kolesarski poti, ki obrne nazaj proti jugu in potem po tej poti mimo cudovitih razgledov na Rab in Velebit z obcutkom, da si na Luni, teces vse do kamnolomov ter se malo naprej. Ko zagledas betonsko bazo se drzis desno na poti, ki zavije nazaj proti Stari Novalji. Tam potem najdes nekaj sence v gozdiču in Vinarijo Boškinac. Od tam se vracas proti cesti za Novaljo in potem pac nazaj domov. Za nekoliko bolj natancen zemljevid si oglej kolesarsko karto Paga, ki je na voljo v vsaki recepciji in hotelu. Gre za kolesarsko ruto št. 10 Kamnolom, le da te tam skušajo speljati proti cesti Žigljen-Novalja. Močno priporočam zgodnje jutranje vstajanje (5.00) in dobro hidracijo, drugače je joj. Kamen + sonce=pečica. Pot je tudi precej kamnita, tako da dobra obutev in nekoliko previdnosti ni odveč. Nabere se okoli 20 km (ne vem točno ker nimam ure). Lahko pa v Trinčelu na parkirišču pustiš avto in začneš krog tam ter se izogneš prometu na cestah okoli Novalje. Pa še nekaj manj kilometrov je. Uzivaj!
#310021
markor napisal/-a:Priporoča kdo kakšno progo v okolici Novalje na Pagu?
Hvala!!

Novalja - Metajna (v glavnem po cesti - nevarnost!)
http://connect.garmin.com/activity/107219505

Novalja - Lun (v glavnem po cesti - nevarnost!)
http://connect.garmin.com/activity/105665916

Novalja - Stara Novalja (v glavnem po cesti - nevarnost!)
http://connect.garmin.com/activity/107220508

Novalja - Stara Novalja (gorska varianta) (še najbolj varna pot - nevarnost dehidracije :lol: )
http://connect.garmin.com/activity/108871787
#310226
ZdravkoC napisal/-a:Med počitnicami si lahko kupiš Lidlove teniske za 20 eur
noro :lol:


..še na morju ne gre brez reklame, a ne? :mrgreen:
#310236
ZdravkoC napisal/-a:Med počitnicami si lahko kupiš Lidlove teniske za 20 eur
noro :lol:


Madona ti pa si razsipnez. Jaz sem si jih kupil v Hofru za 15 :-) Kolk bojo zdrzale pa povem cez cas :-)
#310379
grb napisal/-a:
ZdravkoC napisal/-a:Med počitnicami si lahko kupiš Lidlove teniske za 20 eur
noro :lol:


Madona ti pa si razsipnez. Jaz sem si jih kupil v Hofru za 15 :-) Kolk bojo zdrzale pa povem cez cas :-)


Moje LIDLCE imajo za seboj že preko 60 km in sem zelo zadovoljen (glede na ceno). Rad delam reklamo za nekaj, kar mi odgovarja, verjamem, da delam prav. Zraven teh tenisk nosim par let stare Hoferjeve zokne in počutim se odlično.
Denar ni vse :mrgreen:
#310393
ZdravkoC napisal/-a:
grb napisal/-a:
ZdravkoC napisal/-a:Med počitnicami si lahko kupiš Lidlove teniske za 20 eur
noro :lol:


Madona ti pa si razsipnez. Jaz sem si jih kupil v Hofru za 15 :-) Kolk bojo zdrzale pa povem cez cas :-)


Moje LIDLCE imajo za seboj že preko 60 km in sem zelo zadovoljen (glede na ceno). Rad delam reklamo za nekaj, kar mi odgovarja, verjamem, da delam prav. Zraven teh tenisk nosim par let stare Hoferjeve zokne in počutim se odlično.
Denar ni vse :mrgreen:


Itak da ni vse zlato kar se sveti, jaz dobr vem, da sem svoje najbolše čase odteku z copati za 40 evrov, ja saj vem kaj bosta rekla, da sploh niso ble pocen :mrgreen:
#310425
dexi27 napisal/-a: ... sem svoje najbolše čase odteku z copati za 40 evrov, ja saj vem kaj bosta rekla, da sploh niso ble pocen :mrgreen:

si me nasmejal :lol:
#310446
ZdravkoC napisal/-a:
dexi27 napisal/-a: ... sem svoje najbolše čase odteku z copati za 40 evrov, ja saj vem kaj bosta rekla, da sploh niso ble pocen :mrgreen:

si me nasmejal :lol:


:lol: Pri taki ceni se res vprašaš, če je že odplačal kredit :mrgreen: :D
#310462
matej-jethro napisal/-a:
ZdravkoC napisal/-a:
dexi27 napisal/-a: ... sem svoje najbolše čase odteku z copati za 40 evrov, ja saj vem kaj bosta rekla, da sploh niso ble pocen :mrgreen:

si me nasmejal :lol:


:lol: Pri taki ceni se res vprašaš, če je že odplačal kredit :mrgreen: :D


Evo glih, tak da sem zdaj že v iskanju novih :wink:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA