področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#309724
ciao

midva že tretji dan tečeva od Starigrad - Paklenice.

Prvi trenin sva odtekla v nedeljo obrat je bil na 3km. skupaj 6km.
drugi trening je bil v ponedeljek obrat na 3,25km. skupaj 6,5km.
danes tretji trening obrat je bil.......... a vsi mislili na 3,5km, NE ni no pol pa ste mislili na 3,5km. Tudito ni bilo, tudi na 3,750 ni bilo še obrata ampak sva obrnila na 3,755m. :D :D :D . Skupja 7,510m.

Pa še na cilju sem našel 10 lip, tako da trening ni bil zastonj.

:laola :laola
#309870
pozdrav

no končno da so še tekači ki so na dopustu in tečejo. sem se res zamislila, da se ne bo nihče javil. mi še danes in jutri. pol pa počasi proti domu. no res da bomo nazaj potovali cca 5/6 dni. a šlo bo proti Sloveniji.
#309902
Plan za dopust:
Tek iz Tkona na Pašmanu do kraja Preko na otoku Ugljanu, nato s trajektom v Zadar, pa od Zadra do Biograda in nato še za konec nazaj s trajektom v Tkon.

Realizacija:
Javim ko se vrnem :lol:
#309903
Tek na dopustu obvezno :D . Koliko, je pa odvisno od tega, kam grem. V kratkem za par dni v Moravske Toplice, kjer bom tekla vsak drugi dan. Verjetno krajše razdalje, ker mislim tudi kolesariti :D .

Uživajte na dopustu, kjerkoli že boste :D .
#309906
Jaz sem na Pašmanu v mestu Pašman. Stndardna tura zjutraj Pašman- Ždrelac in nazaj, cca. 30 km. Če je kdo v bližini z veseljem v dvoje raje :D . Pozdrav Ivica (031 504 506).
#309969
Lošinj - Televrin je ideja za letošnjo realizacijo in to po grebenu iz Čunskega pa vse dol do Osorja in nazaj. Me že zanima kako bo :lol:
Lani mi ni uspelo najti tolko cajta.
#310007
Pa saj sploh ni problem cajt, temveč PAJKI!
Na vsakem koraku, ki ga narediš, te spremlja kopica mrežic pajčje predukcije
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA