področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 kustus
#46354
LP

Ur[ka sedaj sem v Prijedporju in sem ravno kar koncal z treningom. Vsaki dan tecem samo ob cetrtkih in nedeljah ne ker imam dan brez sporta.

Samo vstrajen mora[ biti pa se da tudi med dopustom teci

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 kustus
#46595
LP

No koncno koncujem z potepanjem in se vracam na treninge v Tivoli.

Saj ze komaj cakam tekanje v prijetnem okolju in senci.

CAO.....

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 alan
#46600
...v Tivoliju pa 35 stopinj v senci in sopara, da clovek kar skupaj leze! :D

....da ne bos prevec razocaran :wink:

Cestitke za aktivno prezivete pocitnice!
Zdaj bos pa tri dni pocival od dopusta??? :D
Uporabniški avatar
 kustus
#46663
LP

Počitek je mimo danes grem z velikim veseljem na 35 stopinj seveda v Tivoli.

No pa kaj čmo saj enkrat se je treba vrniti nazaj domov.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 Učenec
#47434
Tudi jaz sem tekal minuli teden po Cresu; saj je kar nekaj tekačev tudi takih boljših ali so pa intervale treniral :lol:
Je bil pa skoraj prijeten tek v vročini pri max 17 stopinj konec tedna, tko da nas je veliko končalo s krajšim dopustom. :cry:
Uporabniški avatar
 Nadj@
#47524
Hay

No jest tudi pridno tečem malo po Tivoliju malo po PST-ju.

Pridružila sem se na črno Poletovi ekipi in mi je super z njimi.

Pridite še vi v PON in SRE ob 19.00 uri pri kozolčku.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 Fotr
#47681
Ker so ravno počitnice in dopusti, čeprav nimam nič dopusta, od zadnjič počitnic pa je že dolgo, pa mislim da tole paše bolj med počitniške zapise, v čas kislih kumaric kot pravijo.
:D
Namreč, danes sem naredil triatlon nove vrste. Mogoče že kje obstaja, a zanj še nisem slišal.
:D
S tekaško opremo in nahrbtnikom, v katerem so bili rolerji, sem sedel na kolo (upam, da me ne bo kdo zaradi tega dajal iz kože), kolesaril naokoli 30 km in se ustavil na rolarski stezi. Najprej sem odtekel okoli 9 km, nato pa še odrolal 6 km. Ves čas sem se bal, da kolesa in nahrbtnika ne bo več na mestu, kjer sem jih pustil, a je vse čakalo na mojo vrnitev.
Torej triatlon kolesarjenje - tek - rolanje.
:shock:
Sigma mi je pokazala pokurjenih 2011 kcal, mislil sem, da bom kaj utrujen, a mišice me prav nič ne bolijo. Mogoče jutri. Naslednjič bom vključil še nekaj sto metrov plavanja. Potem bo pa to štiritlon. Pa še počitnic bo kmalu konec.
:D :shock:
Uporabniški avatar
 pegaz
#47688
He he Fotr
pa ti si izumil nov šport - trirolatlon! (še psebej mi je všeč dejstvo, da te je nahrbtnik počakal) ;)

Samo pazi: na LM ti ne bodo pustili vzeti s sabo rolerjev, pa ko si malo utrujen da se malo provozaš. Tako da se uzdaj use i u svoje kljuse brez koleščkov. :)

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 kustus
#47742
LP

No FOTR svaka čast za nov šport --- trirolatlon!---.

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
 Ninocka
#47759
Fotr=inovator. :P

No, pa še moj prispevek k temi tekanja v jul/avg: to je za hude ekstremiste :wink: , moje telo ne prenaša vročine še manj pa sopare, tako da tečem enkrat do max dvakrat na teden, ko se uspem zbuditi ob 5 ali 5:30.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#47771
Pozdrav!
Ninocka napisal/-a:..... moje telo ne prenaša vročine še manj pa sopare, tako da tečem enkrat do max dvakrat na teden, ko se uspem zbuditi ob 5 ali 5:30.

:) :D Draga Nina, tukaj se bos pa morala v jezik ugriznit in priznat, da je kaksen drug vzrok, da tako zgodaj vstajas. :D Sem na svoje oci videl, da se v vrocini in sopari dobro znajdes. (Radenci PRESS) Torej, kdo je vzrok tvojega zgodnjega tekanja :?: :) :D

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 pegaz
#47790
Ninocka napisal/-a:moje telo ne prenaša vročine še manj pa sopare, tako da tečem enkrat do max dvakrat na teden, ko se uspem zbuditi ob 5 ali 5:30.

Ma KJE vidiš ti kako vročino??? Soparo???
(sam mal, da si šal popravim)
Po mojem ti vre juha! ;)

LL, Pegaz ;)
Uporabniški avatar
 kustus
#47835
LP

No ko bi vsaj bila ta vročina, mene že rahlo počas zebe in sem vesel če tečem in se tako ogrejem.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#47843
Ravnokar sem končal svoj trening. Boljših vremenskih pogojev kot sem jih imel (temperatura, ...), jaz ne poznam. :D :wink:
 tommi
#47848
tudi jaz sem pred kakšnimi 2 urcami končal svoj trening, ampak se je na žalost zaradi bolečin predčasno končal, tako da upam na boljši jutri!

Jutri je v načrtu višinski trening! Bomo malo višine nabiral, če bo po sreči (max 300m)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA