področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 matej-jethro
#68224
Čudn je tole Fotr, a ni? Šved nima za ene leviske, Davidu jih je pa žena kupla, jih pa ne zna zapet :shock: :!: :?:
Me pa radosti kar si za gauche napisou, pa da nisi na Caniggio pozabu! Claudio je bil car, pol pa šele nekje v kakšni bureknici izza vogala v temni ulici in malo niže..Batistuta, ta je pa Ljungbergu in ostalim z jumbo plakatov za sirove z jogurtom dajal :wink:
Tolk vem, več zvem iz tvojih javljanj noter iz Gorenjske :D
 Nataša
#68228
Fotr, Šved je res bolj fejst (ampak to je pa tud vse, kar je vredno pogledat pr fuzbalu). Še dobr, da tud Miha ne mara tega čudovitega (not) športa, ker sicer bi šla harmonija mal po gobe :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Fotr
#68238
Zadnji čas je že bil, da sta se pridružila tudi Matej in Nta nam fuzbalskim zanesenjakom pa tudi vsi antifuzbalisti so dobrodošli. Sem že mislil, da bova z Maniko sama debatirala in dajala pripombe in da nas je samo peščica soccerašev. Tudi če ne marate nogometa je tukaj prostor za pripombe, ki kažejo na odnos do tega not ali yes čudovitega športa.
:D
Ampak hočem povedati, zakaj sem se začel zanimati za nogomet. V burnih časih sem se zapil med drugim tudi z dvema slavnima človekoma in tega ne bom nikoli pozabil. V šestedesetih letih prejšnjega stoletja sva v baru v hotelu Prisank v Kranjski gori s slavnim francoskim smučarjem Jean Claudom Killyjem popila ves gin, ki so ga imeli, snela neonske žarnice in se sabljala, dokler niso sablje popokale, bila sva glavna, igrala sva klavir in bobne, čeprav nihče ni znal igrati in počela sva še marsikaj, kar pa se ne spomnim več. Po moje se tudi Killy ne spomni. Ampak to nima zveze z nogometom, spada pa k zgodbi.
:shock:
Drugi slavni človek, s katerim sva izpraznila nekaj steklenic viskija, pa je bil izjemna osebnost, odličen nogometaš in žal že pokojni Georgie Best. V nekem baru v Sankt Pauliju v Hamburgu me je srečanje z njim navdahnilo za nogomet in od takrat me je vedno zanimal. Georgie je oboževal nogomet kot igro, denarja, ki ga je zaslužil z njim pa ni cenil. Bil je entuziast, čeprav profesionalec. In tisto noč v Sankt Pauliju sva bila res prijatelja, pa še vse ženske in pijačo je plačal. Vse kar me povezuje z nogometom me spominja na Georgiea, izjemnega fuzbalista in človeka. Nogomet cenim in mi je všeč prav zaradi njega.

Slika

Georgie Best, moj prijatelj
Uporabniški avatar
 Vlajko
#68261
A se še kakšen med vami, razen mene, matra s temi napovedni na Financah :?:

http://www.finance-on.net/nogoigra/

Jaz se, sicer, nekaj trudim, a je moja trenutna uvrstitev približno taka kot običajno na tekaških tekmah. :oops: :wink:

PS: Pogoj za sodelovanje (za tiste, ki klikajo kar povprek) je brezplačna registracija. :twisted: :wink:
Uporabniški avatar
 Manika
#68294
Uh, kakšna katastrofa za SČG. Ne morem verjet, da je reprezentanca, ki je v kvalifikacijah prejela en sam gol, na eni tekmi na SP dobila kar 6 :shock: . Razočaranje bo najbrž veliko. Ampak tako so vrata Nizozemski za osmino zdaj na široko odprta 8) .
Uporabniški avatar
 Fotr
#68295
6:0 - definitivni konec Jugoslavije
Slika

Bravo, gaucheros!
Uporabniški avatar
 Fotr
#68313
Bralci nizozemske revije za homoseksualce Magazin Krant so izbrali svojo ikono svetovnega prvenstva. Po njihovem mnenju si naslov najlepšega zasluži portugalski reprezentant Cristiano Ronaldo, ki je »najlepši, najbolj privlačen in najbolj seksapilen nogometaš prvenstva«. Ronaldo se je na vrh lestvice uvrstil pred švedskim napadalcem Markusom Rosenbergom, za njima pa so se zvrstili Angleža Michael Owen in David Beckham ter Nizozemec Robin van Persie. Ob omenjeni peterici so se v najlepše moštvo uvrstili še Nizozemec Ruud van Nistelrooy, Šved Fredrik Ljungberg in Brazilec Kaka.

1. Cristiano Ronaldo
Slika

2. Markus Rosenberg
Slika

3. Michael Owen
Slika

4. David Beckham
Slika

5. Robin van Persie
Slika

6. Ruud van Nistelrooy
Slika

7. Fredrik Ljungberg
Slika

8. Ricardo Izecson dos Santos Leite Kaka
Slika
Uporabniški avatar
 Damijan
#68378
Hojla vsem fuzbalskim forumcev... A ste pripopani na fotelje in med
polčasom oz. med tekmama skočite na kakšen tek? Tale vročinski val
prav paše s tega vidika: za laufat ni, topli/vroči večeri pa so čisto
fajn za buljenje v TV zelenico. Pa še uspava fino.

Fotr, ti si res car! Ko berem tole kratko zgodbico o srečanju s Killyjem
in Bestom, ti. malo zavidam, no. Ma kako da še nisi kakega fuzbalskega
foruma odprl? Hec.

Da se pridružim debati: tudi meni je prav žal npr. Slonokoščene obale, ki bo
morala - po mojem - prehitro domov. Se mi zdi, da je ravno v afriškem
nogometu še največ romantike.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#68390
:D Nekoliko slabša igra Italije proti ZDA zna povzročiti še zanimiv razplet. :roll: Sicer pričakujem gladko zmago proti Čehom ter prvo mesto v skupini, zadovoljen pa bi bil tudi z neodločenim izidom, saj bi v tem primeru to pomenilo drugo mesto Azzurov v skupini ter posledično pošiljanje Brazilcev domov že v osmini finala. :D :D

Kasneje pridejo pa še Gauči na vrsto. 8) :wink:
Uporabniški avatar
 tini
#68512
Vlajko napisal/-a: zadovoljen pa bi bil tudi z neodločenim izidom, saj bi v tem primeru to pomenilo drugo mesto Azzurov v skupini ter posledično pošiljanje Brazilcev domov že v osmini finala. :D :D


Dream on :twisted: !

lptini
Uporabniški avatar
 Vlajko
#68585
- Zašto na Svjetskom nogometnom prvenstvu u reprezentaciji Hrvatske Niko Kranjčar nema zamjenu ?

- Zato što nema brata.
Uporabniški avatar
 Manika
#68650
Uh, včeraj zvečer sem bila pa prikovana pred televizijo. Tekma Hrvaška-Avstralija je bila polna preobratov, rumenih in rdečih kartonov. Majice nogometašev so pa res trpežne. Včeraj so kar naprej vlekli za njih.
Sodniki so me pa razočarali. Že na popoldanski tekmi je sodnik Merk naredil en kup napak.
Brazilci so pa, vsaj kolikor sem gledala, imeli en kup krasnih akcij. Končno :) .
Uporabniški avatar
 Vlajko
#68739
Marsikdo se mi roga, zakaj navijam za tako "dosadno" ekipo, torej Azzure. :roll:

Ampak, poglejmo zadevo malo bolj realno. 8) A je na svetu še kaj bolj bedastega od angleškega nogometa. Pa še "krompir" imajo. :twisted: :!:

Komaj čakam, da zmagovalec dvoboja Portugalska : Nizozemska (navijam sicer za tulipane, a so mi tudi Portugalci simpatični) pošlje ta "shit" nazaj na otok skupaj z navijači vred. :D
Uporabniški avatar
 Damijan
#68754
Hm, malo sem skeptičen, da bodo Portugalci tisti, ki bodo Angleže domov poslali. Ej, včeraj pa so že prav oči bolele od rumene barve kartonov. Nekak mi je vseno škoda oranjetov...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA