področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 pegaz
#71405
Dragi moji,

kot predsednik Heraldične komisije TF imam veliko čast, da vam predstavim nekatere člane TF, ki so si s svojim delom in prizadevanji za ohranitev dobre volje in organizacijo skupnih projektov prislužili poseben status med nami. Zato jim v imenu Heraldične komisije TF podeljujem naslednje
TF plemiške naslove:

2006
El Presidente Ero - za ustanovitev in požrtvovalno vodenje TF in oskrbovanje populacije s TF oblekicami;
Njegova Mastnost Bajsi - za oblikovanje Teka po PST;
Ministrica Mama Šefla Barb - za skrb za nas in organizacijo življenja in dela na TF;
Vrhovna svečenica za TF Zen Nataša - za organizacijo in udejanjenje premnogih prelepih idej na TF, vključno z Miljonarjem in Zen razlogom, da se nam ni več treba slepo podit za sekundami;
Baron von Vlajko - za organizacijo več tekov in drugih aktivnosti;
Markiz Kapitan Pero - za organizacijo udeležbe na Palmanovi '05 in teku na PST;
Markiza Še1PR (Alja.PR) - za pomoč pri organizaciji Sežane '06;
Markiza Ninočka - za pomoč pri organizaciji Sežane '06;
Markiza Kristina - za pomoč pri organizaciji Sežane '06;
Nadvojvoda Pegaz - kr tko. 8)

2007
Markiza Eggy - za organizacijo več tekov po PST
Baron Miro - za organizacijo tradicionalnega Teka treh srčnih mož, triatlona Jesenice, tradicionalnega Teka k slapu, tekov okoli Blejskega jezera in sploh veliko dobre karme na TF
Kapitan Sosed - za organizacijo ekspedicije Palmanova 06
Šaman TF Aleš - za organizacijo Fotrovega teka okoli Brda, ki poteka že 3. leto in mnoge druge pobude na TF
Vezir TF Oranžni Slon - za idejo Golade in neusahljivo spodbujanje motivacije in egometra skozi vsa leta
Bard TF Matej-Jethro - za organizacijo planinskih izletov in koncerta vzhodnoplaninske glasbe (Deponatiran)

2008
Markiza Jakica - za okrepčevalno podporo tekačem na PST-ju
Markiza Nadj@ - za okrepčevalno podporo tekačem na PST-ju
Markiz Kustus - za okrepčevalno podporo tekačem na PST-ju
Markiz SimON - za redno pomoč pri organizacijah Poletnega teka TF v Logatcu
Kapitan BojanM - za pogumno organizacijo prevoza in kompletne prijave na Palmanovi 2007, in za pomoč pri organizaciji takrat, ko je najbolj nujno
Grofica Snežinka - za organizacijo prijave, analize LM 07 in analize teka ob žici, ter za organizacijo več analiz (LJ06, Sežana 9.06) in 33. Teka po PST
Baron Raziskovalec - za motivacijo in vsestransko podporo pri vodenju Golade
Paša BoF - za redno organizacijo dobre volje in še boljše hrane, nazadnje na Beogradu 07, Palmanovi 07 in Kranjskogorski Desetki 07
Boter TF, don Bobr - za ustanovitev in neusahljivo podporo novega tradicionalnega TF treninga, K-Rožnika
Kneginja Juanita Staša - za organizacijo tradicionalnega Poletnega teka TF v Logatcu in stalno dobro voljo pri izvedbi vseh možnih aktivnosti na TF

Nominacije 2009
Markiza Erika - za pomoč pri organizaciji tradicionalnega Poletnega teka TF v Logatcu
Markiz Kunec - za pomoč pri organizaciji tradicionalnega Poletnega teka TF v Logatcu
Kapitan BojanM - za odlično organizacijo pohoda Slovanov v Palmanovo.
Vreme - za odlično organizacijo neskončnega tekaškega kroženja na sladkih 6.
Kapitan markiz Pero - za pobudo in spodbudo pri zal prestavljenem novoletnem druzenju TF 2008
Solatka - za nadvse uspesno organizacijo Polzje sekcije TF
Natasa - za organizacijo teme CELJANI POZOR in organizacijo rednih tedenskih tekaskih treningov v Celju


---
Plemiški naslovi TF niso dedni, nosilci jih lahko uporabljajo po lastni presoji, člani TF pa jim (prav tako po lastni presoji) smejo izkazati spoštovanje.

Seznam TF plemičev s tem ni izčrpan. Heraldična komisija TF bo v naslednjem obdobju preučila zasluge posameznih članov TF (organizacija posameznih skupnih aktivnosti - treningov, tekem, analiz) in predlagala podelitev naslovov na naslednjem pikniku TF.
(Tko, zdaj veste, kaj vam je storiti. Prijave na moj ZS, če želite organizirati udeležbo na kakem teku za cel TF. (Kviskoti so pakirani v rjavih flašah PRESS))

Vse vas lepo pozdravlja,

Predsednik Heraldične komisije TF
Nadvojvoda Pegaz :)
Nazadnje spremenil pegaz, dne 03 Feb 2009, 22:21, skupaj popravljeno 6 krat.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#71411
Helou!
Njegova Mastnost Bajsi je zelo vesel svojega, še uradno potrjenega naziva.
In, ker je naziv prisel zaradi oblikovanja teka po PST, je prav, da tradicijo nadaljuje. Naslednji tek po PST bo v septembru. Bi bil že čas, kaj ne!?!
Točen datum izveste še ta teden v napovedniku.
Uporabniški avatar
 kustus
#71653
LP

Čestitke vsem, ki so prejeli plemiški naziv.

Srečko bi rekel "KAPO DOL"
Uporabniški avatar
 Nadj@
#71654
CIAO

To najvojvoda lepo da skrbiš da smo vsi obveščeni. Čestitka novo nastalim plemičem.

MOJ POKLOooooooooooooooN
Uporabniški avatar
 še1PR
#71718
Hvala, Kustus in Nadj@!

Dajta še vidva dopolnit tale spisek, saj vesta: navodila Nadvojvode Pegaza:
pegaz napisal/-a:Heraldična komisija TF bo v naslednjem obdobju preučila zasluge posameznih članov TF (organizacija posameznih skupnih aktivnosti - treningov, tekem, analiz) in predlagala podelitev naslovov na naslednjem pikniku TF.
(Tko, zdaj veste, kaj vam je storiti. Prijave na moj ZS, če želite organizirati udeležbo na kakem teku za cel TF. (Kviskoti so pakirani v rjavih flašah PRESS))
:wink: :wink:

Markiza :oops:
Uporabniški avatar
 pegaz
#79916
Dragi moji,

Heraldična komisija TF je na Prednovoletnem druženju TF 2006 na Jezeru pri podpeči podelila naslednje TF plemiške naslove:

Šaman TF Aleš - za organizacijo Fotrovega teka okoli Brda, ki poteka že 3. leto in mnoge druge pobude na TF
Vezir TF Oranžni Slon - za idejo Golade in neusahljivo spodbujanje motivacije in egometra skozi vsa leta
Baron Miro - za organizacijo tradicionalnega Teka treh srčnih mož, triatlona Jesenice, tradicionalnega Teka k slapu, tekov okoli Blejskega jezera in sploh veliko dobre karme na TF
Kapitan Sosed - za organizacijo ekspedicije Palmanova 06
Bard TF Matej-Jethro - za organizacijo planinskih izletov in koncerta vzhodnoplaninske glasbe
Markiza Snežinka - za organizacijo več analiz (LJ06, Sežana 9.06) in 33. Teka po PST
Markiza Eggy - za organizacijo več tekov po PST
Markiz BojanM - za pomoč pri organizaciji takrat, ko je najbolj nujno.

Vsem plemičem TF od srca čestitam! Nekateri od vas sta bili odsotni - diplome so pri meni.

Seznam TF plemičev s tem ni izčrpan. Heraldična komisija TF bo v naslednjem obdobju preučila zasluge posameznih članov TF (organizacija posameznih skupnih aktivnosti - treningov, tekem, analiz) in predlagala podelitev naslovov na naslednjem pikniku TF.

(Če menite, da še kdo zasluži plemiški naslov, naj mi to sporoči na ZS, s kratko utemeljitvijo in predlogom naslova).

Vse vas lepo pozdravlja,

Predsednik Heraldične komisije TF
Nadvojvoda Pegaz :)
 matej-jethro
#79927
Spoštovani Nadvojvoda Pegaz-man! ker življenje teče...in mi z njim (!!) pa naj je ta tek kdaj še tako čuden, kompliciran, utrujajoč, smešen pa tudi zabaven in poln enih srčnih dotikov...mene ta naziv ne osrečuje in sorry, mi pomeni manj kot boviozola na raviolih. Prosim, reši me teh epolet, da me ne veže, ne obvezuje....se ne počutim prou nč boljš :( Dej, nared mi to uslugo. Tko nared, kot da sem padel na doping kontroli :idea:
Sploh si pa ne zaslužim, ker me vse boli zarad enega navadnega vzpona po vzhodnem grebenu na Grintavec!!BLAMAŽA :oops:
Pa še na podelitvi me ni blo!!!BLAMAŽAx2 :oops:

S spoštovanjem..... :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#79930
Dragi Jethro,

nazivi in naslovi niso tu zato, da bi koga vezali. Zatorej ga lahko deponiraš v trezor Heraldične komisije TF in si ga potem prost.

Vendar šele potem, ko obljubiš, da nas še kdaj pelješ v hribe in nam kdaj spet zagodeš na flavto+ (Keč 22 PRESS). ;)

Vsekakor dobrodošel,
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 sosed
#79945
Kapitan Sosed se pokorno javlja na dolžnost.. :lol:
Upam da se naslednjič vidimo, tokrat žal ni šlo..
 matej-jethro
#79999
Spoštovani Nadvojvoda!

veseli me tvoja reakcija na moje pisanje, ki je bilo nekako paralelno glede na vreme in pa vzporedno glede na dolžino dneva v tem tednu.....mi hepi-yu anderstand koz yu nou mi :cast:
deponiram in hkrati strašim s pohodom v polno luno, če bodo le pogoji izpolnjeni. že tuhtam kako bo pohodu ime :? okej?
Flavta, kitara...normalno....enkrat...itak..... :wink:

p.s. Markizi Alji sporočam, da je glasbena podlaga za njeno predavanje 8) o Arafatu ups, Araratu ready-končno!!

Čestitam vsem ostalim oskarjem!!!!!!
 Nataša
#80030
matej-jethro napisal/-a:Flavta, kitara...normalno....enkrat...itak..... :wink:


in pustiiiiiiiii-iiiiiiiii, da te nosi voda, aaaa-aaaa...
:wink:
 matej-jethro
#80307
Ou yeaaaa........tam kjer se je ustavil film, tam kjer ostali so ljudje......naj te nosi vodaaaa :wink:
Uporabniški avatar
 še1PR
#81867
matej-jethro napisal/-a:p.s. Markizi Alji sporočam, da je glasbena podlaga za njeno predavanje 8) o Arafatu ups, Araratu ready-končno!!
V :cast: si štejem! In izzivam za določitev datuma in kraja dogajanja.

Sej ti povem, da sem zdej bolj pri nižinah ala Meduzin Bel Insel ups Belize :wink: , ampak če si se tko potrudu, bom tudi jaz zmetala ta lepe fotke vkup in povedala kaj o poletni dogodivščini, pa TanjoO prosila za dovoljenje pri uporabi epa pri pisanju vabila.
 matej-jethro
#82018
Am wejting for šur! means.....stending on d fejs of d plejs kontantli :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#82024
Draga Markiza in Mr. DeponatorMan,

Mi vsi komej čakamo da nas nosiii voooddaaaaaa in da nas prinese na foootkeee! Tko da prosim prec odprita novo temo na to temo da bomo lahko temnili in potem gledili naše vtise s tvojih poti.

A prou.
Tenksing ju oll,

Hišnik od Heraldične komisije k lih pometa pa teži :)
Pegaz :)

aja pa prosm da je vse na očitno visoke špiritualnem nivoju tut tm in kle in sploh, čene vas bo nta po riti.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA