področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 še1PR
#71975
matej-jethro napisal/-a:Alja, tole zvečer mormo posnet pa uporabt za podlago k boš ti Ararararat enkrat nekoč v eni beli izbi meybi nam predstavl...predavala!sicer pa-pa naslov markize naj bo tole JASNO, ker je situacija na precej trhlih temeljih slabo betonirana

pazte, vi k že maste tele naslove! pa uni k bi jih radi še dobl!!! k uff tole pa je prežr!!!
dej ti Alja:
- kakšen tek zorganiziri, da nauš "sam" markiza,
- predavi o RRTju
- navijat, previjat :wink: prid,
- na hrib nas pel
- speč že kej, da se navjo sam s čokolado basal
- ...

ej morm tud mau dihat! pa tečt! k drgač mi še metla nau za u roke postavt...bo Golovc pa PST ful nasmeten!

OK. Zdej pa resno: Sem že tolkrat o tem hribu govorla, da se mi mal ne da še enkrat. Pa letos mam na slikah tako kislo faco, da mi je kar nerodn to kazat! :wink: Ampak, če bo pa TVOJA muzik v ozadju, pol se pa tud potrudm, pa tud kej povem!! K da mi naslov pobegne: :nono: NE DAM!!!! :nono: Raj še kej po mojem izboru na spisek dodam! Mam pa jest tud še kako idejo...mogoče...K sva že itak u žlaht, lohk mogoče predlagam, da tud teb dodelijo kak titl, k enkrat si že nekam po gričih vodu... Ampak že skor?? vem kaj bo odgovor. Dejta kej zorganizirat...!! Sej bi mogoče lohk skupi kandidirala... ti za osvojitev, jaz pa za povišico...sam glede na to kuko sva se za na grintovc menla... :? Kva prauš? :roll:

Nadvojvoda Pegaz napisal/-a:...obveščeni smo bili, da ste impersonirali uradno osebo in verbalno grozili...

Spoštovani Her Predsednik Her komisije!
Sporočam Vam, da je Markiza Alja malce počasneje pisala in ste jo z odgovorom prehiteli. Najlepše se vam zahvaljujem za obrambo moje osebnostne lastnine. Obljubljam, kar vidite iz zgoraj priloženega, da ostajam zvesta načelom TF in Vas lepo pozdravljam.
S spoštovanjem!
Markiza :oops:
Uporabniški avatar
 Staša
#71981
matej-jethro napisal/-a:Stašaaaa,minus mu dej :lol:


-


PS: Jest vas nč ne štekam, ampak se vidimo danes! Se slišimo, da vas ne čakam uro in pol, bolje.
 matej-jethro
#72074
Ej anadr1PR! Jutr grem, ker vas mam rahlo dost, tja gor z gamsi markacije dol strgat, ker vidm da markacisti po kamnških lokalih posedajo in za turistkinjami oprezajo tu mač :twisted: Pridem rajtam v nedeljo in vmes razmišljam, ponavljam RAZMIŠLJAM :idea: v katero smer in zakaj......nč sekirat oz. če mate kak problem je ena www oz http al kva k to besno rešujejo! Morte pa prej na Mačkovo po koleke pol pa to oni skenirajo, reloudajo pa prek vhs na doubble butted in alloy mehanizem naložijo (21.stoletje, itak) in na konc z mladimi leskovimi vejami obložijo, ki jih je pa zdej že precej...hja, problem (again) dobit :roll:
Po drugi strani pa v Kamnku nimamo pokritega bazena :shock:
No teta, a zastopiš ti mene zdej?

Imam pa še eno :idea: K se vrnem dol mam lohk predavanje (pa pozabmo pol Ararrarat)! ker pa nimam tolk fensy fotoarmature bi kr s cepinom, poh.palicami, klinom in kladivom vam turo zelo od bliz razložu :clap: :wink:
 Nataša
#72076
:shock: jest tega tipa čist nč ne razumem :roll: Govori ko kak sprevržen anglist iz stahovce :lol:
 matej-jethro
#72078
kako ne razumeš :? to kle je izy! Pomisl, da sva na forumu finance. to bi bil pa že problem..... :wink:

grem zdej gobe čistit :shock:
Uporabniški avatar
 še1PR
#72084
matej-jethro napisal/-a:Ej anadr1PR! Jutr grem, ker vas mam rahlo dost, tja gor z gamsi markacije dol strgat, ker vidm da markacisti po kamnških lokalih posedajo in za turistkinjami oprezajo tu mač :twisted: Pridem rajtam v nedeljo in vmes razmišljam, ponavljam RAZMIŠLJAM :idea: v katero smer in zakaj......No teta, a zastopiš ti mene zdej?
...Imam pa še eno :idea: K se vrnem dol mam lohk predavanje (pa pozabmo pol Ararrarat)! ker pa nimam tolk fensy fotoarmature bi kr s cepinom, poh.palicami, klinom in kladivom vam turo zelo od bliz razložu :clap: :wink:

:lol: :shock: :lol:
Noproblem :!: :!: Jest ti slikce iz fotoarmature posodm, ti pa ob njih namest mene, navdihnen od markacij, odigraš eno balado na cepin, poh. palice,...in ostali material...K učeri. A tko :?: :wink: :wink: :lol: :lol: No RAZMISL še mal tm gor! Pa gamse še u mojem imenu pozdrav! :wink: :lol:
 matej-jethro
#72295
ziiip! gamsov blo ni, ker so med vsemi drugimi tud forumovci take ugajnal v logarski, da se je divjad potuhnla za čez vikend. So rekle " no pardon,spanish inkvizišn better then running union for us, for šur!" in šle neznano kam. jih anderstendam. Divja žval hoče mira imet pr seb doma!!
Sicer pa, ŠE1PR ti kr datum določ...to bo problem, vse ostalo pa je lohk kaj hitro znano :wink:

KR NEKI V KR NEKI CO.: :cast: ker ste zmrzovali z mano in mi je žou, ker vas nism po mikrofon...pozdravu :cry: zmrzal je jezička pohamsala. Lepo vas je blo vidt še posebi nadvojvodo k se je tko najs sesedu, da bi mu dau ćlovk kr stotko kot seme za kuhano vino oz. te dni slavno..koruzo!he he, kul. tenksing ju
Uporabniški avatar
 pegaz
#72376
matej-jethro napisal/-a:KR NEKI V KR NEKI CO.: :cast: ker ste zmrzovali z mano in mi je žou, ker vas nism po mikrofon...pozdravu :cry: zmrzal je jezička pohamsala. Lepo vas je blo vidt še posebi nadvojvodo k se je tko najs sesedu, da bi mu dau ćlovk kr stotko kot seme za kuhano vino oz. te dni slavno..koruzo!he he, kul. tenksing ju

Dragi naš sendpajper,

mi smo zlo užival, ko smo te videli vsega pogumnega med vsemi tistimi didžeriduji, tablami in prečudnovijočimise melodijami. Tudi nam ni ušel kulistično ekspertni pomig z mezincem v pozdrav med flavtnim vibrattom - poznavalsko smo se spogledali, češ, tale Matej je pa res džek. 8)

Blo je prijetno, čeprav malce hladno, pozabil sem dat klobuk predse, tako da se ni preveč keša nabral - ej sorči bomo drugič kuhanca nalival.
Unga gospoda smo pa tud pomiril, ki je demonstrativno odšel, ker "na Antarktiki pa že ni didžeriduja!" :roll:

Dej pošli kak info kje se da vašo musko slišat v pakirani izvedbi, za v avto bo izvrstna (pol, ko me po Satrianiju ocolajo modri palčki).

Moj poklon,
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Bajsi
#72385
matej-jethro napisal/-a: zmrzal je jezička pohamsala.


Helou!
Ti kuko s pa rešvou zmrznjeno slino u flauti?!
Matej Anderson rules!
 matej-jethro
#72393
jej,jej Pegasius! a ti bi pa miličnike kr s Satrianijem okol navijou? ne štekajo ne? jasno, da ne...kakopak. 4vaje smo imeli in glej pod impresije, da nekoliko čudno bi bilo, ko bi cd že imeli :shock: maybe...1x, ko Staša odpre npr. 5.nadaljevanje sage kr neki v kr neki, če bo tale dovolj rentabilna sploh! upaj in se boj....

Bajsi, tolk pa spet ni blo mrzzz, jao.. :roll:
Uporabniški avatar
 še1PR
#72488
matej-jethro napisal/-a:ziiip! gamsov blo ni, ker so med vsemi drugimi tud forumovci take ugajnal v logarski, da se je divjad potuhnla za čez vikend. So rekle " no pardon,spanish inkvizišn better then running union for us, for šur!" in šle neznano kam. jih anderstendam. Divja žval hoče mira imet pr seb doma!!

Ja sem v nedeljo opazla tam na Skuti, da so se gamsi bolj k Kokrškem prestavli... Je ena gamsja mama peljala po sosednji smeri malčku lepote kazat... Ata je pa z ogromno strici in tetami nižje dol opazoval... In če si predstavljaš še en tak izredno lep sončni zahod, veš, da je bilo sanjsko...Sem bila TFjevcem kar malce hvaležna za tak "pregon" iz Logarske... :wink: :lol:
matej-jethro napisal/-a: Sicer pa, ŠE1PR ti kr datum določ...to bo problem, vse ostalo pa je lohk kaj hitro znano :wink:
Glede datuma bo morda res boljše, da se na dva uha slišva, pa pol pred vsemi rezultat poveva, da tule ne smetiva... :roll:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#72496
še1PR napisal/-a:... da tule ne smetiva...

Kje sta pa mislila to početi, če ne tule? :shock: A v Planinskem kotičku, mejbi? :roll: :nono: :wink:
 matej-jethro
#72500
Bravo Skuta :clap: in Vlajko ma prou! Razen, če avtor oz. mama rubrike ne reče drugače! Torej? zdej pa najd termin med vsemi mogočimi teki in pripravami za ključne maratone v sezoni :roll: pa še vreme more bit takšno kot je cca. zdej. very mač hard wrks tu du tu mejks it posibl!!!
Uporabniški avatar
 Staša
#72534
matej-jethro napisal/-a:KR NEKI V KR NEKI CO.: :cast: ker ste zmrzovali z mano in mi je žou, ker vas nism po mikrofon...pozdravu :cry: zmrzal je jezička pohamsala. Lepo vas je blo vidt še posebi nadvojvodo k se je tko najs sesedu, da bi mu dau ćlovk kr stotko kot seme za kuhano vino oz. te dni slavno..koruzo!he he, kul. tenksing ju


Hoj! Fuuuul je bilo dobr!!! Res škoda za mraz!! Obvezno objavi, kdaj boš spet nastopal!!!
Bomo že ugnali Štajerce, ki jim nikakor ne gre v glavo, kako v Tibetu ni didžeridja :D (BTW - Pegaz je malce pomešal: za Antarktiko sem se bunila potem jaz, ampak zaradi sintesajzerja). Kakorkoli, bilo je transalno! (hmm, kako bi se reklo temu, da skoraj padeš v trans? :shock: )

matej-jethro napisal/-a:Bravo Skuta :clap: in Vlajko ma prou! Razen, če avtor oz. mama rubrike ne reče drugače! Torej?


Takoj smetit in to tu!
 matej-jethro
#72570
:shock: Ne veš, al kaj?? t r a n s v e r z a l n o....kakopak :roll: nooo, razen če kdo misl, da se motim :nono:

še1PR! smetiti takoj je rekla mati te scene :!: :wink:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA