področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 RoKo
#78246
afvesaq.org, akogg.org,XRumer541,DarlersPT,mad_m,Prisoninmat,Slorss,
Prisonin2mate,masterts3

To so mi zadnja malo čudna imena. Da niso morda kaki virusi? Tega je še več, naštel sem samo par zadnjih. Kdo ve kaj o tem?
#78251
RoKo napisal/-a:afvesaq.org, akogg.org,XRumer541,DarlersPT,mad_m,Prisoninmat,Slorss,
Prisonin2mate,masterts3

To so mi zadnja malo čudna imena. Da niso morda kaki virusi? Tega je še več, naštel sem samo par zadnjih. Kdo ve kaj o tem?


Taka podobna imena so tudi med vsiljeno pošto na mailih. Sicer ne vem kaj je to, ampak raje ne odpiram in takoj zbrišem.
Uporabniški avatar
 RoKo
#78254
Upam da ne bo vplivalo na delovanje. Narašča pa število članov foruma. Bo Ero uredil, če bo seznanjen. Meni moja Panda Titanum 2006 trenutno vse rešuje brez problema.
Uporabniški avatar
 tekačica
#78260
RoKo napisal/-a:Panda Titanum 2006 trenutno vse rešuje

mene pa ne rešuje nič :roll:
Uporabniški avatar
 RoKo
#78271
tekačica napisal/-a:
RoKo napisal/-a:Panda Titanum 2006 trenutno vse rešuje

mene pa ne rešuje nič :roll:


Aha : :wink:
Uporabniški avatar
 Ananda
#78293
RoKo napisal/-a:afvesaq.org, akogg.org,XRumer541,DarlersPT,mad_m,Prisoninmat,Slorss,
Prisonin2mate,masterts3

To so mi zadnja malo čudna imena. Da niso morda kaki virusi? Tega je še več, naštel sem samo par zadnjih. Kdo ve kaj o tem?


Tocno te "uporabnike" sem ze opazila spamati po drugih forumih. Not good. :evil:
Uporabniški avatar
 RoKo
#78320
Zranaangel
Nanbe1st
kentyyew
panikeeer

Današnji novi člani TF. Dobrodošli, ali bo bolje po angleško Welcome.
Uporabniški avatar
 RoKo
#79757
no pa svo dobili porcijo. "Kolega" edmodick se je zelo potrudil in nam nalimal Paris Hilton glih vse povsod. Tudi pod temo Runnerju.
Sem mislil da se to na tem forumu ne bo zgodilo.

ERO UKREPAJ!
Uporabniški avatar
 RoKo
#79760
E bravo. To je brzina.
Dobro da me je antivirus opozarjal da neki ne štima. gor je bil nek program za inštalacijo antivirusa (laično povedano)
Uporabniški avatar
 RoKo
#104595
yanaSexyy

Tole je naša nova članica. Menda iz Nigerije. Morda ji kaj pošljem na ZS :lol:
Uporabniški avatar
 RoKo
#110437
6002 člana tekaškega foruma. Med zadnjimi 100 prijavljenimi je 68 raznoraznih imen ki niso iz SLO.
Koliko pa nas pravzaprav je? A se tega res ne da čez čas pobrisat? Ajde hekeri TF?
Uporabniški avatar
 bigk
#110475
To so imena tako imenovanih bot-ov (programov, skript). Ti programi se registrirajo na forumah po celem internetu in vpisujejo reklame. Jih je kar težko zablokirat, ampak se jih kar da.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA