področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 Nataša
#8795
sem lihkar prebrala na siolu, da so ZDA dobile zaskrbljujoče vesti, da naj bi Al Kaida pripravljala hud napad to poletje in je treba poostrit varnost in bit paranoičen in vse to.

ja seveda, narod se je mal nehu trest, mal so možgančke vklopl, začel Busha postran gledat, mal bi koga drucga volil, mal so ugotovil da v Iraku pa le vse ne štima in da jim ljudje tam umirajo za nafto,...pa si je vlada hitr izmislila nekaj, s čimer bo odvrnila pozornost od lastnih svinjarij in spet zbujala splošni strah pred nevidnim zunanjim sovražnikom.
 dpop
#8797
Nataša napisal/-a:... in bit paranoičen in vse to.


Jest nisem paranoicen....

ZAKAJ ME SKOS ZASLEDUJES!!!!!!


LP Darko

P.S. boli mene "ono na K" za Amere... mamo doma dost "3.14zdarij"
 Nataša
#8809
pol pa ne odgovarji če te boli za cel svet.
porkaduš!! :evil:


ej Darko, a ti si pol apolitičen tko k vse slovenske misice k se jih kej vpraša pa nimajo pojma pa rečejo da so apolitične? :wink:
Uporabniški avatar
 Matevz
#8812
Tega načina so se gringoti verjetno od nas naučil. Dokler obstaja zunanji sovražnik na noter vse odlično klapa. :D :D :D


PS Vsaj navidez......
 dpop
#8816
Nataša napisal/-a:pol pa ne odgovarji če te boli za cel svet.
porkaduš!! :evil:
ej Darko, a ti si pol apolitičen tko k vse slovenske misice k se jih kej vpraša pa nimajo pojma pa rečejo da so apolitične? :wink:


No, no miss Globalizacija... JEST SEM NAPISAL ZA AMERE

ce so pa zate Ameri cel svet... pol pa... :cry:

LP Darko

P.S. nisem apolitičen... bolj anoreksičen... a se ne vidi? :lol:

P.S.S. kako pa kej v Theen Valley (al kako se rece Tuhinjski dolini
pri tebi :twisted: :twisted: )
Uporabniški avatar
 mare
#8851
Hej darko Tuhinjski dolini se reče po angleško Here-death Valley. Znane so tudi povezave z Death Valleyem v sedanjih USA.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA