uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2004

Moderator: Fotr

Uporabniški avatar
 5rca
#19835
živjo pegaz in H2O... ja danes se poletovci in pridruženi člani :lol: dobimo ob 18.00 v Tivoliju ... pri kozolčku, kjer so narisane tekaške proge po Rožniku, pod bazenom na koncu pasjega travnika.
Uporabniški avatar
 H2O
#19841
5rca, zlata si :D :D :D :D :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#19882
Ker je sreda, smo se Poletova ekipa, dopolnjena s formukami in forumci, zbrali v Tivoliju in odtekli stalni krog. Ker je ta teden teden polovičnega treninga in umirjenega teka, nam je kar dobro šlo od nog, ki pa se niso naprezale toliko, da bi vanje prišla utrujenost. Polovični trening je nekaj dobrodejnega in res te osveži in pripravi na naslednje teke. Pred tekom in po njem smo se kar krepko razgibavali, po teku smo predebatirali situacijo, debato pa dopolnili in sklenili v Piramidi. Po dolgem času sva skupaj tekla s Stašo in kot ponavadi je bil tek prijeten, še posebno, ker so bile okoli mene še Andreja in Manika. V tako prijetni družbi je čas res hitro minil in tistih 8 km je bilo kar prekratkih. Sedaj mi je bilo pa žal, da je trening samo polovičen. Ampak vse za zdravje in dobro kondicijo. Se vidimo v ponedeljek!
Uporabniški avatar
 Barb
#19883
Fotr pozabil si:
Hvala Dr.Škof za :drink na ana-lizi.
Uporabniški avatar
 editor
#19884
Ja super, da ste spet laufal.
Me pa zanima kaj to pomeni polovička treninga
vsaj časovno?
Mogoče se vam drugi teden spet pridružim!

mejte se faj. :D :D :D
Uporabniški avatar
 Barb
#19885
Drugi teden bo pa duplo :P :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#19886
editor napisal/-a:...Me pa zanima kaj to pomeni polovička treninga
vsaj časovno?
Mogoče se vam drugi teden spet pridružim!


Ni mišljeno toliko časovno na pol, čeprav za dolge teke velja, da se skrajša čas in razdalja na pol, ampak bolj velja za intenzivnost, da je približno za polovico manjša kot ponavadi. Danes bi morali med tekom narediti 20 min tempo teka, pa smo ga samo 10 minut, pa tudi ostalo smo tekli ne preveč na silo.
Pridi, več nas bo, bolje je laufati. Se vidimo!
Uporabniški avatar
 editor
#19887
ja danke finke za odgovor Fotr
se bom potrudil, da res pridem drugi teden!

serbus
Uporabniški avatar
 H2O
#19895
luštn' je bilo, luštn' :D med tekom izvedela par zanimivih nasvetov glede teka po stopnicah :D 5rca kje za vragca si bila pa ti na koncu? pa žal mi je b'lo zate, barbi :(
Uporabniški avatar
 pershing
#19896
Hojla vsem poletov-kam,-cem in forum-kam,-cem!

:wink: :wink: :wink:
Ko berem tele komentarje s treninga, me še bolj stiska, ker nisem mogel priti. Moral sem se udeležiti roditeljskega sestanka, ni šlo drugače... V ponedeljek pa zagotovo pridem, noga bo tudi že boljša, tako da nadaljujem s polno paro naprej :roll: :roll: :arrow:

uživajte čez vikend :lol: 8) :lol: 8) :wink:
Uporabniški avatar
 H2O
#19898
pershing, midva se menda danes srečava? al' ne? :?
Uporabniški avatar
 pershing
#19905
H2O napisal/-a:pershing, midva se menda danes srečava? al' ne? :?


Ja, te kontaktiram po ZS, da nau tolk firbcev :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#19992
H2O napisal/-a: :D med tekom izvedela par zanimivih nasvetov glede teka po stopnicah :D


Ti nasveti tudi mene zanimajo in mogoce se koga.
Proooosim, se nam povej!

LP Majda
Uporabniški avatar
 H2O
#20031
majda, zadevo glede teka po stopnicah, mi je med tekom prav prijazno razlagal fant (katerega ime sem pozabila :oops: ), ki v ponedeljkih vodi treninge za moč. torej, če se udeležuješ teh ponedeljkov, ga bomo skupaj še enkrat tam povprašali - če se mi ga 13.9. uspe udeležiti. v izogib javni blamaži se o tem raje ne bi razpisala, ker nisem prepričana, če sem zadevo prav dojela. sva se pa pogovarjala načeloma o tem, ali je bolje teči stopnico po stopnico ali teči tako, da vmes eno preskočiš. pri prvem gre za jačanje mišic pri drugem pa nekak za treniranje odriva :? :? :? huh, nisem prepričana ampak mislim, da je omenil, da je druga varianta bolj za tetive.... :? skratka, jaz, ki pač dnevno tečem gor pa dol, sem se po pogovoru z njim odločila, da bom tekla en dan po vsaki in naslednji dan po vsaki drugi....to en čisto laičen povzetek najinega klepeta. :oops:
Uporabniški avatar
 Barb
#20046
H2O napisal/-a: mi je med tekom prav prijazno razlagal fant (katerega ime sem pozabila :oops: ), ki v ponedeljkih vodi treninge za moč.

..če se ne motim Mitja :?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA