uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2004

Moderator: Fotr

Uporabniški avatar
 Tjaša
#16358
Manika napisal/-a:Tjaša, baje v sredo ne bo več tako vroče :wink: Vidiš, da sem vse zrihtala :)


Hoj, manika! Da ti ne mahaš s kakšno čarobno paličico :?: Če bodo stopinje ostale pod 30, zagotovo pridem :wink: . Je pa :evil: sam trenirati, ko enkrat spoznaš, da je v družbi vse lepše :shock:. Jutri bom poskušala iztržiti dan dopusta, da v odsotnosti vseh družinskih članov poskrbim za psa, potem pa se ob šestih :driver: v Tivoli.

Kako pa je z vami, Šiškarce?

Se vidimo,
Uporabniški avatar
 potepinko68
#17153
Pozdravljeni vsi tekaski navdusenci. Me zanima.. tkole..ob vasih treningih pod strokovnim nadzorom ali bi lahko ko zacetnik kdaj "uletel"na pregled tekaske tehnike in "obrabe copat. Zaradi tezav s koleni sem moral namrec ze veckrat prekiniti treniranje, pa si zelim, da bi mi kdo svetoval, glede na mojo (ne)tehniko teka. Sicer sem se v srednji soli (pred 20 leti) :oops: ze spogledoval z atletiko, sicer s krajsimi progami (na 400 metrov imam rezultat 53 sekund, pa to skoraj brez treninga).
lp,
potepincek
Uporabniški avatar
 Fotr
#18534
Po počitnicah (ki pa niso bile tekaške) in po ponovnem začetku v Tivoliju v sredo, se je začelo tudi v ponedeljkih na Kodeljevem. Tam se ponavadi odvijajo treningi zato, da dosežene rezultate še pomerimo na že vnaprej izmerjeni razdalji. V tamkajšnjem parku imajo že izmerjeno kilometersko razdaljo in merili smo tek za vsake posamezen pretečen kilmeter. Kar hitro smo se ogreli in začeli s tekom, kajti bližal se je čas prenosa teka na 800 m iz Aten. Kot ponavadi smo se tekači kmalu razdelili v tri skupine, hitra, hitrejša in najhitrejša. V drugi sva tekla z Maniko, pa ne samo zato, ker imava približno enako hitrost, ampak tudi zato, ker se je pokazalo, da nama v najini družbi kar ugaja. Odtekla sva 6 krogov in čeprav mi je Brane svetoval, naj zaradi nedeljske tekme v Bohinju ne pretiravam, je bilo teči z Maniko tako prijetno, da sem odtekel vseh 6 predvidenih krogov in če bi bilo določenih več kilometrov, sem bil pripravljen zamuditi tudi Jolando za tek v Manikini družbi. A ne da je res, Manika? V glavnem sva bila zadovoljna tudi z rezultatom, ki je bil okoli 5 min in tričetrt na km, srčni utrip pa je bil v območju aerobnega treninga.
Po ogledu teka na TV smo opravili še razgibavanja in vaje za moč, se dogovorili, da bodo treningi na Kodeljevem sedaj tudi ob 18.00 uri in odšli.
Naslednjič se dobimo v Tivoliju v sredo ob 18.00 uri pri kozolcu, kjer ste dobrodošli še vsi tisti, ki bi opravili en tek za čimprejšnjo popolno ozdravitev naše šefice in tekaške puščice Barb, za njen ponoven začetek teka in da bi čimprej doživela svojo ponovno izstrelitev na kakšni tekmi. Se vidimo!
Uporabniški avatar
 Manika
#18657
Fotr napisal/-a: Kot ponavadi smo se tekači kmalu razdelili v tri skupine, hitra, hitrejša in najhitrejša. V drugi sva tekla z Maniko, pa ne samo zato, ker imava približno enako hitrost, ampak tudi zato, ker se je pokazalo, da nama v najini družbi kar ugaja. Odtekla sva 6 krogov in čeprav mi je Brane svetoval, naj zaradi nedeljske tekme v Bohinju ne pretiravam, je bilo teči z Maniko tako prijetno, da sem odtekel vseh 6 predvidenih krogov in če bi bilo določenih več kilometrov, sem bil pripravljen zamuditi tudi Jolando za tek v Manikini družbi. A ne da je res, Manika? V glavnem sva bila zadovoljna tudi z rezultatom, ki je bil okoli 5 min in tričetrt na km, srčni utrip pa je bil v območju aerobnega treninga.
Naslednjič se dobimo v Tivoliju v sredo ob 18.00 uri pri kozolcu, kjer ste dobrodošli še vsi tisti, ki bi opravili en tek za čimprejšnjo popolno ozdravitev naše šefice in tekaške puščice Barb, za njen ponoven začetek teka in da bi čimprej doživela svojo ponovno izstrelitev na kakšni tekmi. Se vidimo!


Fotr, vse je res :wink: !

Ampak danes bom pa na našem treningu precej počasnejša, ker se ne počutim najbolje. Včeraj sem šla po službi kar direkt domov v posteljo, tako da ni bilo nič z mojim dolgim tekom. Že spet :(

Upam, da bom do 18.00 že bolje, da se udeležim našega treninga in hkrati Barbinega teka :)

Do takrat pa lep pozdravček!
Uporabniški avatar
 H2O
#18674
pridem. le, da sem jaz en tak pošasten kampanjc, ker se teka tiče, da če se bom vmes zavlekla kam pod smreko med vevrce, me nikar ne čakajte :? :? skratka, če bom lovila ritem z vami cool, če se speham predno pridem do cilja pa definitivno dvignem roke od skupnih tekaških seans. :? sem pač počasnela :?
Uporabniški avatar
 Barb
#18677
Ej punce ni panike za danes.
Moj tempo trenutno je še ful izi.Resno,ker ne smem pretiravat.

Bomo pa kakšno krajšo užgale,če bomo videle,da ne gre dolga.
Uporabniški avatar
 Manika
#18678
H2O napisal/-a:pridem. le, da sem jaz en tak pošasten kampanjc, ker se teka tiče, da če se bom vmes zavlekla kam pod smreko med vevrce, me nikar ne čakajte :? :? skratka, če bom lovila ritem z vami cool, če se speham predno pridem do cilja pa definitivno dvignem roke od skupnih tekaških seans. :? sem pač počasnela :?


H2O, nič bat, zagotovo si boš našla še nekoga, ki bo tekel/a tvoj tempo. Ti samo pridi in se nam pridruži! :)
Uporabniški avatar
 Barb
#18679
Manika a vidiš ti to časovno usklajenost v pisanju posta.
Kaj je že to :P :?:
13.05.-a ne :P
Uporabniški avatar
 Manika
#18682
Barb napisal/-a:Manika a vidiš ti to časovno usklajenost v pisanju posta.
Kaj je že to :P :?:
13.05.-a ne :P


To bo to :wink:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#19746
P o r o č i l o, proooosiiiim za tiste, ki smo danes špricali, pa nič povedat, če smo bili kregani, pšššt :ignore:

Pa da ne bo kdo mislil, da me ustrašil muskelfiber s prejšnjega ponedeljka, ha, ha :!:
Uporabniški avatar
 Manika
#19756
Tjaša napisal/-a:P o r o č i l o, proooosiiiim za tiste, ki smo danes špricali, pa nič povedat, če smo bili kregani, pšššt :ignore:

Pa da ne bo kdo mislil, da me ustrašil muskelfiber s prejšnjega ponedeljka, ha, ha :!:


Tjaša, posebej zate :wink: :

Brane je rekel, da imamo ta teden spet 50% manj aktivnosti, tako da je naša skupina, ki se pripravlja na mali maraton, tekla cca. 20-25 min, potem pa smo spet naredili vse vaje za moč in na koncu še stretching.

Naslednji vikend pa naj bi šli na kakšno tekmo. Se bomo še odločili, kam.

Evo, to je čisto na kratko. Zdej grem pa delat, da ne bom spet do večera v službi. :(
Uporabniški avatar
 lunca
#19797
Hej, Tjaša!

Si bla pogrešana, veš! Pa ravno včeraj, ko bi imela "nagradni" trening - samo 25 minut! Smo mi (iz skupine za 7 km) že resno tuhtali, če ne bi oktobra raje tekli polmaraton, da bi lahko včeraj tud mi nagradno trenirali.

Ja, nimaš kej, se bomo morali še mal matrat, da bomo tam kot vi! :D

P.S.
Smo zmogli tud 40 minut, edino meni je manjkalo tvoje spodbujanje, pa sem naredila en krog manj kot prejšnji ponedeljek :cry:

Lep pozdrav do jutri!
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#19800
Pozdrav!
Tjaša napisal/-a:P o r o č i l o, proooosiiiim za tiste, ki smo danes špricali, pa nič povedat, če smo bili kregani, pšššt :ignore:

8) Evo, Tjasa jaz mislim, da so vceraj malo zabusaval.:) :roll: Sem bil v kontroli in sem opazil, da Fotr niti dobr presvicov ni. :!: Ejga, je imel skoraj suho majico. :roll: Pa manika in ga-ga sta bile prec za cvek brez, da bi kaj sapo lovile. :!: Ja, siskarce sem videl samo v hrbet, ker so zavzeto vadile, pa persing je tudi se tekel. :D Ampak glede na nastope Fotra v zadnjem casu se meni zdi, da so teli ticki na 21(s teboj vred) tako hudo natrenirani, da bomo oktobra samo :shock:. :!:

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 Tjaša
#19816
Hvala za prijazna poročilca in spodbudo!
Res sem špricala, načrtno. :oops: V nedeljo mi je tistih ptujskih 7 km kar nagnalo nekaj vetra v kosti (so mal škripale) :shock: , pa sem rekla, da se bom v ponedeljek lotila enega regeneracijskega teka in to tudi uresničila. Z Lučkotom sva v počasnem enournem tempu odtekla 8 km v prijetnem čveku, ups, še skregat se nisva imela časa. :D :D :D
Ker je država s 1. septembrom vsa "na broju", se v teh dneh izvaja očiščevanje slabe vesti, zato se v službi dela s polno paro :hack: , tako, da sem ob pol petih čisto fuč. :hello: Potem pa potrebujem vsaj eno uro, da se sestavim, zato me na trening tudi v sredo ne bo. :cenz: Ampak bom tekla v mislih z vami, kar v Litiji. Upam, da bo do naslednjega tedna "državna duša" že očiščena in vest mirna, jaz pa spet z vami na Kodeljevem in Rožniku. :hehe:
Uporabniški avatar
 5rca
#19828
oranzni_slon napisal/-a:Ja, siskarce sem videl samo v hrbet, ker so zavzeto vadile,
lp, oranzni slon


slonček, kje si bil? te nisem videla :shock: pa sandale sem imela s seboj :cry:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA