uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2004

Moderator: Fotr

 Ninocka
#27119
Žal, žal me jutri ob 10:00 ne bo v vaši družbi. :( Nepremostljivo-nujna obveznost je nepričakovano udarila sredi vikenda. :evil: :evil:

Dober tek želim!
Pa navijam, da nedelje (p)ostanejo dnevi skupnih treningov.
Uporabniški avatar
 5rca
#27228
Udeležba na včerajšnjem teku:
Andrej
Maja
Tajo
Taša
pementos
jaz

lep tek, tak za dušco!

pementos ... upam, da nam nisi zameril nešteto vprašanj in še prideš kdaj z nami laufat :oops:
Uporabniški avatar
 pementos
#27236
5rca napisal/-a:Udeležba na včerajšnjem teku:

pementos ... upam, da nam nisi zameril nešteto vprašanj in še prideš kdaj z nami laufat :oops:


Stevilo uprasanj ni problem, vedno nekaj novega se najde, posebej, ce imas lepo druzbo. Mogoce se vidimo naslednji teden, moram prepricati zeno, naj pride s mano. Ceprav ona ni tekaca, mislim, da bi zdrzala.

lp.
 Ninocka
#27603
Bi šel kdo tečt to nedeljo ob 10? Taksen lep. pogovoren tek 10-15 km...Pa tokrat bi res prisla :wink: .
Uporabniški avatar
 vidkul
#27609
Mislim, da bom imel čas v nedeljo zjutri. Še sporočim.

lp Vid
Uporabniški avatar
 GaGa
#27623
Tudi mene že dolgo ni bilo :? ... to nedeljo imam namen pridet!!! Ker sem pa že cel teden po mal prehlajena ni čist 100%.
Uporabniški avatar
 pegaz
#27629
Kaj, Ninočka pa Vid? Ekipa iz Palme? Fortificirana z GaGo? To je pa že GARANT za dober tekočvek! Pridem, če se bo le dalo!

(Vsekakor sporočim na TF v nasprotnem primeru.)

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 vidkul
#27637
Oj, jaz zagotovo pridem jutri ob 10.

lp Vid
 Ninocka
#27641
Gagi, Pegaz&Co. , naredimo en tekaški pozdrav veselemu decembru :P !

Ninocka potrjuje prihod ob 10:00 na igralno-startno povrsino v Tivoli!
Uporabniški avatar
 pegaz
#27668
Vid, Ninočka, Gaga + soborci,
Meni je nos spustil pred par urami. Se filam s čajčki, vitamini ipd ipd, ampak precejšnja šansa je, da me jutri ne bo... pa tko sem se veselil spet malo teka...

Pegaz :( Ha-pchihhhh!
Uporabniški avatar
 Manika
#29548
A so nedeljski treningi še na programu? Jaz bi načeloma tole nedeljo prišla v Tivoli na en krog, ki smo ga ponavadi naredili. Je kdo za?
Uporabniški avatar
 Martin
#29618
Sprejmete še kakšnega? Hodit in teči sem začel šele lani poleti, pa bi se rad pridružil. Sem počasen s kilami - duh je voljan toda meso je šibko. Kje je zbirno mesto?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA