kako dobro se poznamo? lahko iz starih fotk uganemo, kdo od forumovcev je na njih?

Moderator: ero

#12062
spoštovane forumovke in forumovci. za vas smo pripravili kratko slikovno nagradno uganko - povejte, kdo je na spodnji fotografiji:

Slika

v pomoč lahko povemo, da je možakar s slike aktiven in vsem nam dobro znan član TF.

in nagrada? topel stisk roke in prisrčna čestitka, mogoče tudi poljub in povabilo na tek kam daleč :D :twisted:
Nazadnje spremenil ero, dne 08 Jul 2004, 08:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Bor
#12063
hohohoohohoohohohooho :laola :laola :clap:


lp bor

pi.es. aleš hvala ker si mi sliko poslal
Uporabniški avatar
 5rca
#12064
Aleš je pomoje :)
Uporabniški avatar
 Z*
#12065
Bor napisal/-a:hohohoohohoohohohooho :laola :laola :clap:


Hahahahahahahaha :shock: :lol: :lol: ...
Je imel pa več las, očitno povsod, vsega je imel več ... :P :D :D
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#12066
Pozdrav!

Ales? :)

lp, oranzni slon
 Nataša
#12070
Aleš,še dobr da si zdej tak k si, k tist prejle na sliki pa ni za nkamr...oziroma je za v ptujskih pet!!!! :P :P :P :P

p.s. : pardon...sedem!
Uporabniški avatar
 Fotr
#12075
Dozdeva se mi, da je to en igralec, za katerega ne vem, kako se piše, ampak večkrat je z McGywerjem (tudi ne vem, kako se napiše) po televiziji nastopal! :D :D
Uporabniški avatar
 simi
#12077
Z vsem spoštovanjem do osebe na sliki...!!

samo, če bi tega 'možakarja' srečala med tekom na bolj neobljudenem delu rožnika, bi tako pospešila, da bi se kadilo za mano :shock:
Uporabniški avatar
 nada
#12080
:lol: :lol: , Aleš, definitivno je Aleš
 dpop
#12081
Ko takole gledam sliko... pa poskušam po metodi eliminacije...
Brad Pitt ni... John Travolta tudi ne.... hmmm
tudi Sašo Hribar ni....

Ejjj... pojma nimam kdo je... kakšen namig...
recimo če je bil v Mali-ju, recimo... a ima Kranjsko registracijo na avtu....

LP Darko

P.S. pišuka... ampak znan mi pa je... tko, čez oči...
 Nataša
#12104
Kaj pa je z Borom? stara slika al si se včlanil med nas, ki počas mislmo in nč ne štekamo?

paše ti!
Uporabniški avatar
 Staša
#12105
Ojoooj :?

A to je Aleš?!? Groza! :(
Uporabniški avatar
 Staša
#12106
Pa hitro še mal :D :lol: :P :D :) :P , ampak samo zaradi statistike uporabe smajlijev! :wink:
 Nataša
#12108
to ni Aleš!!!! to je od Aleša evil twin k voz tovornjak, je v prostem času mesar, mu zmer juha ostane na brkih in igra harmonko pr ansamblu bratov jurančič. njegova žena mu je na las podobna, včasih ju skor ne ločjo.

evo staša :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P !!!
Uporabniški avatar
 ales
#12561
Veste, sem imel prejšnji teden ene par dni, ko sem se zaobljubil, da ne grem na forum. Eno seminarsko sem imel za oddat-nekateri mal pozno študiramo, namreč! In danes mi v Železni Kapli en blekne, da je Erova fotka na forumu že zaokrožila in ... sem prav žalosten ... zgleda sem še vedno podoben mal tistmu z moje vozniške. Tko imam spet en cilj za naslednje leto.

Ja, ene par lubčkov mam pripravljenih, z Borom bova šla spet tečt(se mi je zdel, da sem te predobr spedenov, pa nč mi ni Barb pomagala), z veseljem tudi z ostalimi.

p.s. Simi, veš kaj, če bi vedel dons v Železni Kapli, kaj si mi napisala, te pa ne bi tko občudujoče gledal. Bi se čudil tvojemu rezultatu, tko očaran pa ne bi bil, da veš! MSSH! Še zmeraj te občudujem!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA