kako dobro se poznamo? lahko iz starih fotk uganemo, kdo od forumovcev je na njih?

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 Bajsi
#15435
Helou!
Ero je sicer napovedal tekmovanje do 19.7., vendar se je "prizadeti" odločil, da tekmo prekinja predčasno, ker odhaja na dopust.
Častit moram definitivno dpopa, ker je prvi pravilno uganil. Staša dobi tolažilno nagrado, ker je prva cagavo ugibala. Tolažilna nagrada je, da pride zraven cedit sline. Hecam se, pivo dobiš tudi ti.
Aja, na slikah sem seveda jest, čeprav iz tako luštnega fantička težko dobiš tako grdo pojavo, kot sem jest. (Čovjek konjskog izgleda i pasjeg govora press)
Pa drugi, se boste ojunačili in poslali Eru svoje neprepoznavne fotke, da vas razkrinkamo?!?!
 dpop
#15438
Bajsi napisal/-a:Helou!
Ero je sicer napovedal tekmovanje do 19.7., vendar se je "prizadeti" odločil, da tekmo prekinja predčasno, ker odhaja na dopust.
Častit moram definitivno dpopa, ker je prvi pravilno uganil. Staša dobi tolažilno nagrado, ker je prva cagavo ugibala. Tolažilna nagrada je, da pride zraven cedit sline. Hecam se, pivo dobiš tudi ti.
Aja, na slikah sem seveda jest, čeprav iz tako luštnega fantička težko dobiš tako grdo pojavo, kot sem jest. (Čovjek konjskog izgleda i pasjeg govora press)
Pa drugi, se boste ojunačili in poslali Eru svoje neprepoznavne fotke, da vas razkrinkamo?!?!


NO evo... en prizadeti be drugega "še bolj prizadetega" častil...
predlagam da "častno rundo" spijemo v menzi Psihiatrije Polje...
da grem lahko potem peš do sobe :lol: :lol:

Skratka... tisto o luštkanih (fan)tičih... pusti, naj drugi presodijo!

Ero je pa (se mi zdi) na dopustu... tako da...
"nagradna igra nastavlja se potkraj kolovoza"

LP Darko

P.S. Uživej na dopustu... HOW HOW iiiihaaaaaaaa :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Filipid
#16349
No Ero, datum je potekel. Objavi točne odgovore kdo je na sliki in vse ostalo kar spada zraven k nagradni igri :D .
Uporabniški avatar
 ero
#16353
hoj,

Filipid napisal/-a:No Ero, datum je potekel. Objavi točne odgovore kdo je na sliki in vse ostalo kar spada zraven k nagradni igri :D .


saj je že Bajsi 16. julija (par postov višje) sam priznal, da je glavni junak s fotk. in ko pride z dopusta, se lahko pridružimo nagrajencema in v živo preverimo primopredajo nagrad, a ne? :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA