kako dobro se poznamo? lahko iz starih fotk uganemo, kdo od forumovcev je na njih?

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 Bajsi
#21084
Helou!
Eh, moj Lojzek, škoda da nisem fejst deklina.
Bi se lahko kaj bolj konkretno zmenila!
Uporabniški avatar
 tmp
#21086
To ja definitivno LojzeP .
Uporabniški avatar
 tini
#21087
Ni kej - mozakar je bil zelo hitro razkrinkan.
Bajsi, cestitam!

LpTini
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#21112
Alora to je definitivno, da je LojzP.Že v mladih letih je imel izgleda smisel za poziranje pred kamerami.
LOJZP pa pika.
ČAO!
Uporabniški avatar
 5rca
#21298
tut po moje je tole LojzeP :)
Uporabniški avatar
 gregorb
#21685
Jest sem pa mal iz forme in bi reku, na podlagi prve slike, da je to Tuareg.
A sm ga u kmn al ga nism?
Uporabniški avatar
 Bajsi
#21695
Helou!
Kot prvi uganitelj sem včeraj slistil pizzo po izboru v brunarici po "Fotarovim teku"!



Slika
Uporabniški avatar
 Bajsi
#21770
ero napisal/-a:
Bajsi napisal/-a:Helou!
Kot prvi uganitelj sem včeraj slistil pizzo po izboru v brunarici po "Fotarovim teku"!


Lojze, a manjših pic pa nimajo al kva?


Helou!
Lojze ni nič kriv. Jest sem naročil manjšo pizzo po predvidevanju, da je tavelka kot ponavadi za dva talarja. Jebiga, picopek iz brunarice še ni bil dalj od svoje oštarije. Nazadnje je pizzo videl v Parmi (prva picerija v Sloveniji - podhod Maximarketa) pred 25 leti.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#21791
živeli !


Kot se da videti, so bili nekateri neuradno proglašeni včaraj tako zeeeeelo lačni, da so preskočili kvalifikacije, pa takoj, hop, na stopničke.

V glavnem.

Tokratno nagradno vprašanje je bilo precej lahko, ker je bil tudi izbor slik tak, da je hitro izločil stalno viseče od priveskov na forumu. :?

Bajsi je tokrat dokazal, da mu je ena glavnih preokupacij na delovnem mestu iskanje brezplačna malice, zato je včaraj z velikim užitkom ( slika kot dokaz ) zagrizel v trud svojih žuljev. :clap:
O teži, premeru, volumnu in ostalih karateristikah gorenjskih narodnih jedi, pa ne bi vedel nič. Sem bil le sponzor, ki ga je nagradodobitnik že ob srečanju pobaral, kao, a bo danes dan za nagrado.

Darkota sem probal nahecat, da bi kompenziral pivo, ki ge je prislužila TMP, pa ga je nakam uho bolelo - zmeni se z mojo drago. Hvala Darko - z velikim veseljem. A bova lahko dooooooolga ( na pivu - jasno :twisted: ).

Tini se je javil tretji, pa kljub temu, da je bila omenjana kava dobi Laško ( nek se vidi gorenjski raskoš ).

2x LP

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA