kako dobro se poznamo? lahko iz starih fotk uganemo, kdo od forumovcev je na njih?

Moderator: ero

 Lučko
#23335
Jaz ga bom pa kar tako pihnu: Mojca77 :lol:
PS
:shock: Kdo se to neki oglaša :?: Kaj je narobe z ....im tapetami :oops: :evil:
 Nataša
#23336
Lučko napisal/-a:Jaz ga bom pa kar tako pihnu: Mojca77 :lol:
PS
:shock: Kdo se to neki oglaša :?: Kaj je narobe z ....im tapetami :oops: :evil:


uuuu pismo :shock: hmmmm
pa bi res loh bla mojca...mal manjša, lička,...grem primerjat njene slikce s tole...

ampak zaenkrat še vztrajam pr Tjaši.

ej bor obstaja tut en parfum ki se začne na juve...
ampak ti kr vztrajej :twisted:
Uporabniški avatar
 Fotr
#23346
Barb :shock:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#23347
Bom še jest mal brcou, in ugibal - BARB

Bolj malo se oglaša, pa čaka, kaj bo ... :roll: :idea:

2x LP
Uporabniški avatar
 Filipid
#23358
Na slepo, jaz stavim na Stašo.
Uporabniški avatar
 Staša
#23367
dpop napisal/-a:
primus napisal/-a:Če sem četrti za Tjašo, nisem naredil nič.
Torej se bo treba spomnit kaj novega:
Staša

(tudi slepa kura zrno najde, sam cajt ji dajte press)


No jaz bom pa DRUGI za Stašo... argument je pa
zapestnica na roki OSOBE A... glupo... ampak se mi zdi
da je tisto Tamy...

Se pravi... miss "Voli-kupanje-na minus-30" Staša

1147 Darko

P.S. Ke sera, sera :wink:


Čak mal, a Tamy naj bi imela tako zapestnico??? Ker tako zapestnico imam v resnici jaz (se noče in noče strgat, pa sva si z enim Indonezijcem obljubila, da jo bova nosila, dokler se ne strže - je res mal neugledna...)

Ampak nisem jaz, tut Tamy ni živela v času takih tapet :D :D :D :D :D

Jaz stavim na Simi! (v resnici bi rekla, da je Nataša, sam se mi zdi, da sem prepozna)
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#23387
Ma vam povem, da to ni Barb.Ker ona pa nima rada takih medvedkov so pramau pocukrani :lol: :lol: :oops: 8) .Kakšen Jeti tud ni :roll: :wink: .
To je v današnjem času slikano, samo ne letos to definitivno ni.Ker je slika rahlo porumenela.No ja lahko pa se to malce alora naredi fotomontaža.Hja kaj pa če je fotomontaža, hudič pol pa mamo zlodja v bajti, hm.
Ma tale napis LOS DEBILOS mi ne da miru.Sicer nisem videl še tamy v živo, ampak mislim, da glede na mladost, ki jo kaže je, ma naj bo TAMY.
Zadnji odgovor, definitivno zadnji odgovor bi rekel jaz.
ČAO1
Uporabniški avatar
 Bajsi
#23584
Helou!
Kje je vaš borbeni duh?
A Nataša pa ni tako zanimiva, da bi jo razgalili?
Na prejšnji smo se skoraj stepli. Ali pa ni več zanimivo, ker sem spet uganil?! No ja, Tadejk me eno mačkeno nascal.
Uporabniški avatar
 ero
#23591
Bor napisal/-a:zgoraj desno na sliki.......

JUVE...ntus

težko me prepričate da je ženska.....


:D tole logično razmišljanje sem šele zdaj opazil :D

hja, meni se pa bolj zdi filmski plaka. JUVEnile nekaj...
 Nataša
#23593
Bajsi napisal/-a:A Nataša pa ni tako zanimiva, da bi jo razgalili?


:( :( :( :( :(

sej pravm...iz playboya me tud nč ne kličejo

:( :( :(

p.s.: Bajsi, kaj če bi rajš en glas ljudstva' :twisted:
Uporabniški avatar
 S*
#23599
Zdaj ste še mene zastrupili z uganjevanjem. :D :D :D

Bi rekla, da je ženskega spola (plakat s parfumom, pa črnolas maneken - vse to bolj kaže na žensko dušo - no, razen če je oseba B metroseksualec :D ), pa da je Nataša, čeprav očitno nisem povedala nič novega, ampak me tisto malo, kar se vidi od obraza spominja nanjo.
Sem opazila tudi, da okostnjak na plakatu kadi, spodaj piše, se mi zdi, "smoking". Hm, čeprav Nataša ne kadi. Mogoče ravno zato. Ja, pa vekarca kaže 22.17 - a bi to lahko kaj pomenilo? Starost?

Eh, to so samo moja malenkostna kvazidetektivska razmišljanja ... 8) Me prav zanima :?: , kdo je . Še dobro, da je jutri petek (iz več razlogov :roll: ).
Uporabniški avatar
 gregorb
#23681
Tamy je!
Uporabniški avatar
 tini
#23686
ero napisal/-a:hja, meni se pa bolj zdi filmski plaka. JUVEnile nekaj...


Poznavalcu calcia je ze od dalec jasno, da ta plakat nima veze z donno vechio (sicer sem tudi sam fan tega izvrstnega kluba :) ).

Se kar strinjam z erotom, da gre za zelo verjeten filmski plakat.

Natasa, a ne! :)

lptini
Uporabniški avatar
 Bajsi
#23699
Helou!
No, Nataša ali kdorkoli že si, zbudi se in nas razveseli!
 Nataša
#23712
nooooo REZULTATI NAGRADNE UGANKE SO NASLEDNJI:

na sliki je Nataša. Iz Kamlka. Stara 15 let in težja 15 kil. Poleg nje je njena prijateljica Polona. Stara tudi 15 let. Slikani pa sta v Evini sobi (tudi Eva je bila stara 15 let). Takrat smo bili veliiiki fani Doorsov (odtod Jim Morrison na steni, noben ga ni spoznou, kje ste, hipiji???? :shock: ). Ostali "ključi" po stenah so nerelevantni in tudi tapete so pač staromodne, kaj čmo. Ni bil pust, kot lepo piše, imamo pa vse zelo podoben smisel za humor (bolan, bolan, bolan :wink: ), od tod napis.

NAGRAJENCI IN NAGRADE:

1.MESTO: TADEJK - nagrada je velika škatla home-made energetskih kukijev/pleskavic in pa pijača po želji

2. MESTO: spet BAJSIIII - veliki detektiv TF ki prejme še dodatno pohvalo za natančno in podrobno ter seveda točno analizo - nagrada je srednje velika škatla home-made energetskih kukijev/pleskavic in pa pijača po želji

3. MESTO: TINI - veni vidi vici - nagrada je manjša škatla home-made energetskih kukijev/pleskavic in pa pijača po želji


Nagrade dobite, ko bo peč popravljen in kuki pečen spljoh.

Edin to mi ni jasno, kako me je odkril TadejK, ki me sploh še ni videl v živo??? :shock: :shock: Tadej, boš povedal?? dej no...

o ostalih analizah, brcah v temo itd. pa raje ne bi...je blo govora o nekih kadilcih, fuzbalu, metroseksualcih, .... Bor je skoooor zadel s svojim JUVENTUS :lol: :lol: no...v bistvu ni mel pojma... :twisted: :lol:

V največje zlohotno zadovoljstvo mi je pa to, da je Darko pop...na celi črti. JESSSSS :twisted: :twisted: :twisted: (zdej bo sigurn reku da je itak vedu pa se ni hotu izpostavljat in to...bla bla :wink: )

hvala za sodelovanje!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA