kako dobro se poznamo? lahko iz starih fotk uganemo, kdo od forumovcev je na njih?

Moderator: ero

#26248
[img=right]http://www.sportosplet.net/galerija/albums/userpics/10002/normal_b.jpg[/img]JES, NOVA UGANKA! :D

Takole gre:

Kateri na sliki je član TF (levi ali desni) in kdo je ta član?

Nagrade:
1. pica
2. pol litra piva ali soka
3. dva deci piva ali soka

Razglasitev rezultatov bo takoj, ko bodo prvi trije uganili, kdo je na sliki in kateri je. Srečno!
Uporabniški avatar
 Bor
#26250
runner napisal/-a:levi Matjazv


tut jest tko mislim......hehehe
Uporabniški avatar
 tmp
#26253
levi Matjazv
 dpop
#26258
Hja... spet sem prepozen... ker je zeloooooo
velika verjetnost da je to res naš "vrhunski" MatjažV :wink:

Levo dete seveda... oblika ustnic je podobna, tudi obrvi
(kar se jih na ČB sliki vidi) so ustrezne... edino barva las
je presvetla... ampak... Poly Color Brilliance :lol: :lol:

Ne, ne... sej se hecam... otroci včasih potemnijo... potem pa
seveda tudi šarmantno posivijo :wink:

1253 Darko

P.S. Spet bodo pripombe da je bila uganka "prepozno popoldne"
objavljena... ampak itak... pet minut ob objave do prve rešitve :roll: :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 primus
#26272
Priznam - sanja se mi ne !
Ugotavljam, da sta na sliki brata, da je 'skriti gost' star vsaj 35 let (ČB tehnika, garderoba), potem se pa neha...

Bi bil pa zelo presenečen, če bi bila uganka rešena kar 'od prve'. Se mi zdi, da je zelo, zelo težka.

Nekaj bom pa vseeno butnil, če se že oglašam: Tini, levi.

primus

p.s.: a sem že omenil, da nimam pojma ? :D
Uporabniški avatar
 mirko1
#26285
ero,na desni.itak
lp,mirko
 Nataša
#26298
Bor napisal/-a:
runner napisal/-a:levi Matjazv


tut jest tko mislim......hehehe


bor se spet šverca....ON tko misl...ja zihr :lol:
jest tokrat nč ne mislm :wink: k da kdaj kej... :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#26311
Hoj, končno ena uganka ko nuben nč ne ve. In tu nastopim JAST!

Strinjam se s kolegi pred mano, da je glede na obleke starost okol 35, da je bitje fant in da je prijateljsko razpoložen že od mladega...
... in zato po daljšem pronicljivem opazovanju slik, grizljanju svinčnika (plastika, bljek) in čohanju po glavi trdim, da je naš član desni, in to Primus. :!: :idea:

K odločitvi me je napeljalo tudi dejstvo, da Primusa osebno NE poznam, vendar me fantič spominja na njegovega avatarja (interplikarna psihologija PRESS). 8)
Uporabniški avatar
 Bajsi
#26313
Helou!
Res je dpop, tokrat bom tudi jest močno protestiral. Uganka je zopet objavljena popoldne.
Zatorej predlagam, da se ugnake objavljajo izključno na naslednji način:
Ker se ne ve kdaj bo kdo poslal svoje velecenjene fotografije, naj Ero kot skrbnik napove nekaj dni vnaprej, da se bo uganka št. n objavila ta in ta dan od tej in tej uri. Po možnosti naj bo ta ura res dopoldanska, ker sem prepričan, da smo tedaj vsi v službah (in ne mi rečt, da ste tako zaposleni, da....) in sigurno vsi prisotni na računalnikih (odziv na TF dopoldne je velik). Tako bi vsi zainteresirani ob najavljeni uri viseli pred PC-jem in držali prst na F5.
Navkljub vsemu ugotavljam, da sem močno popušil, ker je frajer že ugotovljen!
Uporabniški avatar
 pegaz
#26315
Bajsi napisal/-a:Helou!
Res je dpop, tokrat bom tudi jest močno protestiral. Uganka je zopet objavljena popoldne.

Ja, Bajsi, se strinjam. Lahko bi standardizirali dneve in ure objave, na dva termina tedensko, en dopoldne in en popoldne. Tako Bajsi ne bi mogel zmagat v vseh (glej njegov track record), slike pa bi počakale na objavo na termin. Pa še pridih tradicionalnosti bi dobile te uganke!

Termin? Pa da se glasa, bre!
:P
Bajsi napisal/-a:Navkljub vsemu ugotavljam, da sem močno popušil, ker je frajer že ugotovljen!

Hvala, hvala, saj vem, da so moje sposobnosti elementarne dedukcije že skoraj neverjetne. :D

(enkrat skoraj četrti PRESS)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#26327
Pozdrav!

:) Moje skromno mnenje je, da je tale slika starejsa kot 35 let. ;) Sem sel pogledat toliko stare slike in takrat je bila malckeno drugacna moda na sporedu. :)
Moje mnenje je, da je clan TF-ja levi fanticek in da je to nas slavni Fotr. :) Seveda se lahko pa tudi motim. :)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 Vlajko
#26342
Se bom še jaz šel loterije:

Desni - FOTR.

(Verjetnost sicer majhna, tako je pač pri loteriji.)
Uporabniški avatar
 vanja
#26344
Ja, jaz sem tudi glede na starost fotografije (prav nekaj v tem stilu ima moj oča iz svojih mladih let) prepricana, da je na sliki Fotr. Levi ali desni? Tvegam na desnega!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#26345
Slika
in tole
Slika

Glasujem: desni, Fotr

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA