kako dobro se poznamo? lahko iz starih fotk uganemo, kdo od forumovcev je na njih?

Moderator: ero

 dpop
#26512
Če analiziram....
Tukaj v tej nagradni uganki je bil "lažnivi kljukec" tudi naš
šef (Ero PRESS) ki je kjub temu da je četerica napisala pravilno
rešitev objavil, da rabimo pomoč, ker "kao" smo na napačni poti...
Tako da....

1265 Darko

P.S. Fotr, če verjameš ali ne... ko sem "buljil" v prvo fotko
prvih nekaj minut... sem na njej videl tebe... ampak potem...
po prepričevanju "ostalih"... potem sem začel tudi jaz brcati
v temo :roll:
 Nataša
#26515
dpop napisal/-a:P.S. Fotr, če verjameš ali ne... ko sem "buljil" v prvo fotko
prvih nekaj minut... sem na njej videl tebe... ampak potem...
po prepričevanju "ostalih"... potem sem začel tudi jaz brcati
v temo :roll:


Ja, IIITAAAAK si vedu, sej Bor je tut vedu :wink:, pa Danny s Kanala A zna tud za nazaj vse napovedat :twisted:
 dpop
#26517
Nataša napisal/-a:
dpop napisal/-a:P.S. Fotr, če verjameš ali ne... ko sem "buljil" v prvo fotko
prvih nekaj minut... sem na njej videl tebe... ampak potem...
po prepričevanju "ostalih"... potem sem začel tudi jaz brcati
v temo :roll:


Ja, IIITAAAAK si vedu, sej Bor je tut vedu :wink:, pa Danny s Kanala A zna tud za nazaj vse napovedat :twisted:


Hmmmm.... se mi zdi da sem napisal "Fotr, če verjameš ali ne..."...
... in ne spomnim se, da bi bil FOTR "plavolasa oseba ženskega spola doma
iz majhne vasi pod Kamniškimi alpami"

1267 Darko

P.S. Sicer pa, Nataša (NO ZDEJ PA KOMENTIRAJ :twisted: )... če malo pogledaš lestvico uganjevalcev.... hmmmm... ne vem, no
Uporabniški avatar
 Vlajko
#26518
dpop napisal/-a:Če analiziram....
Tukaj v tej nagradni uganki je bil "lažnivi kljukec" tudi naš
šef (Ero PRESS) ki je kjub temu da je četerica napisala pravilno
rešitev objavil, da rabimo pomoč, ker "kao" smo na napačni poti...
Tako da....

1265 Darko



Darko, imaš moj glas podrške 8) :wink: .
Mene, kot reševalca, je Fotr "gladko odpikal :o :shock: ", čeprav sem "absolutno drugi" uganil osebo.... in na žalost falil .... stran neba...

Fotr, če bi bili najini vlogi slučajno zamenjani, bi si ti pri meni gladko zaslužil vsaj tolažilno nagrado... en šilček cvička ali refoška...

Never mind, če nimaš nič proti, ko se bom v prihodnosti na poti iz kakšne gorske ture "smukal" okoli tvojih krajev, te pokličem na rundo .... častim.. :toast: .

PS: Da se ne boš ustrašil, da bi bil v družbi kakšnega mulca, tudi mene loči le nekaj mesecev do Abrahama...

PPS: Prav nič nisem jezen, le predvikendovsko razpoložen, lep vikend pa tudi tebi ter tudi vsemu :TF) seveda......
Uporabniški avatar
 Fotr
#26520
dpop napisal/-a:Tukaj v tej nagradni uganki je bil "lažnivi kljukec" tudi naš
šef (Ero PRESS) ki je kjub temu da je četerica napisala pravilno
rešitev objavil, da rabimo pomoč, ker "kao" smo na napačni poti...
Tako da....

Kriv sem jaz, ker sem mislil, da je uganka težka, saj v začetku ni bilo nobenega zadetka, potem pa sem poslal pomoč v eni sliki, pa sem ga spet polomil, ker je bila samo ena slika in so se pogoji uganjevanja spremenili. Še tko sem rekel, če me dpop ni uganil, potem je res treba malo pomoči. Še preden pa je bila druga slika gor, pa je bilo že nekaj pravilnih rešitev. Kot tretjo sliko za pomoč sem imel pripravljeno tole iz najstniških let (era of rock and roll) - pozna petdeseta leta:
Slika
Nazadnje spremenil Fotr, dne 19 Nov 2004, 14:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Fotr
#26522
Vlajko napisal/-a:..Mene, kot reševalca, je Fotr "gladko odpikal :o :shock: ", čeprav sem "absolutno drugi" uganil osebo.... in na žalost falil .... stran neba....


Vlajko, škoda no, da si tako blizu uganil, pa ne pravo stran, če ne bi bilo več pravilnih odogovorv, bi to upošteval še posebno, ker pri drugi sliki ni bilo treba ugotoviti strani. Povabilo na pijačo pa velja tudi z moje strani! Nisem te pa kar odpikal, saj sem dodal razlago:

Fotr napisal/-a:Vlajko in Vanja in Miha so uganili a zgrešili pravega, ker so se vsi odločili za desnega. Takrat je bilo treba uganiti dve zadevi: kateri je in kdo je, zato so ti odgovori napačni...


Saj se bomo kmalu videli na kakšni tekmi, ti kar pridi, nič te naj ne skrbi klanec ali trasa ali dolžina, v forumski družbi je vse krasno. Na primer zame so bolj navijali, čeprav sem bil velikokrat zadnji kot za zmagovalca. To ti da vzpodbude! Potem se bomo pa bolj spoznali in boš tudi ti lahko kakšno slikovno uganko zastavil. Če te pa ne poznamo, te pa tudi uganiti ne moremo. Se čimprej vidimo!
 Lučko
#26543
:D Hahahaha Fotr, ti moram povedat, da se mi je tole uganjevanje mal ukakal :arrow: sem mal špekuliru. :twisted:
Obrazložitev:
Ko sem gledal prvo sliko, majhen, blond...fant se mi je zdel, da je miro (tist taprau miro :wink: ) :arrow: no ko se je pojavila druga, sem bil pa še bolj zbegan. Zakaj :?: Ker si bil že v teh letih prevelik za taprauga mirota. :rol: No potem, pa je phanta rei nekaj namignil o brezalkoholnih pijačah, pa sem bil spet v dilemi :arrow: kater miro.
Pol pa jz rečem sam pr seb: Lučko nimaš kej zaje..t, ti napiš, da je miro (kar sta dejansko oba), pa napiš da je 100% zgoren gorenc (kar sta zopet dejansko oba), pa napiš, da je ta levi :shock: :arrow: ja ta levi fant je majhne postave, blond, tiste učke... ko taprau miro :lol: :arrow: , zate pa vem, da imaš tudi starejšega brata, pa bi/si bil zopet levi. :lol:
Tko se nisem nč zmotu, sam mal prepozen sem bil. :--( :wink:
PS
Kam, kdaj, kje dobim tisto "zgornje gorenjsko" nagrado :arrow: 1 dcl radenske :shock: Pa hitr, ker me žeja :mrgreen:
Uporabniški avatar
 primus
#26552
primus napisal/-a:Druga slika še potrjuje, da je izbranec starejši, v špilu sta verjetno Fotr in Miro.
Eh, če bi mi pravila dovoljevala...

Fotr, ko smo že pri gorenjskih nagradah se za zgornje bistroumje in dosledno spoštovanje pravil zaslužim najmanj en gorenjski šnopc.
Kozarec vode, namesto z lopato me boš pa kar ti po hrbtu !

uhhh, bo zažgal !

primus

ja, ja, sam da bo zdravje :D :D :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#26563
Lučko napisal/-a: Kam, kdaj, kje dobim tisto "zgornje gorenjsko" nagrado :arrow: 1 dcl radenske :shock: Pa hitr, ker me žeja :mrgreen:

To res izredno bogato nagrado :shock: ti bom izročil, ko se spet vidiva, mogoče v sredo na predavanju Kozjekove, ups, neeee, takrat še ne bomo dobili penzije, :cry: najbolje okoli prvega, če prej ne pa v Dolskem, bom že zmogel, :roll: če ne si bom pa kaj sposodil, :( uh moja radodarnost nima meja, :shock: pa še za četrto mesto nagrade talam... :D

primus napisal/-a:Fotr, ko smo že pri gorenjskih nagradah se za zgornje bistroumje in dosledno spoštovanje pravil zaslužim najmanj en gorenjski šnopc.:

Naj ti bo, samo veš kako je šnops drag, :evil: kozarec vode bi pa še šlo, zraven kave, ampak kavo plačaš sam, :? za vodo pa poskrbim jaz. Veš kako dobra je gorenjska voda, ozdravljujoča, pomlajujoča, čudotvorna. studenec mladosti, :shock: pusti šnops pri miru, to je drago :evil: in škodljivo, še dobro, da se nisi spomnil kakšne radenske piti, :shock: cel deci...saj bom bankrotiral... :shock:
Uporabniški avatar
 Barb
#26564
Nataša napisal/-a:FOTR!!!!!

v oči si me pogledal in si rekel, da nisi ti!!! :shock: :shock: :shock:
zamisl se mal nad sabo...

:wink:

Draga kolegica,dobr si ti opravla tole prvo nalogo ministrstva. :wink:
Fotru je blo namreč nastavleno,kolk je podkupljiv :P :shock:
In kot se je pričakovalo,ga seveda ni šarma-ne v očeh,ne u laseh,ki bi ga zapeljal na pota pregrehe.
FOTR ČESTITAM ti v imenu MINISTRSTVA,in sporočam da si že z eno nogo na ministrstvu :clap:
Take rabmo :!: :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#26566
Barb napisal/-a:...Draga kolegica,dobr si ti opravla tole prvo nalogo ministrstva. :wink: Fotru je blo namreč nastavleno,kolk je podkupljiv :P :shock:

Nta! Je bil pogled, :shock: v katerem je odseval ocean iskrenosti, pogled, :shock: ki je odkrival globine nerazisaknih galaksij, pogled :shock: v katerem bi utonil tudi Martin Strel, pogled :shock: razumevajoč in obenem strog in neizprosen kot Dolina smrti, pogled :shock: leden in vroč, pogled :shock: resnice in domišljije, pogled, :shock: ki se mu ni mogoče upreti in se pred njim lahko samo sramežljivo spustijo veke opazovanega, kontroliranega in preizkušanega opazovanca, je bil ta pogled :shock: ponarejen in izrabljen za cilje velikega brata. :shock: Ne morem verjeti. Kva vse se živemu človeku zgodi! Kaj še ne bom doživel na tem svetu. :roll:
V uteho mi je samo, da sem z eno nogo že na minstrstvu. :evil:
Zdej pa ti reč! :D
 Lučko
#26567
Barb napisal/-a:FOTR ČESTITAM ti v imenu MINISTRSTVA,in sporočam da si že z eno nogo na ministrstvu
Take rabmo

Jz, jz, jz bi tud (z obem nogam :lol: ) prestopu iz MORS u tale vajin MŽTFRS SlikaSlikaSlika
PS
Pa tud če bom sam golman :oops:
 Nataša
#26634
Človeki dragi, zdej pa DOST! čist vsi pa tut ne morte delat na ministrstvu, ker konklava TF potrebuje tud fizičku silu za cepanje atoma, pa ćistilce (u kolkr se Darko temu delu še nadalje bo tako spretno izogibal), pa štromarje, tišlarje, šoferje in šoferke,...skratka...ne morte vsi sam riti gret na GOV. ne. ne bo šlo. :wink: :twisted:

Lučko, kaj boš torej? :wink:
 dpop
#26647
Nataša napisal/-a:Človeki dragi, zdej pa DOST! čist vsi pa tut ne morte delat na ministrstvu, ............... pa ćistilce (u kolkr se Darko temu delu še nadalje bo tako spretno izogibal),


Kar se mene tiče... me lahko mirno SPREGLEDATE pri
delu na "novem ministrstvu"... pucam že tako zadosti
(Svakojaka sranja PRESS)... tako da... ne bi

Thanx but.. no, thanx :wink:

1270 Darko

P.S. Ostajam S.P. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA