kako dobro se poznamo? lahko iz starih fotk uganemo, kdo od forumovcev je na njih?

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#26449
Pozdrav!
:shock: :D Yes! To! :D Tudi slepa koka zrno najde. ;) :) Foter, to me pa jako veseli, da si mi priznal tudi tretji odgovor. ;) :) V naprej hvala za pico. :) Ves po pivu se znam pozabit zahvalit. :) (alkobudalko PRESS)
@Nta, pa ne more Fotr bit en velik in zelen spilfrderber. :) In to nosi za seboj zrtve. :) (se ena zrtev crne krave PRESS)
Lepo se imejte vsi in se vidimo, ce prej ne pa v Dolskem. ;) :)

lp, oranzni slon
 Nataša
#26450
če s mal črn uspodi, še ne pomen, da nis blond, z mano bi mogu držat, izdajalc. ja, ti, ja, macesn!!! :twisted: :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 Fotr
#26451
Nataša napisal/-a:FOTR!!!!!
v oči si me pogledal in si rekel, da nisi ti!!! :shock: :shock: :shock:
zamisl se mal nad sabo...:wink:


Samo v oči sem te pogledal, pa sem obnemel ob tem, kakšna globina je v teh očeh. :shock: Videl sem v njih ne samo tuzemsko obzorje, ampak vse galaksije vseh vesolij z razliko, da se v vesolju vse mavrične meglenice oddaljujejo, v tvojih očeh pa sevajo iz zenic, ki se bleščita kot dragulja in zrkel, ki sevata kot kristala vodene strele. 8) Kako naj sploh izrečen kakšno besedo, ko mi je ob pogledu na lepoto neskončnosti časa in prostora v tvojih očeh zastala sapa, kako naj izgovorim kakšno besedo, ko sem ob tvojem pogledu okamenel kot bi me začarala snežna kraljica in vila z modrimi lasmi. :evil: Zato prisegam, da sem te res pogledal v oči, da pa nisem mogel in tudi nisem spregovoril nobene besede. Pa še vsi drugi bi slišali, če bi kaj rekel. A viš? J`l? :shock: :D
 Nataša
#26453
Viš ga! :wink:

Fotr, ne vem, kero si ti ujel na take lepe besede, ampak mene ne boš pretental. Laž je laž in nos ti je sigurno že zrasel do Radovljice!! Vsaj prav bi blo tko!! Jah, kaj češ, takla mamo :wink:
Uporabniški avatar
 primus
#26456
Fotr napisal/-a:Zato prisegam, da sem te res pogledal v oči, da pa nisem mogel in tudi nisem spregovoril nobene besede. Pa še vsi drugi bi slišali, če bi kaj rekel. A viš? J`l?

Res je, sem bil zraven...

Eh, kaj češ Nataša, tak'la 'mamo !

primus
Uporabniški avatar
 Bor
#26461
Nataša napisal/-a:če s mal črn uspodi, še ne pomen, da nis blond, z mano bi mogu držat, izdajalc. ja, ti, ja, macesn!!! :twisted: :wink: :lol:


hm uspodi ..... :oops: :oops: ....a pa da morjo usi vedet..... :oops:




hehe res takla mamo :roll:
Uporabniški avatar
 Fotr
#26463
Tkole je, viš viš, Nta, ker vidim, da si že brala Collodija, ga prelistaj še enkrat, primerjaj moje sporočilo, ki niso nobene lepe besede ampak resnica, res pa je, da sem videl več kot drugi, ker že od maratona vidim dvojno sliko, torej preberi Ostržka in poglej, kdo mu je odčaral dolg nos. Lepa vila z modrimi lasmi. A veš? Viš ga, pa že pol stoletja je, odkar je bral Ostržka, pa še ve...noooooooooo? :D
...in videl sem v tvojih očeh poleg nadvlade nad mojimi možgani, poleg moči, ki mi je ustavila in strla srce tudi zrcalno sliko pričakovanja neskončne usmiljenosti nad njim, ki ji je hotel skozi prelestne odprtine oči videti v dušo, pa je bila zaklenjena s stoterimi ključavnicami, vse dokler ne bi povedal velike skrivnosti, kdo je na sliki...ob takem pogledu ni mogoče izustiti niti besedice, kajti strah in spoštovanje so odsevale zenice in kazale trdosrčnost in nepopustljivost do ubogega zastavljalca ugank, ki je v svoji skromnosti verjel, da mu ne bo treba izdati končne rešitve in obupno je pričakoval usmiljenje, ki pa ga ledene oči, obkrožene z zlatim vencem las niso hotele privoščiti ubogi miški, ki je kot uročena sedela pred srepim pogledom kobre naočarke...ki se je spreminjala v kraljico s kamniškim srcem in v dobro modro vilo, katere edini smisel življenje je odpuščanje nevednim in naivnim ugankarjem...tko, da...
:shock:
 Nataša
#26464
Bor napisal/-a:hm uspodi ..... :oops: :oops: ....a pa da morjo usi vedet..... :oops:


to se vse nanaša sam na lase na glavi, da nau pomote, da me ne bi česa obtožval... :oops: :wink:

kola je :lol:

Primus, a čmo odpret temo za tele "sila uporabne fraze"?
Uporabniški avatar
 pegaz
#26466
Maaašina! A smo kr zadel al kaj? :) :) :)
(Noooooooo!)
;)

Fotr, najprej čestitke za uspešno skrivano identiteto! In čestitke seveda mojima souganjevalcema za izvrstno izvedeno ugibanje! Slonovo pronicljivo proučevanje slik in nenadkriljiva argumentacija nam je lahko vsem za vzgled in v ponos!

Vidiš, taktiziranje se pa res ne splača. Ero je rekel, da čim se enga 3x porufa, on ustavi glasanje. Pa smo ga narobe razumeli - le OSOBA A lahko konča glasovanje, KO in KADAR mu zapaše. In ne Ero.
Pa še nekaj - nihče ni računal, da se Fotr namesto po TF sprehaja po Zaplani, BREZ internetnega priključka, kar nas je, podlasice prefrigane, povsem zmedlo. Pričakuj nepričakovano! Živela Jugoslavija! ;)

... Sam da ni huj, k'ne.
Uporabniški avatar
 Matej
#26467
Fotr, hvala, ker si mi priznal prvi odgovor, :wink: čeprav moram skrušeno priznati, :oops: da sem te kasneje ob vsem kikirikanju in kokodakanju :lol: kar pošteno zatajil.

Moram pa seveda komentirati tudi to, da sem bil celo jaz omenjen kot možni kandidat na fotkah. :shock: :? To, da me kdo zamenja z našim fotrom..., hmmm, kako to blagodejno vpliva na mojo samovšečnost. 8) :lol:
Uporabniški avatar
 pegaz
#26469
Nataša napisal/-a:kola je :lol:

Primus, a čmo odpret temo za tele "sila uporabne fraze"?

Nujno, Nta, jes jih bom pou drgač pozabu. Dej misl na prihodnje rodove pa začni že temo, no!

Percy: Think of clouds and daisies and little smiles on children's faces!
Blackadder: Oh God, Percy, you're pathetic.
 Nataša
#26471
Fotr, nimam besed oz. breeez beseeeed (Ditka Haberl?). Vilo z modrimi lasmi je preganjal tudi robotek iz filma AI, ker je hotel postati človek. Si gledal ta film? Veliko povezav z Ostržkom.

Kar se pa tiče ledu, nepopustljivosti in trdosrčnosti...dons grem na šporget sedet, da se odtajam, mogoče pa bo pomagalo. Tudi z branjem iz oči nimam izkušenj, ali pa nimava prave povezave :wink: Jes, sr, aj didl du! :lol:
Uporabniški avatar
 Fotr
#26484
Nataša napisal/-a:... breeez beseeeed (Ditka Haberl?)...

Sicer ima moj spomin velike luknje, ampak kva pa če ni bla to Elda Viler? Ne vem, sam vprašam...
Nataša napisal/-a:...Vilo z modrimi lasmi je preganjal tudi robotek iz filma AI, ker je hotel postati človek. Si gledal ta film? Veliko povezav z Ostržkom.

Nisem gledal, kar malo me je sram, ker že dolgo nisem bil v kinu, sploh ne vem, kateri film sem nazadnje gledal. Ampak najboljši od vseh, ki sem jih gledal je bil pa Let nad kukavičjim gnezdom...nepozaben
Nataša napisal/-a:... Kar se pa tiče ledu, nepopustljivosti in trdosrčnosti...dons grem na šporget sedet, da se odtajam, mogoče pa bo pomagalo. Tudi z branjem iz oči nimam izkušenj, ali pa nimava prave povezave :wink: Jes, sr, aj didl du! :lol:

Pri tekaških pripomočkih sem videl eno zelo uporabno kolo za odtajanje. Branje iz oči bova pa še vadila...saj se veliko vidi v njih. :shock:
Naj zaključim...
Uporabniški avatar
 Vlajko
#26495
Fotr napisal/-a:
Nataša napisal/-a:... breeez beseeeed (Ditka Haberl?)...

Sicer ima moj spomin velike luknje, ampak kva pa če ni bla to Elda Viler? ..


Berta Ambrož - Pesem Evrovizije - Luksemburg 1966 :!:
Uporabniški avatar
 Fotr
#26497
Vlajko napisal/-a:..Berta Ambrož - Pesem Evrovizije - Luksemburg 1966 :!:

Evo, hvala Vlajko, se mi je zdelo, da Ditka ni bila... :shock:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA