vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

Uporabniški avatar
 Barb
#17298
Ali mogoče kdo ve, če so krči v mečah, ki se mi pojavljajo zadnji teden(prej tega nisem imela), lahko kako povezani tudi s poškodbo oz. s terapijo?
 Iztokb
#17305
Znal bi se kaj zgodit, samo osebno tega še nisem imel ali slišal, kaj vse ti pa dela na terepiji...
magnet, laser, masažo, kake kreme ali obkladke, mazila,...


LP
Iztok
Uporabniški avatar
 Barb
#17338
Imam magnetno terapijo z laserjem.
Ne dela mi pa nič-ne daj bože-ko je pa tko fejst terapevt,jaz pa poškodbo na takem mestu :P :wink:
V bistvu samo ležim tam 15min in nič ne čutim.
 maraton 100
#17346
Pozdravljena!
Nisem oseba,ki bi lahko komentiral s stališče stroke. Bom pa opisal svoj primer.
Imel sem poškodovano mečno mišico (ovojnico), vsaj taka je bila dijagonoza. Moj zdravnik je predlagal magnetno terapijo z laserjem. Po sedmih terapijah ni bilo skoraj nič bolje,ko sem poskusil teči 20-30' . Bolečina ni ne popustila in se ni povečala.Odločil sem se , da poskusim podaljšati tek. Ko sem tek podaljšal na eno uro je bolečina popustila. Zdravnik mi je predlagal še pet terapij. Tako sem šel s terapije na tek cca 1-1,15h.Po končanih terapijah je tudi bolečina popustila. Vsaj prvih 30-45' sem čutil bolečino nato pa je popustila. Verjetno je to ,saj veš "pametnejši popusti!"
Čas zaceli vse bolečine! Tako bo tudi s tvojo poškodbo.
Jaz včasih komu takole predlagam,"če tečeš 14 dni z bolečino je potrbno iti na pregled glave!" :lol: :lol:
Hitro okrevanje in prijeten tek ti želim!
Stane
Uporabniški avatar
 Barb
#17377
Mikavno in za razmislit,.... :idea: :idea: :?:
 Iztokb
#17421
Barb napisal/-a:Ne dela mi pa nič-ne daj bože-ko je pa tko fejst terapevt,jaz pa poškodbo na takem mestu :P :wink:


ha ha ha, bom raje tiho in brez komentarja

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA