vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

Uporabniški avatar
 maratonac42
#299900
andrejl..

Začelo se je po pripravah in prdevsem zaradi teka po hribu navzdol, kjer mi je rahlo "nabilo" kleno.. potem pa se je vse skupaj le stopnjevalo in nakoncu nisem uspel pokrčiti kolena, takšna bolečina je bila..
Uporabniški avatar
 pajo
#299902
Tole z tekom po klancu mi je pa nekam znano. :D Poznam tekače, ki mi pravijo naj spustim konje po klancu... Sem parkrat poslušal te konje pa se ni obneslo.Oziroma koleno me je kar solidno bolelo. Tako, da ker nisem preveč tekmovalen tekač grem raje lepo počasi pa imam vsaj mir z koleni.
 hcoksi
#313923
pozdravljeni vsi tekači z vnetji tetiv ali bolečinami v mišicah in sklepih.
Pred kratkim smo v Ljubljani, točneje na Tržaški 116 na Viču, odprli Hiperbarični center OKSI, v katerem vam lahko kvalitetno in hitro saniramo take in podobne poškodbe.
Nudimo vam hiperbarično kisikovo terapijo, v svetu že dolgo uveljavljeno metodo, ki z dovajanjem čistega kisika v praktično vse dele telesa, posebej pa še v takoimenovana bela tkiva, kot kite in kosti so, v zelo kratkem času sanira razna vnetja teh delov telesa. Čas saniranja poškodb se skrajše tudi 70 % .
Poleg tega vam bo po naporih pomagala pri hitri regeneraciji telesa, zato jo kot uspešno dodatno terapijo uporabljajo vrhunski športniki po vsem svetu. Naj omenimo le, da se je naša košarkarska reprezentanca pred tekmami z Italijani in Grki, pa tudi pred spopadom z Ukrajino regenerirala pri nas.
http://www.ipromocija.si/hc-oksi/
Za dodatna vprašanja pokličite, dobili boste hitre in strokovne odgovore

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA