vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

#300991
Zdravo...
te teme nisem zasledil, našel pa nekaj načinov kako se rešuje te zadeve :cry:

Moja stvar je takšna: pravkar sem se želel prijaviti na pol maraton v Trstu 5.5.2013 maratona d'Europa, z željo da tekmujem v pokalu RUN-ALPE-ADRIA. :D

Seveda, kot začetnik v svetu prijav preko tujih strani, sem se takoj zapletel in prijavil na napačni dogodek. Tako sem se po "nesreči" prijavil na Maraton v Milanu ki poteka 7.4.2013, prijavnina 70€ :!: , za polovičko v Trstu pa je 20€ :P ...

Pisal sem administratorjem strani, oz. organizatorjem dogodkov, če je možno povrniti startnino in da se pre-prijavim na drug dogodek...drugače bom pač moral še enkrat opraviti prijavo =)

So kakšne možnosti da mi to uspe? Da mi povrnejo startnino...
Oz. kako naj se potem drugače organiziram, da ne bodo tisti € šli v nič..

Kako se pa ostali spopadate z težavo, plačana startnina - a ne moreš nastopiti, si se zmotil pri prijavi...

HELP! :( :(
#300997
Mislim, da je vračilo plačila odvisno od pravil razpisa in dobre volje organizatorja :D .
Če organizator ni dobil prijave je normalno, da nisi prijavljen in ne moreš nastopiti. A ti to razumeš drugače :--( .

Ne vem zakaj bi bila težava plačanja prijave. Težava je v tvoji nepazljivosti. Upam, da na ta način, ne plačuješ tudi račune preko interneta :mrgreen: .
#301009
neeee, drugje ni težav, ne vem kaj mi je bilo, da mi je uspelo takole čudno izpeljat vse skupaj...
če ne bo rešitve, bomo pa pač...copatke na noge pa na maratonček :lol: :lol:

42 km gor ali pa dol...bo pa en krasen trening, ker novega OR-ja ne bom mogel napadat :) je vse skupaj še prezgodaj, v 3-eh tednih se pa ne moreš pripravit na to =)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA