vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#327040
Seveda se je že zdavnaj izteklo tri leta, odkar so se začele težave z mojo desno peto. Prvič je bilo najhuje, ko smo s Semjulom in ostalo družbo za njegov rojstni Abraham poizkusili opraviti z Zasavsko v enem dahu. Težave sem imel pa že prej. Spominjam se 12ur Šmarne in moje posedanje ter masiranje pete, pa ... vseh tekem ta leta ... in nazadnje letošnje Čazme, pa Istra in ...

Upam, da se bo stvar kdaj zaključila. Mogoče in verjetno je danes ta dan začetka zaključka. Dobil sem injekcijo in hvala Nataša, da si mi posredovala tf. številko.
Upam na najboljše.

Tako, tole sem si vzel za spovednico :wink:
Uporabniški avatar
 dexi27
#327146
Zdravc ko te bo res zadost bolelo bos zadevi ze prisel do dna. Kolk jaz vem cudeznih injekcij ki bi po vec kot treh letih resle tezave ni, ce pa obstaja pol pa jo jaz mastno placam. Drgac pa ti svetujem kakega dobrega ortopeda pa mal pocitka za nogo.
Seveda pa mors to razcistit sam pri seb tak kot je mogu marsi keri od nas.

No upam da se ti iztece najbols za tebe.
Uporabniški avatar
 natasa
#327154
Zdravkec z veseljem......upam, da bosta z Danijem zadevo uredila...je pa res, da se ti "zadeva" že dooooolgo vleče...........držim pesti. Meni je pomagalo pri ahilovi tetivi in pri pokostnici ( zimska izvedba TS 2010), takrat sem poskušala s počitkom, laserjem in UZ.....na koncu sta dva "šusa" pomagala :wink: . Zdaj sem veliko bolj previdna pri regeneraciji in kar se tekem in dolgih tekov tiče sem prepričana, da rek " manj je več" drži kot pribito.

Res ti želim hitro in dokončno saniranje poškodbe, da boš lahko spet užival v teku.

:D
Uporabniški avatar
 AVI
#327158
ZdravC drži se....saj bo kmalu dopust - ML :D ...pol pa noge v luft pa se bo tudi to porihtalo...je pa res j*** ko te kaj boli oziroma "špika"...(izkusilNAlastniKOŽIpress)
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#327184
Ojej, sem mislil, da bom lahko na svoj RD spet po Pohorju laufal in časovni cilj pod 3h je bil že postavljen.
Ko sem povedal, da se bolečina v peti danes vrača, je šlo Pohorje ... tralala.
Jutri bo spet nova injekcionka in potem alternativa - bicikl in čakanje. Upam, da GM4O ne bom izpustil.
UF, že sedaj švicam.
 Tekačiča
#327187
Zdravkec, danes ko imaš svoj praznik pač uživaj doma v senci z pivom v roki :beer: in se pusti razvajat ! Pohorje te bo počakalo. Vse najboljše! :toast:
Uporabniški avatar
 Vreme
#327190
Voljo pa imaš. Tri leta bolečin pa si še kar vztrajal :shock:

Sicer pa ti očitno peta hoče povedati, da jo malce manj obremenjuj. :wink:

Upam,da ti bodo tele injekcije pomagale. Držim pesti, da čimprej, čeprav po mojem ne moreš pričakovati,da se da čez noč znebiti bolečine, ki traja že tako dolgo.

Becikl pa čisto dobra alternativa. :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA