vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

Uporabniški avatar
 Vlajko
#33461
Ja, prejšnji teden sem bil edini aktiven v pisarni, ostali so ležali doma.
Ta teden pa je to doletelo še mene... Trenutno sem pri 38,6°C... :shock: :cry:

Pa take lepe tekaške načrte sem imel... No, saj vas kljub temu pozorno spremljam, prihodnji teden pa gasa (Tomaž Press).

Upam.... :wink:
Uporabniški avatar
 marathon95
#33463
Vlajko napisal/-a:Ta teden pa je to doletelo še mene... Trenutno sem pri 38,6°C... :shock: :cry: :

Prije spavanja kuhano vinčeko, lonček ili bolje 2 i sutra si skoro ko nov, ak nije sve ok, ponovi terapiju idući dan.
Uporabniški avatar
 lunca
#33466
Vlajko, se mi je zdelo, da malo manjkaš ta teden... :wink: Po moje so ti tiste počitnice od zadnjič škodile :roll: Preveč lepega ni zmeraj dobro... :lol: :lol:
Upam, da boš kmalu okreval! :laola
Uporabniški avatar
 pegaz
#33471
Ja Vlajko, smo te kar pogrešalli na Bledu včeraj!
Očitno se puncam nisi dost smilil s tistim krčem prejšnjo nedeljo, je blo treba kar gripo ubost, a? ;)

Pozdravi se hitro, pa da boš za Sežano ko nov!

LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#33477
Vlajko napisal/-a:Ja, prejšnji teden sem bil edini aktiven v pisarni, ostali so ležali doma.
Ta teden pa je to doletelo še mene... Trenutno sem pri 38,6°C... :shock: :cry:

Pa take lepe tekaške načrte sem imel... No, saj vas kljub temu pozorno spremljam, prihodnji teden pa gasa (Tomaž Press).

Upam.... :wink:


Vlajko ti se nam kar izlječi bi dejal runneru naš.Pol pa ponovno v akcijo seveda.Madonca ta gripa je hudičeva zadeva.Ne vpraša nobenega ali ga lahko položi ali ne, samo enostavno udari pa pika :roll: .
NTA kaj če bi mi z tvojo motorko mal drva požagali ene pol gmajne kje v tvoji bližini, ki ti ni všeč ali ti hodi v napoto.Pol pa zaplešemo en indijanskih ples, ki bo pregnal vso gripo okoli nas :lol: :wink: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 Manika
#33489
Vlajko, sočustvujem! Gripa je res ena zoprna zadeva :x . Jaz sem jo ravno dobro prebolela. Pri nas v službi nas je zbolelo 10 naenkrat. Jaz najbolj :( .
Imaš pa zdaj čas, da pogledaš kakšen dober film, za katerega ti je vedno zmanjkovalo časa, ali pa prebereš kakšno knjigo.

Čez par dni bo že bolje :) !
Uporabniški avatar
 runner
#33495
hriboljubljcek_maratoncek napisal/-a:Vlajko ti se nam kar izlječi bi dejal runneru naš.


:-)

Vlajko,
rad bi te pozdravil ...
no, pozdravljam te ...
pa, pozdravi se!

lep pozdrav
Uporabniški avatar
 Vlajko
#33499
Hvala, hvala, dragi prijatelji. :wink:

Ravnokar sem se vrnil od zdravnika, ki mi je še uradno požegnal en teden počitka. :roll:

Ampak, staro truplo bo že preživelo...do Sežane bom pa ja že zdrav. :wink:
 Ninocka
#33500
Čimprejšnje okrevanje ti želim, Vlajko!
Uporabniški avatar
 klaudi
#33502
Vlajo, čim prej se pozdravi, do takrat lahko pa z vso pravico zahtevaš od domačih, da te crkljajo na vse načine. To je dobra stran gripe :wink:
 duje
#33521
Spoštovani Vlajko!

Po mojem je tvoja gripa navaden blef.Verjetno bi se s svojo boleznijo rad zasmilil svojim dekletom. Hitro ozdravi, da ne boš dobil preveč oboževalk.
Uporabniški avatar
 Manika
#33524
duje napisal/-a:Spoštovani Vlajko!
Po mojem je tvoja gripa navaden blef.Verjetno bi se s svojo boleznijo rad zasmilil svojim dekletom. Hitro ozdravi, da ne boš dobil preveč oboževalk.


Saj se vsi, ki smo zaradi kateregakoli razloga že obsojeni na prisilni počitek, smilimo sami sebi, ker smo prikrajšani za užitke ob teku, a ne? :roll:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#33550
duje napisal/-a:Spoštovani Vlajko!
Po mojem je tvoja gripa navaden blef.Verjetno bi se s svojo boleznijo rad zasmilil svojim dekletom. Hitro ozdravi, da ne boš dobil preveč oboževalk.


OČE, ODPUSTI JIM, SAJ NE VEDO KAJ DELAJO!

PS: Duje, dobrodošel kot novi član TF... :wink:
 duje
#33567
Vemo, vemo. Malo se hecamo. Da ti bo čas v bolniški postelji hitreje minil. :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA