vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

 MaliFric
#344146
Pozdravljeni,

pišem Vam vsem, ker me zanima, če kdo imel izkušnje s tem, kar me je doletelo. Na eni od peta mi je zrasla trda bula, ki pa ne boli. Zadeva je začela rast bolj v desno na desni peti. Sicer bolečin nimam, mi je pa en fizioterapevt pri katerem sem bil zaradi neke druge stvari, povedal, da tole ni dobro, a da ni strokovnjak na tem področju. Prosim za pomoč, lep pozdrav.
 MaliFric
#344199
Pajo, tako imam kot je dodal link Roko, s tem da nimam tako rdeče, imam samo na eni nogi in ni nič boleče. Joj, končno našel sebe v teku pa pride takšna novica..torej bom moral mirovati in delati samo vaje. S tekom in nogometom pa prenehati. :cry:
Uporabniški avatar
 pajo
#344202
MaliFric napisal/-a:Pajo, tako imam kot je dodal link Roko, s tem da nimam tako rdeče, imam samo na eni nogi in ni nič boleče. Joj, končno našel sebe v teku pa pride takšna novica..torej bom moral mirovati in delati samo vaje. S tekom in nogometom pa prenehati. :cry:

Nazaj poglej v drugih postih težave od ahilove tetive. Tudi sam nisem bil izjema. Pa sem jo dolgo pacal ko sem se potem dokončno odločil vse skupaj pozdraviti. Ali do konca pozdraviš z pomočjo dobrega strokovnjaka ali pacaš. Tvoja odločitev in tvoje zdravje no ja in tvoj denar.
Uporabniški avatar
 čara
#344206
Nočem strašit, ampak včasih je pa le dobro it k splošnemu zdravniku. No, odvisno kakšnega imaš. Ravno toliko, da presodi, če bi bilo fajn dat na kako analizo. Kaj češ, naš življenjski stil je tak, da je raka vedno več tudi med mladimi.
 MaliFric
#344272
čara napisal/-a:Nočem strašit, ampak včasih je pa le dobro it k splošnemu zdravniku. No, odvisno kakšnega imaš. Ravno toliko, da presodi, če bi bilo fajn dat na kako analizo. Kaj češ, naš življenjski stil je tak, da je raka vedno več tudi med mladimi.

Saj grem na rtg, brez slik itak ne morem nič narediti kar se tiče terapij. Močno dvomim o raku, tako paničen pa nisem. Samo to je, da ko končno mislim, da sem zrihtal tetivo, pa pride ta bula na drugi nogi. Zgleda sem imel (še imam).preveliko težo in neprimerno obutev.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA