vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

 vlade
#350338
Tema je že malo stara.
Je korak z anatomskega vidika normalen?
Poskusi zamenjati proizvajalca tekaške obutve in obvezno izbirati naklon med prsti in peto med 3 in 6 mm. Kar je več, je napor za kolena.
Recimo kakšen newton, altra, new balance...
 DekiDeci
#350379
Jola napisal/-a:Kaj lahko pove kje se ga da kupiti pa morda še par besed za razlago? Hvala in Lp.


Naroči se ga preko njihove spletne strani ali po telefonu, pošljejo ti na dom in mislim, da je prvi 30-dnevni tretma brezplačen. Je pa v obliki kapsul in jemlješ eno na dan. Za ostalo pa najbolje, da malo prečekiraš njihovo spletko, da vidiš, če je zadeva zate. Če bi mene kaj dajalo, bi definitivno sprobal, ker vidim, da deluje...
 Cedron
#350381
DekiDeci napisal/-a:
Jola napisal/-a:Kaj lahko pove kje se ga da kupiti pa morda še par besed za razlago? Hvala in Lp.


Naroči se ga preko njihove spletne strani ali po telefonu, pošljejo ti na dom in mislim, da je prvi 30-dnevni tretma brezplačen. Je pa v obliki kapsul in jemlješ eno na dan. Za ostalo pa najbolje, da malo prečekiraš njihovo spletko, da vidiš, če je zadeva zate. Če bi mene kaj dajalo, bi definitivno sprobal, ker vidim, da deluje...


Tako oglašujejo :-) (so tudi preverili, da je vse zakonito...).
Gre za to, da ob naročilu "brezplačnega" vzorca podpišeš pogodbo s katero se zavezuješ, da boš, najmanj določen čas, kupoval proizvod. Od pogodbe pa seveda lahko, pod določenimi pogoji, odstopiš in vrneš "brezplačen" vzorec (nepoškodovan in neuporabljen). Da vse to ugotoviš moraš pa prebrati splošne pogoje, ki jih v spletnem obrazcu za naročilo samo odkljukaš, da se z njimi strinjaš.
Zame je to "nateg" in zavajanje, predvsem bolj ranljivih skupin, potrošnikov.
lp
 DekiDeci
#350403
Cedron napisal/-a:
DekiDeci napisal/-a:
Jola napisal/-a:Kaj lahko pove kje se ga da kupiti pa morda še par besed za razlago? Hvala in Lp.


Naroči se ga preko njihove spletne strani ali po telefonu, pošljejo ti na dom in mislim, da je prvi 30-dnevni tretma brezplačen. Je pa v obliki kapsul in jemlješ eno na dan. Za ostalo pa najbolje, da malo prečekiraš njihovo spletko, da vidiš, če je zadeva zate. Če bi mene kaj dajalo, bi definitivno sprobal, ker vidim, da deluje...


Tako oglašujejo :-) (so tudi preverili, da je vse zakonito...).
Gre za to, da ob naročilu "brezplačnega" vzorca podpišeš pogodbo s katero se zavezuješ, da boš, najmanj določen čas, kupoval proizvod. Od pogodbe pa seveda lahko, pod določenimi pogoji, odstopiš in vrneš "brezplačen" vzorec (nepoškodovan in neuporabljen). Da vse to ugotoviš moraš pa prebrati splošne pogoje, ki jih v spletnem obrazcu za naročilo samo odkljukaš, da se z njimi strinjaš.
Zame je to "nateg" in zavajanje, predvsem bolj ranljivih skupin, potrošnikov.
lp


Zavajajo nas itak vsi, na vsakem koraku.. od oglaševalcev, novinarjev, politikov.. tak je danes pač svet :/ vsak je odgovoren zase in od vsakega posameznika je odvisno, ali se bo pustil zavesti.. sploh v današnjem času, ko lahko za vsako stvar sam narediš konkretno "raziskavo" o zadevi, ki te zanima..
Kar se tiče Cemio Gams - zadeva preverjeno deluje, zato bi se v vsakem primeru odločil za to, če bi potreboval. Ni dvakrat za reči, da bo to kmalu, ko takole razglašam, da ne potrebujem haha ;) LP
 DekiDeci
#351186
Evo, za vse skeptike se javljam še enkrat :) punca si je s Cemio popolnoma zirhtala koleno in je že v zadnjih pripravah na ljubljanski maraton.. Seveda, si je pomagala še s primernimi vajami, prehrano, da se je lahko koleno v celoti in pravilno pozdravilo. Kakor vidim, je bil Cemio super dopolnilo k zdravljenju, ki drugače ne bi bilo tako hitro.
 Zontallini
#351806
DekiDeci hvala za tole, čisto slučajno naletel na temo in ravno iščem rešitve za koleno.. ki me, ne boš verjel, boli ravno od lj maratona :) bom malo raziskal po njihovi spletki in bom videl, če me prepričajo..
 DekiDeci
#352350
Hej, ja malo si poglej pa boš vidu.. Punca je bila res zadovoljna in potem je tudi njen oče začel jemati, ko je vidu pozitivne rezultate.. Tako da zdaj tudi on jemlje in je zelo zadovoljen, pa je baje sprobal že marsikaj. Počasi bo cela familija na Cemio Gamsu haha :D
 Zontallini
#352854
Hvala, sem pregledal spletko, kjer vse lepo piše pa še nekaj dobrih komentarjev slišal, da res pomaga, tako da sem tudi jaz naročil. Javim, ko vidim, kako deluje in če mi odgovarja..
 Zontallini
#353239
Evo, se ponovno javljam.. Cemio naročil januarja, brez težav in hitro dobil naročeno in zdaj jemljem vsak dan cca 2 tedna. O rezultatih je še prezgodaj govorit, ker naj bi se optimalni rezultati poznali po 2-mesečni terapiji. za začetek lahko rečem, da mi je všeč, da je Cemio v obliki kapsul, kar omogoča enostavno jemanje, treba se je samo spomniti vsak dan - jaz imam zato kar alarm naštiman :) glede učinkov in rezultatov, se pa javim po dveh mesecih. Lp
 DekiDeci
#353360
Upam, da ti pomaga! Ampak kar redno jemlji, to je ključno za optimalne rezultate, kakor mi je punca rekla. Ona zdaj jemlje bolj kot preventivo in podporo, njen oče pa za lajšanje bolečin in pravi , da je zelo zadovoljen, da so sklepi manj zategnjeni in boleči.. poročaj, ko utegneš. LP
 Zontallini
#354004
Moram reči, da sem pozitivno presenečen. Minili so slabi trije meseci odkar jemljem Cemio Gams in koleno je v veliko boljšem stanju, manj občutljivo, skoraj že čisto brez bolečin, ko tečem.. Zdaj se bolj u izi tekel, da ni bilo preveč obremenitve, ampak se pozna razlika. Tudi, ko telovadim, mirujem.. Lih prav, ker vreme je super in bom lahko šel zdaj večkrat tečt tudi na dalše proge. Nisem mislu, da bo tako pomagal. Zraven še primerna telovadba in prehrana in maš zmagovalno kombinacijo :)
 dvince
#354622
https://sciencebasedmedicine.org/collag ... oint-pain/

Preberite si ta članek. Kolagen je beljakovina, ki se s prebavo razbije na aminokisline. En gram aminokislin iz kolagenskih dodatkov (Celio gams) ali katerikoli drugi dodatek ne bo nič izboljšalo"nastanek" hrustanca.

Če posplošim: za telo je vseeno ali poješ sir ali prašek iz kosti v obliki kolagena, oboje se na koncu razgradi na enake aminokisline.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA