vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

 DavorL
#363008
Živjo.
Zanima me kaj bi lahko bil vzrok, bolečine v nartu in sicer bolj natančneje kot bi bilele kite oziroma koščice prstov. Pojavilo se mi je po daljšem teku, sedaj se mi pojavlja tudi med hojo in sicer se mi vleče že več kot mesec in pol in ni izboljšanja. Imel sem pred 3mi leti poškodbo gležnja in sicer rotacijo stopala za 45 stopinj v desno, zlomljena golenica in potrgane vezi, nakar se mi je poškodba sanirala in sem skoraj leto dni tekel brez problemov, nakar so se mi pojavile navedena težave. Kaj bi lahko storil, da se to sanira?
Hvala
Uporabniški avatar
 edko
#363013
Živjo

Tudi sam imam težave z obema ,od LJ. maratona, pa sem ga tekel že 9. Tudi jaz sem imel pred časom kakšnih 30 let, poškodovana oba gležnja padec v globino eden nabit drugi zlomljen-gips.No sedaj se pa zadeva počasi spravlja v red,namreč bliža se Vipava trail in ni več časa za jamranje ,rekel sem kar bo pa bo in sem šel na eno 30tko ,in ne boš verjev, prlavfam okol brez problema in drug dan me skoraj ni bolelo.Je pa trajalo skoraj pol leta,da se je poštiml za silo.Ponoč včasih še cuka.Boli tudi stopalni lok.Mazal sem z voltarenom pa pomaga,pa iz arniko v šnopcu ,bi tudi z "kurjevci " :lol: sam da bi nehal.Nekaj časa počitek pol pa gasa.Pa velik uspeha pri sanaciji. Lp.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA