vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

Uporabniški avatar
 teoo
#231719
Skoraj prepričan sem, da so krivi zdelani copati in premalo ogravanja/raztezovanja.
Zdaj se bom za kak teden preselil na kolo in v bazen, ter upal na izboljšanje. Parkrat na dan mažem z voltarenom in masiram, mogoče bom poskusil še s to konjsko zadevo.

Te trake pa mi je predlagalo že več ljudi, pri drugih poškodbah. Mogoče se bom oglasil na pregled.

Hvala vsem za nasvete.
Uporabniški avatar
 andreya
#231763
Dexi, koliko časa se lahko uporablja Veyxat? Jaz ga imam namreč tudi doma, pa ga nikoli nisem upala uporabljat malo daljši čas, to je več kot nekaj dni.
Uporabniški avatar
 SpEkTr
#231765
Mene pa zanima kje se staknili ta veyxat. Ok, berem da pri veterinarjih. AMpak kje? Je to povsod 'dosegljivo'?
Jaz imam že par let težave z rastiščem tetive, zato bi mogoče poskusil tudi tole. Zaenkrat testiram šumeče magnezijeve tabletke. Baje naj bi zlo pozitivno učinkovalo pri takih in podobnih vnetjih ahilove tetive.
Uporabniški avatar
 andreya
#231766
Meni ga je prinesel sodelavec, kupil ga je v veterinarski lekarni. Menda ga ljudje na veliko uporabljajo tudi za revmatične bolečine.
Uporabniški avatar
 dexi27
#231794
andreya napisal/-a:Dexi, koliko časa se lahko uporablja Veyxat? Jaz ga imam namreč tudi doma, pa ga nikoli nisem upala uporabljat malo daljši čas, to je več kot nekaj dni.


Ne vidim razloga zakaj ga nebi smela uporabljat dalj časa, če pa pomaga :wink:
Uporabniški avatar
 andreya
#231798
Hvala Dexi :P
Uporabniški avatar
 pajo
#231804
Takole je bila videti v petek preden sem začel z konjsko mastjo in tabletami Glukozamin. Danes sem še tekel v Domžalah in je bila že bistveno bolje. Čez 1. mesec se javim kako bo takrat.
Slika
Slikano z telefonom pa se bolj slabo vidi.
Uporabniški avatar
 pajo
#231807
dexi27 napisal/-a:In s tako nogo ti laufaš, ja ni kaj 8)

Ja. Vem približno kaj si boste mislili o meni... Pač zasvojenost, ki lahko pusti lepe posledice. Upam, da ne.
Uporabniški avatar
 raf
#231809
ko sem videl kakšno dozo kreme je dobil pajo sem si rekel, da ko mene piči v nogo podobna težava tudi jaz nabavim tisto kilo te masti. zanimivo nič ne disi po briketih...... :mrgreen:
Uporabniški avatar
 andreya
#231811
samo doza je pa res ubijalska :shock: :shock: imaš za celo vas :wink:
Uporabniški avatar
 pajo
#231861
SpEkTr napisal/-a:A glukozamin tut pomaga pri vneti tetivi?

Očitno. Tako mi je svetoval veterinar ( brez smeha prosim lepo) in oteklina je od petka precej menjša. Sicer ko je Arabo videl tetivo v nedeljo v Domžalah.... Oktobra bom videl koliko bo res pomagalo. Sem optimist. Zakaj pa ne? Mogoče pa Pia ali kdo drug kaj več ve o uporabi Glukozamina.
Uporabniški avatar
 nada
#231866
uporabniki Veyxata, preverite še rok uporabnosti, če se ne motim je 3 tedne od odprtja doze, vsaj tko je pisalo na deklaraciji (po spominu)....

sicer pri meni ni bilo kaj haska od te maže, je pa verjetno odvisno ali gre za vnetje ali pa so prisotne že degenerativne spremembe (tko so mi razložili tisti ki naj bi se na to spoznali :wink: )
Uporabniški avatar
 teoo
#232021
v kateri smeri naj gledam pri nakupu copat? Zdaj sem ponosil mizunov waverider, ki pa ni bog ve kako blažen, sploh zadnje generacije. A se mi morda splača iti na kak bolj blažen model?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA