vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

Uporabniški avatar
 svizec
#370527
Za zakostenitve ne vem, nisem bil tako globoko v tem.

V bistvu niti ne vem, ali mi je pomagal TECAR, ali mi je pomagal terapevt s svojimi prijemi, ali mi je pomagalo uživanje MSM, ali pa mi je pomagalo vse troje skupaj.

Verjetno bo najbolj smiselno reči, da je vsaka od teh stvari prispevala svoj košček v mozaik.

No, jaz sem takega mojstra našel - lahko ti posredujem podatek na ZS, da ne bo kdo rekel, da delam reklamo.

Delal sem vaje, ki so mi jih svetovali na TECAR terapiji in pred vsakim tekom sem posebno pozornost posvetil razgibavanju desnega gležnja, da sem šel z njim na cesto tako, da je bil razgiban in ogret za razliko od prej, ko sem vse to preskočil in se kar takoj vrgel v tek.
#371141
SpEkTr napisal/-a:Seveda, kontakt mi lahko napišeš na zs :) Hvala


Lepo pozdravljeni.
Se opravičujem, če pišem privat, vendar sem sedaj na tem, da bi reskirala celo denar za neko rešitev, da ne bo treba na operacijo desne noge. Glede na to, da imava podoben problem in verjetno veste več kot jaz. Zanimam se za udarne valove, seveda globinske, po možnosti, če kje to opravljajo celo z ultrazvokom.( ni nujno) Goglam, goglam, pa nič ne najdem. Šla bi kjerkoli v Sloveniji, seveda je bližje Celju bolje, a vseeno kamorkoli, če kdo dela ok. Poznate koga, ki to dela? Pa, da je ok? Bom zelo hvaležna za odgovor.
Vse lepo v novem letu 2023 želim...
Helena
Uporabniški avatar
 SpEkTr
#371142
Zdravo, hja, če pogooglam imate tam na vašem koncu takoj 2 - Zdravstveni dom Celje, in Thermana Laško. Zdej ali sta dobra ali ne, žal ne vem.

Težko tudi rečem, ali je tovrstna terapija ustrezna za to stanje. Nekateri pravijo da ja, sicer naj bi bila boleča (kar verjamem), to je pa tudi vse kar vem.

Najboljše je , da se pred tem posvetujete s potencialnim izvajalcem, zastavitev vprašanje, dva tri, pa nekako se mi zdi lahko hitro dobite občutek, ali so podkovani, ali samo malce uporabijo aparat , pokasirajo in adijo do naslednjič.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA