vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

#125064
Joint Soother je posebna formula učinkovin glukozamina, kondroitina in MSM-ja. Uporablja se pri zdravljenju ter preventivi obrab in krhkosti v sklepih. Pomaga pri bolečinah v sklepih ter pripore k boljši obnovi hrustanca v sklepu.
Glukozamin je pomemben pri gradnji hrustanca, Kondroitin deluje kot mazivno sredstvo, ki preprečuje trenje med kostmi, MSM pa izboljša izkoristek omenjenih ter pripomore k jačanju sklepnih vezi. Te učinkovine skupaj naredijo sklep manj boleč in v splošnem bolj gibčen.
Študije na skupinah prostovoljcev so pokazale, da dodatek odlično obnavlja hrustanec, veliko hitreje zdravi osteoartritis in zelo dobro obnavlja sklepne strukture.
OPOZORILO: Izdelek ni primeren za ljudi, alergične na lupine morske hrane (shellfish)!

Odmerek: 3 tablete dnevno po jedi. Za najboljši efekt jemljemo tablete dva do štiri mesece, nato prenehamo z jemanjem za vsaj en mesec. Cikel lahko ponovimo do trikrat letno.
Vsebina: 60 tablet


Sestava (3 tablete): % Dnevna vrednost
Calories 15
Total Carbohydrate 2 g 1%*
Dietary Fiber <1 g 3%*
Calcium 21 mg 2%
Sodium 110 mg 5%
Glucosamine HCl 1,500 mg (1.5 g) **
Chondroitin Sulfate 1,200 mg (1.2 g) **
Methylsulfonylmethane (MSM) 500 mg **
*Procentualne dnevne vrednosti na 2,000 kalorijski dieti
**Dnevna vrednost ni dosežena

CENA :17 EUR TEL 031656113
Nazadnje spremenil tony, dne 19 Apr 2008, 17:39, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 ts čopova 14
#125119
še eno opozorilo... zadeva ni primerna za diabetike, drugače je sestava zlo OK :) !!!

LP TS Čopova 14
 botko
#127353
Povem še eno boljpo - predvsem cenovno ugodnejšo
Superflex3 - sestava enaka vzameš dve tableti na dan za navedeno količino sestavin.
150 tablet zadošča za 75 dnevni cikel - cena 30 EUR
 botko
#137032
kontaktiraj me ti pošljem
 Tku
#137900
Je to taka skrivnost, da nam drugim tega podatka ne zaupaš?
Uporabniški avatar
 Hojca
#138043
Verjetno ne bom izdala kakšne skrivnosti, če povem, da sem zadevo nabavila TUKAJ

LP,
M
Uporabniški avatar
 INOT
#138045
Tud sam sem letos poskusil eno kuro z Superfleksom 3 in sem zadovoljen.
Je pa precej cenejša pri angleški Biovei (£19.95 oz. dobrih 25 evrov). Poštnino za pošiljke do £ 29 zaračunavajo 2,5 funta nad 29 funti pa je brezplačna.
 matej helbl
#138402
tudi sam naročil pri Biovei, kliknil v nedeljo v četrtek me je čakalo na pošti. zakon. :D
 JAG
#138409
Nekak ne najdem kje bi lahko kliknil na biovei...A ima kdo link?
 JAG
#138458
hvala, kak je pa z rokom uporabe? Če npr. vzamem dve škatlici
 Tku
#138560
Še nimam tega, sklepam, da rok uporabe ni problem.
 botko
#139507
tut prek mene je cena ista, ko pri biovei, sam da ni tiste poštnine. pol si pa zračunaj. je pa superflex prava zadeva
 botko
#139508
mojculja si jo pa kr preplačala

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA