Uradni forum za domačo in mednarodno podporo Slovenskemu alpskemu maratonu, ki se dogaja vsako drugo soboto v septembru - official forum support for SAM which is year held on every second Saturday in September

Moderatorji: SAM, milan

Uporabniški avatar
 Z*
#166874
Ojejojej in jao ... :shock: Potem ko sem lani zaradi poškodbe izgubila sezono, sem za letos načrtovala SAM kot vrhunec sezone. Jao, kaka škoda je to!!! Najlepša prireditev odpade ... Buuuu :--( Mogoče bomo pa TF naredili kak interni tekec po poteh SAM, hm? :idea: Saj vem, da ni isto!
Avi, a je še kaj prostora na drevesu? :-((
Uporabniški avatar
 Sebi
#166875
Še zame čuvajte eno vejo, prosim!

Tole je bil res en najlepših tekov pri nas. Pa organizacije je bila super. Se ne da prehvalit... Zares škoda!
Uporabniški avatar
 markor
#166884
.. jep, tudi meni pustite prosim še eno prosto vejo.. :?
Uporabniški avatar
 AVI
#166888
...prostora....je še veliko... :lol:..če ne bomo pa še sosednje drevo zasedli.....kako se že rekli: "za vsakega palica (beri: veja) raste"... :lol: .. .res škoda, da odpade.... :cry:
Uporabniški avatar
 vanja
#166904
:cry: To je pa res velika škoda! Zame najlepši tek, pa organizacija odlična...
Upam, da pridejo boljši cajti in bo še kak SAM!
 Tinca
#166914
Ja, se strinjam z Vanjo, res odličen tek in vse super....
Uporabniški avatar
 Darja
#166923
:cry: Tudi jaz lezem na drevo pa še napolitanke imam s sabo. Glede na to, da ne gremo nikoli več dol. :--(
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#166984
žal in škoda
sočustvujem in upam na boljše cajte za organizatorje in tekače
držimo pesti
Uporabniški avatar
 milan
#167019
Ja obstaja možnost organizacija SAMa po novi trasi v l. 2010.
Kako se bo razpletlo pa je seveda še prezgodaj reči.
Uporabniški avatar
 brankos
#167065
sem ravno včeraj izvedel, da obstaja verjetnost da SAMa ne bo več. kot vidim ga letos ga očitno res ne bo, tako da mi moja najljubša tekaška tekma odpade.
 marjan
#167082
Danes sem jo mahnil Tržić-Kofce-Tržič in v zimskih razmerah (na pol sem gazil-samo ena sled je bila pred menoj) podoživljal začetek SAM-a 35 km.

Bilo je čudovito :D , sonček se je pokazal že takoj nad Tržičem. Na Kofcah pa veliko snega, vendar toplo (teklo od strehe).

Skratka rabil do Kofc 2 uri. :oops:

Enostavno moramo enkrat TF-ovci mahniti po celi poti Tržič-Jezersko. Razgledi so res veličastni :)

lp
Marjan

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA