Uradni forum za domačo in mednarodno podporo Slovenskemu alpskemu maratonu, ki se dogaja vsako drugo soboto v septembru - official forum support for SAM which is year held on every second Saturday in September

Moderatorji: SAM, milan

Uporabniški avatar
 gregorb
#50044
Živjo!
Letos sem bolj mal tekal, :oops: pa me zanima do kdaj se sprejemajo prijave za 10km in kje je proga.
Lani ko sem bil še fit sem šel na 50km, in res je blo fino!
:D lp
Uporabniški avatar
 lojzeP
#50063
gregorb napisal/-a:Živjo!
Letos sem bolj mal tekal, :oops: pa me zanima do kdaj se sprejemajo prijave za 10km in kje je proga.
Lani ko sem bil še fit sem šel na 50km, in res je blo fino!
:D lp



Mah, saj kar ne morem verjeti, da se je izgubljeni sin zopet začel zanimati za tekaške prireditve ( dolge ketna morda PRESS ) :oops: :roll:

OBVEZNO pridi - prijave na 10 km možne po načelu - on d fejs of d plejs ( Đuro PRESS ). :wink:
Predlagam pa, da se prijaviš še spletno - kao v naprej - boš imel ob štertni številki napisana še ime in priimek 8)

Se vidimo na 10-ki :D
 Iztok-SAM
#50067
Prijave za daljša teka so mogoče do četrtka 8.9. Za 10 km tek sprejemamo prijave do pol ure pred startom. Startnino lahko plačate ob prevzemu startne številke:
- v petek ob 17,00 v M hotelu (bivši Bor) v Preddvoru (vabilo za pasto party boste prejeli po pošti) ali
- v soboto med 7,00 in 7,30 uro na startnem mestu v Preddvoru oz. Tržiču in med 8,00 in 8,30 uro na Jezerskem.

Komur bolj ustreza negotovinsko plačilo, lahko startnino plača na TRR:
90672-00000-97837 (Klub Trmastih, Belska cesta 46, 4205 Preddvor). V tem primeru bomo potrebovali potrdilo plačila.
Iztok Boltez
Uporabniški avatar
 milan
#50121
gregorb napisal/-a:Živjo!
Letos sem bolj mal tekal, :oops: pa me zanima do kdaj se sprejemajo prijave za 10km in kje je proga.
Lani ko sem bil še fit sem šel na 50km, in res je blo fino!
:D lp


Proga gre na Jezerskem, najprej en krog okoli jezera, potem pa še enkrat mimo štartnega mesta po asfaltnem klancu navzgor (tam kjer se gre na Češko kočo), pa po makadamu cca 1,5 km do obrata. Potem gse teče proti dvema kmetijama mimo prve, za drugo se pa zavije ostro levo po travniku navzdol spet proti jezeru kjer je cilj. Diagram proge lahko najdeš na SAM spletni strani: www.boltez.si/maraton .
Uporabniški avatar
 gregorb
#50212
Hvala za informcije!
Se vidmo pri planšarskem jezeru.
ps: počitek nima veze s ketno Press! :lol:
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#50261
Tudi midva sva se včeraj prijavila na 10 km progo. :lol: :lol:

Bo za letos kar dovolj. Drugo leto pa mogoče še kaj več. :?: :?:

:| Na spisku prijavljenih nisva zabeležena.

Ali je za predprijave že mogoče prepozno???? :?: :?:
Uporabniški avatar
 milan
#50289
Nista prepozna, na štartni listi se bosta prikazala kmalu.
Tistim, ki se bodo prijavili vsaj do srede bomo lahko zagotovili, ime na štartni številki.
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#50328
Hvala! :lol:

Prijavnino bom za oba plačala danes po kliku.

Kakšno potrdilo prinesem na štartno mesto? :?:
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#50394
Plačala, poslala, sedaj pa samo še čakam na soboto! :lol: :lol:

Lep tek vsem udeležencem!

Sem hotela še na štart v Tržič ob 8h, pa mi časovno ne bo zneslo, ker je štart na Jezerskem ob 9h. Ali se motim?

Kdaj v soboto lahko že dvignemo štartne številke? Do pol deveih, to vem. Kdaj pa je začetek prevzema?
V petek jih namreč ne morem prevzeti, ker imam do 6h popoldan službo.

Lep dan vsem! :wink:
Uporabniški avatar
 5rca
#50404
še tri šiškarce se javljajo za desetko v soboto :wink: :lol:
Nataša
Joži
jest
Uporabniški avatar
 milan
#50442
MajdaPR napisal/-a:Plačala, poslala, sedaj pa samo še čakam na soboto! :lol: :lol:

Lep tek vsem udeležencem!

Sem hotela še na štart v Tržič ob 8h, pa mi časovno ne bo zneslo, ker je štart na Jezerskem ob 9h. Ali se motim?


To je res, lahko pa prideš ob 8h v Preddvor.
MajdaPR napisal/-a:Kdaj v soboto lahko že dvignemo štartne številke? Do pol deveih, to vem. Kdaj pa je začetek prevzema?


Ob 8h.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#50471
Mislim ludje božji a ste vidli kolk je že prijavljenih in upam da jih bo čimveč, čimveč bo gužve tem bolj noro bo na progi.
To bo huj na Kofcah gor kot če bi čredo ovac spustli.
Kva komaj čakam kaj se bo iz tega izcimilo.
Ja gremo na izboljšanje lanskoletnega rezultata.
Najbolši pa ostane za naslednje leto.
ČAO!
Uporabniški avatar
 yogo
#50484
Vsem Forumovcem in Forumovkam, ki se bodo udležili SAM-a želim čim lepše vreme in veliko užitka na progi pa čim manj blata.
V soboto delam, tako da vas tudi pogledati ne morem priti, no pa drugo leto.

lp Yogo

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA