Uradni forum za domačo in mednarodno podporo Slovenskemu alpskemu maratonu, ki se dogaja vsako drugo soboto v septembru - official forum support for SAM which is year held on every second Saturday in September

Moderatorji: SAM, milan

Uporabniški avatar
 vanja
#50728
Vreme bo lepo (vecni optimist PRESS), palic v mojih rokah ne bo, čeveljčki bojo tekaški (dobri stari asics), cilj pa, upam :oops: , tudi bo!
Upam tudi, da bo dosti navijačev, da ne bom čisto sama drgnila tiste kilometre...

A se vidimo že danes na pasta partiju?
Uporabniški avatar
 S*
#50738
Tudi jaz sem optimistka, glede vremena, pa mojih nog ... Kriza. Kar bo, pa bo. Palic ne bom imela, ker preprosto nisem vajena laufat z njimi, čevlji tekaški (ker drugih primernih ni), oblačila še kombiniram. Se vidimo. Aja, pasta parti sem mela že kar v lastni režiji. Pridem jutri.
Uporabniški avatar
 INOT
#50757
Zdravo S*! :D Podružnica Mb bo torej razturala jutri.Samo na cilju baje ne bo palačink tak,da se najej doma :lol:
Uporabniški avatar
 bojanu
#50767
Popoldne sva skočila na testeninko. Od Kranja naprej so smerokazi za SAM, tako da težko zgrešiš. Testenine dobre, čeprav mi že malo skozi uha ven gledajo zadnje dni :lol: Pa v porcelani jih servirajo :shock: Dvignila sva številke, poleg katerih sva dobila veliko brisačo z izvezenim logotipom ter bone za 15% Hervis, 15% za športno prehrano Maxximum ter 16% AGP za polarje.
Potem je bila predstavitev proge, Bojan Knap je dal par napotkov, malo so nas fotografirali za Gorenjski glas, pa Kondi je stresal šale, .....
Organizacija 1A (kot da ne bi bili gorenjci) :wink: :lol:


Slikce s testeninke

Pregled proge (zimski)

Jutri se pa vidimo na po mojem ta lepšem teku s super organizatorji :idea:
Uporabniški avatar
 žine
#53375
Danes je po pošti prispela zgoščenka z zaključnim poročilom SAM2005. Toplo se mi je naredilo okrog srca in ko sem si ogledoval filmček so me noro zasrbeli podplati....kako bi šel laufat...... pa sem se ravno vrnil z enega :D Tole je samo potrditev vrhunskosti SAMa :cast: in vse SAM ekipe. Hvala še enkrat in se vidimo na zimski ponovitvi!
lpŽ
Uporabniški avatar
 milan
#53975
Še informacija za vse , ki čakajo na majice. (prijavljeni na 10km)

Majice dobimo predvidoma v četrtek. Potem jih bomo potiskali in poslali vsem, ki je še niso dobili. Se opravičujemo za zamudo.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#56127
Tudi pri meni je SAM-ova ekipa postavila piko na i letošni prireditvi.
Zahvala za sodelovanje, lična diploma in CD s slikami, filmčkom in razultati, so le argument več, da se tudi drugo leto udeležim najbolje organizirane tekaške prireditve v SLO - z veseljem. :D
Uporabniški avatar
 5rca
#56154
jaz ravnokar pregledujem CD :shock: res so se potrudili :!:
se vidimo spet prihodnje leto :D

:clap: :clap: :clap:
Uporabniški avatar
 2MUCH4ME
#56155
Tudi mi smo bili presenečeni nad poštno pošiljko.
Res organizacija, da te kap!!!! :cast: :cast1:

Težko bo minil še kakšen SAM brez naše udeležbe!!!! :juhuhu:
Uporabniški avatar
 Dule
#56177
lanski decembrski "sprehod" po trasi je bil tudi lep. ne vem kako bo letos.. :roll:
 aceofs
#372524
[quote="tomaz.zupancic"]JUPAJDIJA JUPAJA SAM JE SPET DOMA.JUHUHUHUHUHUHUHUHUHU!Alora sem grem takoj prijavit in ga imam definitivno označenega na koledarju.
Že sedaj se bomo začeli pripravljati na njega pol pa dijo mijo, da se razpočijo gore od navzočnosti nas tekačev.
Gremo v akcijo, da bodo ljudje po svetu videli, da znamo tukaj pod alpami organizirati najlepši maraton v Sloveniji in na svetu.
Švicarji imajo svoj Jungfrau, mi pa imamo svoj SAM.
Ja priznam, če bi bil maraton na isti dan kot Ljubljanski bi definitivno šel na SAM.Ker tukaj dihaš z goro, tukaj s v resničnem stiku z naravo.
Kaj je lepšega, kot premagati samega sebe in da te na koncu ponese na krilih vzpodbujanja na cilju, ki ga slišiš ob progi.Ja progo pa jaz ne bi kaj spreminjal.Na nekaterih delih je resnično nič kaj prijetna https://sajeposlovnadarila.si/collections/oblacil.Ampak ravno v tem je čar tega maratona.V sami nepredvidljivosti, ki te čaka na progi.
Skratka proga mislim, da naj kar ostane kakršna je, in kjer pač je.Mogoče bi na dan prireditve se spodobilo od občanov občine Tržič, da na območju kjer poteka proga, da se udeležijo množičnega spodbujanja.Od prihoda v občino Tržič do vrhov, ki objemajo samo občino.Dijo porko sedaj grem pa v akcijo, da bo op progi čimveč ljudi, da se vidi fenomenalno vzdušje, ki te ponese bolj kot pa RED BULL.Ko ti po obrazu teče znoj, ob progi pa te spodbujajo ljudje.Čeprav si mislijo, ma ti so nori, ampak dokler mislijo v pozitivnem smislu je vse okej.Ljudje se niti ne zavedajo kakšna je to promocija za samo občino.Če se spomnimo nek https://www.estela.si/kodralniki-figaro danje motokros proge, kjer se je trlo ljudi ko so tekmovalci dirkali.
Tržič je bil znan po motokrosu https://elpec-ebikes.com !V Predvorski občini pa bi ravno tako občani občine Predvor lahko še bolj spodbujali in tako promovirali svojo gostoljubnost do vseh, ki obiščejo njihove kraje.Skozi sam Golnik in na koncu na Jezerskem.Vse občine bi morale se zavedati, da koliko lahko odnesejo vsi ti ljudje, ko priteče kak Južnoafričan skozi njihove kraje in si pri sebi reče.Tukaj pa moram še priti in ostati za dlje časa.
Lepo je biti doma na sončni strani alp.
ČAO![/quote]
wau :O
 TONEK
#372525
Tudi meni so bile te tekme zelo všeč, čeprav sem bil na eni (50 kilometrski ) popolnoma zadnji.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA