Uradni forum za domačo in mednarodno podporo Slovenskemu alpskemu maratonu, ki se dogaja vsako drugo soboto v septembru - official forum support for SAM which is year held on every second Saturday in September

Moderatorji: SAM, milan

Uporabniški avatar
 zagnana
#28108
Hoj, vsi zagnani in zagreti Samovci!

Tudi jaz bi se rada udeležila pohoda, samo sem trenutno v zeeeelo slabi kondiciji.
Malo sem bila poškodovana, sedaj sem pa malo lena.
No, mogoče se pa vseeno vidimo.
Pozdravček vsem, najbolj pa Milanu, ki kar z 'utežmi trenira'.
:wink:
Jelka
 Iztok-SAM
#28110
Glede na dosedanje pogovore z pohodniki, ki bi morda šli iz Tržiča na Jezersko predlagam, da mora vsak, ki pride na Jezersko pred 13,00 uro, dati za rundo.
Pohodne palice so menda priporočjive za vse.
Iztok
Uporabniški avatar
 milan
#28111
Jelka hvala za pozdrave, utež bom raje pustil doma. :D
Če si v slabši kondiciji pa ni problema, časa je dovolj, družbo pa lahko dobiš na forumu.
Uporabniški avatar
 miro
#28113
Tudi jaz se še odločam , moji planinci so mi odsvetovali zimski pohod, če se bom pa vseeno odločil, pa zopet računam na Iztoka , da bo spremljal počasne. Mislim , pa da se vseeno vidimo.
Lp
Miro
 Iztok-SAM
#28123
Predvidevam, da bo večina udeležencev pohoda prišla na cilj med 14,00 in 16,00 uro, torej bi bil tempo približno 4 km/h. Najpočasnejši izmed 78 udeleženec letošnjega SAM-a od Tržiča do Jezerskega je za pot potreboval 6 ur in 20 minut. Torej je bil na cilju ob 14,20 uri.
Ob osmih se bo manjša skupina (trmastih) udeležencev pohoda iz avtobusne postaje v Tržiču peljala skoraj do Šije in od tam začela pohod skupaj z ostalimi tekači. Lahko se jim pridružite, vendar nam to vnaprej javite. Za tiste, ki bodo imeli težave na poti bomo organizirali prevoz iz Pečovnika (9 km pred ciljem) do hotela Planinka - npr. ob 14,00 uri.
Včeraj je pot med Dolgo njivo in Jezerskim prehodil "Kavka" in pravi, da so razmere dobre za hojo, potrebne pa so palice. Sneg se ne predira, so pa poledenela pobočja.
Obljubim, da bom hodil z najpočasnejšimi udeleženci pohoda.
Iztok
Uporabniški avatar
 milan
#28124
Torej je strah pred prehitrim tempom odveč :)
Pa vreme bo sončno, ne pa tako kot v dolini.
Uporabniški avatar
 Dule
#28125
Kot kaže nas kar nekaj bo :D, vem vsaj za dva forumovca, ki se nista oglasila v temi. Pa tahitrih naj bo tudi veliko, da bo Analiza bolj detaljna (beri več rund :lol: ).

zopet bo samo Nta manjkala, škoda :(
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#28130
Mislim Iztok to si pa zadel v črno :lol: :lol: :wink: .Kajti nekateri bodo tekli malce po gorenjsko da jim ne bo treba dati za rundo.
Je pa dober izziv za nekatere, ki si niso mogli dati duška na sami prireditvi septembra.
Torej tisti, ki boste šli gasa oziroma vas bo uzela magla pripravite denarnice za plačilo runde :lol: :lol: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 Buco
#28149
Iztok mene zanima ce je se kaj placa v avtu do sije za mojo punco?
Ce je jo kr prijavim, sam povej se kje pa kdaj mora cakat.
Hvala
Robert
 Iztok-SAM
#28150
Bomo organizirali prevoz na Šijo za punco od Roberta. Ob 8,00 uri naj bo na avtobusni postaji v Tržiču. Načeloma bo peljal en avto, po potrebi dva. Mislim, da so doslej štirje kandidati.
Iztok
Uporabniški avatar
 Vlajko
#28159
Moj dokončni sklep glede ogleda proge SAM: 35 km.

Na žalost, vzrok je eden od nebroj izrednih dogodkov "veselega decembra" bom danes šel zopet zelo pozno (z drugimi besedami povedano zgodaj) spat in bom ob 8.00 še ves "krevljast". Zelo mi je žal zaradi tega. Drugič pa OBAVEZNO :!:

Bom vam pa prišel nasproti iz Jezerskega proti Pečovniku ... in z vami nazaj do Jezerskega, pa še kakšnega bom lahko peljal nazaj v Tržič, če boste imeli prostorsko stisko.
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 13 Dec 2004, 13:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 miro
#28164
Tudi jaz po temeljitem premisleku odpovedujem udeležbo na zimskem ogledu proge - nimam dobre zimske opreme pa še družinske obveznosti imam , tako da se vidimo drugič.
Saj mi je težko, apmpak vseeno...
Lp
Miro
 Jožko
#28171
Lep pozdrav vsem z soncem obsijane Baške grape
Tudi jaz bi se rad udeležil zimskega pohoda po trasi SAMapa pa se zaradi drugih obveznosti na žalost ne morem.Bil pa sem danes v hribih tako,da vam lahko povem da bo tudi jutri vreme idealno za obisk naših prelepih gora.Zanima me pa nekaj,ali so grebeni Košute na sončni legi v dopoldanskem ali popoldanskem času.Ko bodo razmere taprave bi vse tiste lepe flanke rad presmučal.
Vsem udeležencem jutrišnjega pohoda želim lep dan z obilo planinskih užitkov . Srečno Jožko
Uporabniški avatar
 Vlajko
#28194
Jožko napisal/-a:Lep pozdrav vsem z soncem obsijane Baške grape
Tudi jaz bi se rad udeležil zimskega pohoda po trasi SAMapa pa se zaradi drugih obveznosti na žalost ne morem.Bil pa sem danes v hribih tako,da vam lahko povem da bo tudi jutri vreme idealno za obisk naših prelepih gora.Zanima me pa nekaj,ali so grebeni Košute na sončni legi v dopoldanskem ali popoldanskem času.Ko bodo razmere taprave bi vse tiste lepe flanke rad presmučal.
Vsem udeležencem jutrišnjega pohoda želim lep dan z obilo planinskih užitkov . Srečno Jožko



Greben Košute je obsijan s soncem od jutra do večera, če je lepo vreme, seveda. :wink:
Uporabniški avatar
 mirko1
#28202
čakamo,čakamo...poročilo
vsi,ki bi radi šli pa nismo...
lp,mirko

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA