Uradni forum za domačo in mednarodno podporo Slovenskemu alpskemu maratonu, ki se dogaja vsako drugo soboto v septembru - official forum support for SAM which is year held on every second Saturday in September

Moderatorji: SAM, milan

Uporabniški avatar
 milan
#49003
Za udeležence SAMa bomo organizirali prevoz zjutraj in popoldne.

Predviden vozni red avtobusa pred tekmo:

Jezersko (Planšarsko jezero) 6.00 (odhod bo točno ob uri)
Jezersko(center) 6.05
Preddvor 6.30
Tržič 7.00

Časi so okvirni, verjetno bo malo zamude vendar naj bi bil avtobus v Tržiču vsaj ob 7.15. Ob 6.15 bo šel še kombi z Jezerskega in pobral morebitne zamudnike.

Prevoz po tekmovanju bomo organizirali po potrebi. Približni vozni red je:
Jezersko 15.30 - Preddvor 16.00 - Tržič 16.20
Jezersko 16.30 - Preddvor 17.00 ...

Za tiste, ki bi hoteli uporabljati javni avtobusni prevoz:
Avtobus proti Kranju odpelje ob 11.35 in pa ob 16.35 iz centra Jezerskega (Kazina) oz 3 min prej izpred jezera.
 aleksander
#49604
Zanima me če je prevoz tudi zjutraj iz Preddvora na start v Tržič?
Uporabniški avatar
 Dule
#49607
aleksander napisal/-a:Zanima me če je prevoz tudi zjutraj iz Preddvora na start v Tržič?


milan napisal/-a:Predviden vozni red avtobusa pred tekmo:

Jezersko (Planšarsko jezero) 6.00 (odhod bo točno ob uri)
Jezersko(center) 6.05
Preddvor 6.30
Tržič 7.00
Uporabniški avatar
 milan
#49666
aleksander napisal/-a:Zanima me če je prevoz tudi zjutraj iz Preddvora na start v Tržič?


Bo ob 6.30 izpred štartnega mesta (50km).
Uporabniški avatar
 žine
#49687
Potrjujem to informacijo - iz lanskoletne izkušnje vse zelo lepo špila. Morda le ena podrobnost: Ob 6 zjutraj je na Jezerskem ob tem času še tema in lahko zelo mraz. Lani smo se peljali v Tržič s kombijem, ki na žalost ni bil ogrevan. No, vsaj do nas ki smo sedeli zadaj, toplota ni prišla :( V Tržič sem prišel kar malo podhlajen in tudi tam se mi ni uspelo prav ogreti. Šele proti Kofcam sem nekako dosegel delovno temperaturo :D
Letos razmišljam da se raje peljal popoldne nazaj v Tržič....
lpŽ

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA