Uradni forum za domačo in mednarodno podporo Slovenskemu alpskemu maratonu, ki se dogaja vsako drugo soboto v septembru - official forum support for SAM which is year held on every second Saturday in September

Moderatorji: SAM, milan

 Iztok-SAM
#101623
Po tekmi je na Jezerskem ostalo nekaj oblačil (dva velurja in jopica) in dvoje palic. Najdene stvari lahko prevzamete v Kranju, lahko pa me prej pokličete na telefonsko številko 041-647-509.
Danes pošiljamo diplome in zgoščenke sedmega SAM-a tistim, ki ste uspešno zaključili eno od daljših dveh preizkušenj (manjkajo pa nam naslovi tistih, ki ste se prijavili zadnji dan). Tistim, ki ste tekli na 10 kilometrskem teku na Jezerskem bomo poslali diplomo in CD le, če boste željo sporočili na mail iztok@boltez.si.
Iztok
Uporabniški avatar
 Herman Pujs
#101952
SAM je bil zakon - zdej šele vidim, ko je minilo nekaj časa pa sem malo okol prebiral o Jungfrau in ostalih :wink:

Ampak me je pa zmotila (pa po pogovorih sodeč tudi druge) samo ena stvar :arrow: ko je Kondi moral odit, smo vsi bolj sproščeno zadihal 8) Prosim, ampak a se vam ne zdi, da se je že malo iztrošil in da je njegov humor že mal preživet :?:

Ne bi blo napak naslednje leto poživiti s kakšnim drugim, prijetnejšim moderatorjem :oops: kot namig :lauf:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#101993
Herman Pujs napisal/-a: SAM je bil zakon ... ko je Kondi moral odit, smo vsi bolj sproščeno zadihal ... se vam ne zdi, da se je že malo iztrošil in da je njegov humor že mal preživet :?:
Ne bi blo napak naslednje leto poživiti s kakšnim drugim, prijetnejšim moderatorjem :oops: kot namig

Ej, Herman, če heca nisi razumel prej, ga tudi potem ne boš, ko te bo Kondi z brega dol gledal. Jaz se mu iz srca zahvaljujem, da se razdaja za nas ... večina ljudi pa niti ne sluti, koliko energije pri tem porablja. Če pa niso bili Okrogli muskontarji poživitev, te si pa itak ... no pač, sam si izberi :wink: pa brez zamere :shock:
Uporabniški avatar
 Z*
#102009
Viš, kako smo različni - meni se zdi pa Kondi (pa še kaj) kar zaščitni znak SAMa, preprosto mora biti. :clap:
Sicer pa dobili smo diplome in zelo dobre spominske CD-je - na dom, da ne bo pomote, medtem ko na nekaterih prireditvah v tem času včasih še rezultatov na net ne spravijo. Skratka, zelo skrbni so in ne popuščajo, vsako leto je dodana kaka novost, ki prireditev še popestri. Že v petek so nas razveselili z Okroglimi, ki sicer niso smeli veslati - zaradi kilaže, je rekel Kondi :D , a so špilali ko naviti.
Že v petek so nas z več poročili in opozorili o stanju na progi pripravljali na razmere :!: , v soboto zjutraj se je pa sploh zdelo, da imamo kar direktni prenos z Dolge njive v Tržič - sproti smo izvedeli skoraj za vsako snežinko, ki jo je pobralo tam gori. :wink:
Na štartu sem strašno pogrešala TanjoO :hello:- lani sem se nalimala zanjo (dokler je nisem videla samo še v auspuhe :shock: ), zdaj pa nikakor nisem znala zastaviti tempa, začela prepočasi in se v vzponu zaguzila za počasno skupino :oops: . Precej energije je šlo za preskok. :arrow: Jap, vsega je kriva TanjaO :twisted:!
Spodbuda prijateljice na Šiji je bila dobrodošla, zelo moram pohvaliti tudi okrepčevalnico na Šiji, ki je ponujala toplo vodo! Je tako prijala kot odlične palačinke v cilju (čokoladne z manj marmelade - kot se je zagovorilo S* 8) ) in odlična mineštra, ki se jo je dalo popestriti s svežim domačim čilijem - "tako hudobnim, kot njegov lastnik", je hudomušno pripomnil kuhar. :rol:
Kakor že smo se bali razmer na progi, se je izkazalo, da je sneg poskrbel tudi za pravljične razglede - kljub priganjanju sotekmovalke sem si na Plešivcu vzela čas za postanek s pogledom naokrog in imela kaj videti! :shock: Ta novi del je prekrasen in mora ostati tudi v bodoče! :idea: :!:
Skratka, toliko zanimivega in lepega nam je prinesel letošnji SAM (hvala organizatorju, ni jim bilo lahko! :cast1: ) ... komaj čakam SAM 2008! :juhuhu:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA