imate kaj, kar ne potrebujete in bi to lahko podarili komu, ki bi podarjeno z veseljem in koristno uporabil?
Uporabniški avatar
 teoo
#232776
Živ,

Kupujem nov par copat in me zanima, če ima kdo kak bon za popust in ga nima namena uporabiti. Lahko ga tudi odkupim.

lp matej
 Obala
#232883
Mislim da bi se našel kak kupon od Hervisa, še od teka v Radencih,drugače pa prav zdaj poteka ena akcija v Hervisu in Intersportu,moram malo moje maile pogledat :--
lp iz sončne obale..
 Obala
#232888
Jah,kot kdaj. Sama sem kupila Polar300 in je prišlo 40 evrov manj-v kompletu z G1.Ravno zdaj so bile neke akcije tako da ne gre metat stran 12 ali 20 %.
Adidas sončna očala tudi-no to sem dala kupon,pa pravi kolegica da se je izplačalo :lol:
Drugače pa kar veliko kupujem po netu ali v tujini,kjer pač isti izdelek pride ceneje in hitreje. :clap:
lp
 cajnavrecka
#232994
Jaz sem ga našla med premetavanjem pisalne mize! :) 12 % iz Radencev za Hervis, velja pa do 31. 12.
Sem v Ljubljani, lahko ga pa tudi pošljem. Sporoči na ZS.

LP!
 Nusa1986
#288953
Zdravo,
jaz imam en kupon viška za 15% ceneje na obutev v Hervisu, velja pa do 23.9., z predložitvijo Hervis kartice.
Če je kdo zainteresiran, naj se javi ali tu ali pa na ZS.
Hvala.
Nazadnje spremenil Nusa1986, dne 19 Sep 2012, 22:17, skupaj popravljeno 1 krat.
 Timbo
#288957
Jaz sem si kupil Timex Run Trainer v Hervisu in dobil zraven dobropis za 100 EUR, ki sem ga seveda takoj vnovčil za nakup tekaške opreme. Če imaš namen kupiti kaj več se mi to sploh ne zdi slaba akcija...
 aceofs
#372267
MIROSAN napisal/-a:Ker mi je od letošnjih tekaških prireditev ostalo nekaj kuponov , ki jih ne bom izkoristil, zato: Podarim 1 kupon za popust v trgovini MAYA-MAYA 30% na vse izdelke.(od nočne 10-ke)
Potem 2kupona 15% popust na električna gorska kolesa in 2 kupona 12% na vso opremo v trgovini HERVIS in pa še 1 kupon za promocijske majice za 15% popust. Vsi kuponi veljajo še do konca leta. Sem iz Gorenjske, iz Jesenic,
info na ZS.
LP Miro

:O

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA