imate kaj, kar ne potrebujete in bi to lahko podarili komu, ki bi podarjeno z veseljem in koristno uporabil?
 MIROSAN
#162583
Ker mi je od letošnjih tekaških prireditev ostalo nekaj kuponov , ki jih ne bom izkoristil, zato: Podarim 1 kupon za popust v trgovini MAYA-MAYA 30% na vse izdelke.(od nočne 10-ke)
Potem 2kupona 15% popust na tekaško obutev in 2 kupona 12% na vso opremo v trgovini HERVIS in pa še 1 kupon v trgovini Sport 2000 za 15% popust. Vsi kuponi veljajo še do konca leta. Sem iz Gorenjske, iz Jesenic,
info na ZS.
LP Miro
Uporabniški avatar
 natasa
#162587
Oj,

tudi jaz imam še nekaj kuponov od Hervisa! Če kdo rabi naj javi na zs.

:wink:
 aleksander
#162630
Pozdravljeni

Če kdo rabi dva kupona za Maya Maya --30% sta na voljo.....


LP Aleksander
Uporabniški avatar
 RoKo
#162716
Prav tako, Maya, Hervis................................., pošljem na svoje stroške (namesto voščilnice :wink: )
Uporabniški avatar
 ZHAK
#162729
Podarim:
2x kupon Hervis 15% na tekaško opremo
1x kupon Hervis 12% na vse

Poleg tega še:
1x kupon Hervis 20% na en izdelek
1x kupon Hervis 15% na en izdelek
Zadnja dva kupona veljata samo v četrtek, 18. decembra od 20.30 do 23. ure v Hervis Europark Maribor in velja tudi kot vabilo za VIP promocijo.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#162770
CIAO

tudi midva imava kar nekaj bonov za Hervis. Seveda viška.
Uporabniški avatar
 Cormi
#162787
Jaz pa svoje kar v štacuni potalam, kakšnemu, ki že v vrsti pred blagajno čaka. Sem sigurna, da jim polepšam dan.
Uporabniški avatar
 Loni
#162788
Cormi, jaz sem tudi zadnjič tako naredila. Najstnik, predvsem pa njegov finančni minister je bil obeh zelo vesel.
Uporabniški avatar
 natasa
#162791
Cormi napisal/-a:Jaz pa svoje kar v štacuni potalam, kakšnemu, ki že v vrsti pred blagajno čaka. Sem sigurna, da jim polepšam dan.


Super ideja, bom točno to tudi naredila.

:wink:
Uporabniški avatar
 RoKo
#162834
RoKo napisal/-a:Prav tako, Maya, Hervis................................., pošljem na svoje stroške (namesto voščilnice :wink: )


Nekaj oddano, nekaj pa okoli Božiča Cormi varianta, seveda pa bo treba še ene copate kupit letos, enga od 15 moram prišparat.
 tinaaja
#180220
Zivjo,
ali ima morda kdo se kaksen kupon za hervis? Plizzzz :D Se po nosecnosti spravljam nazaj tect in se je treba malo zmotivirat z novo uro :clap: Hvala!
 MIROSAN
#180238
Še mal počak, do teka 9.5.-tek trojk v LJ. in maratona v Radencih, potem pa upajmo da se bo našlo kaj v vrečki od sponzorjev...???
Uporabniški avatar
 jozet
#180239
tinaaja napisal/-a:Zivjo,
ali ima morda kdo se kaksen kupon za hervis? Plizzzz :D Se po nosecnosti spravljam nazaj tect in se je treba malo zmotivirat z novo uro :clap: Hvala!



Imam samo
1x kupon Hervis 15% na tekaško opremo
1x kupon Hervis 12% na vse

če ti kaj koristi. Z veseljem ti jih podarim. Lahko me kontaktiraš preko ZS ali na joze.turnsek@gmail.com

Lep dan še naprej, Jože.
Uporabniški avatar
 Loni
#216880
Malo si prehiter ali pa prepozen, 31.12. jim je pretekel rok trajanja. Bo treba počakati na letošnje tekaške prireditve, bliža se prva (Sežana).

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA